Būrimas – Egijos darbo paieškos

Štai ir vėl taip lauktas penktadienis. Na spėju, kad jo laukė bent tie, kas atsiuntė klausimus nemokamam būrimui. Mano dienos tokios vienodos, kad absoliučiai nesiorientuoju laike. Štai ką reiškia dirbti namuose 7 dienas per savaitę. Na bet grįžkime prie jūsų 🙂 Šį penktadienį nemokamas būrimas atitenka Egijai, kuri atsiuntė štai tokį klausimą:

Sveiki, esu Egija, prieš daugiau nei pusę metų baigiau mokslus ir iki šiol ieškausi darbo, tačiau sekasi sunkiai. Ieškau darbo ir pagal specialybę, ir ne pagal specialybę (bet kad bent jau būtų artimas darbas mano specialybei, išsilavinimui, kaip sakoma kad nenuklysti per daug į svetimą daržą), tačiau iki šiol darbo neradau, todėl norėčiau Taro kortų konsultacijos, patarimo dėl darbo, dėl karjeros! Ką rodo Taro kortos, kas manęs laukia karjeros srityje arba ką galėtų patarti, nes išties esu pasimetus ir nežinau ką toliau daryt!

Sveika Egija, iš jūsų vardo ir gimimo datos matau, kad esate lankstus ir dinamiškas žmogus sugebantis prisitaikyti ir išnaudoti savo labui įvairiausias aplinkybes. Taip pat esate komunikabili asmenybė ir tai galėtų būti kelias į sėkmę, ypač šiais metais. Tačiau išdėliojau kortas iriš apverstos Taurių 5, Taurių 6 ir Taurių 3 matau šiokias tokias problemas.

Visos šios kortos yra Taurių rūšies, taigi iš esmės jos kalba apie emocijas ir santykius. Neiškrito nei veiklos, nei pinigų, nei idėjų ir permainų kortų. Ką tai mums sako? Panašu, kad lemiamą įtaką jūsų darbo paieškoms turi ryšiai su žmonėmis, kontaktai.

Jaučiu šiokį tokį jūsų nusivylimą, ar jis susijęs tik su tuo faktu, kad kol kas nerandate darbo ar jis atspindi jūsų abejones dėl savo kvalifikacijos ir sugebėjimų, patirties trūkumo ir gal net nepasitenkinimo pasirinkta studijų ir veiklos sritimi? Antroji korta tokia graži ir pozityvi vaizduoja problemą, kas kliudo gauti tokį darbą, kokio ieškai. Iš šios kortos kyla mintys apie tai, kad šiuo metu žinant ekonominę padėtį darbai dažniausiai gaunami per pažįstamus ir artimus žmones ar draugus. O trečioji korta rodo, kad šiuo atžvilgiu neturite tinkamų draugų arba neišnaudojate pažinčių, nepasitelkiate savo socialinio rato į pagalbą ieškantis darbo.

Dar viena idėja sufleruojama kortų yra tai kaip jūs patinkate ar nepatinkate potencialiems darbdaviams, kokį įspūdį jiems darote. Žinau, kad jūs jauna mergina, ką tik baigusi studijas, bet ar negali būti, kad pasirodote kaip per jauna, nepakankamai rimta, išsilavinusi ir respektabili ir dėl to netinkama norimam darbui? Ar jūsų įvaizdis ne pernelyg jaunatviškas, originalus ar laisvo stiliaus? Pamėginkite į sekantį darbo pokalbį eiti atrodydama taip, kaip turėtų atrodyti kiek rimtesnes ir aukštesnes pareigas užimantis žmogus nei darbo vieta į kurią pretenduojate. Kaip sakoma sutinka pagal išvaizdą ir pirmas įspūdis lemia labai daug. Susidaryta išankstinė nuomonė gali paskatinti potencialų darbdavį menkiau vertinti jūsų kvalifikaciją ir sugebėjimus.

Artimiausiu metu darbo paieškas matau kaip problematiškas, kažkodėl kyla mintys, kad judate ne ta kryptimi ar neturite aiškaus tikslo ir valios jam pasiekti. Tačiau tikiuosi, kad perskaičiusi kortų atsakymus kažką pakoreguosite ir šansai pasikeis į gerąją pusę. Ateitis nėra iškalta akmenyje ir net jei likusius šių metų mėnesius praleisite „atostogaudama”, kitais metais galite tikėtis geresnių darbo perspektyvų.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos/atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią mano konsultaciją

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.