Būrimas – Linos šeimos likimas

Jau vėlus vakaras po sunkios dienos ir miegas lenkia prie žemės, bet jau kelias savaites besivelkantys neatlikti darbai tiesiog kalnu slegia pečius, taigi lieku čia su jumis šį vakarą parašyti šio penktadienio būrimą. šios savaitės laimingoji arba ne, čia jau kaip pažiūrėsi, yra Lina, kuri atsiuntė štai tokį klausimą:

Sveiki,  mane domina labai paprastas klausimas. Esu ištekėjusi turiu 5 mėnesiu kūdikį. Su vyru nesutarėme, nesutapo požiūris į šeimą, todėl aš išėjau. Norėjau paklausti ar išeitų mums dar sulipdyti šeimą ar geriau pasukti skirtingais keliais?

Sveika Lina, iš jūsų gimimo datos matau, kad šiemet jums tinkamiausias laikas stiprinti savo nepriklausomybę, užsibrėžti naujus tikslus ir pradėti naują gyvenimo etapą, pajudėti nauja kryptimi. Jau vien dėl to sakyčiau, jog neverta dairytis atgal, ką dabar darote. Jūs išėjote turėdama tam svarių priežasčių, jos nepasikeitė, tik praradusi labiau ėmėte vertinti tą gerą, kad ir nedidelį ir neatsveriantį blogo, ką turėjote. Jums iškritusios kortos yra apversta Monetų 9, apversta Kardų 7 ir apverstas Velnias. Tai, kad visos kortos apverstos rodo, jog ne visai įsisąmoninate savo padėtį ir realią situaciją, nesate tikra dėl savo prioritetų ir tikslų bei ką dėl jų galite paaukoti.

Įsižiūrėjusi į šias kortas ir pati pamatysite, kad centrinės (dabarties) kortos veikėjas juda pirmyn, link išsilaisvinimo nuo priklausomybės, materialinių grandinių nusimetimo, tačiau dairosi atgal į praeitį, kuri jam atrodo labiau aprūpinta, kad ir su daug apribojimų, lyg paauksuotas narvelis.

Tačiau nepaisant skausmingo praradimo jausmo ir apgailestavimų, materialinio nesaugumo ir ateities baimės kortos rodo, kad kas buvo pražuvo, to nesugrąžinsi ir nevertėtų mėginti. Net jei mėgintumėte vėl susieiti su vyru tai turėtų būti nauji santykiai, nauja jūs, naujas gyvenimo būdas. Skamba nelabai tikėtinai, ar ne?

Jūs neabejotinai dar mėginsite kalbėtis su vyru, įrodyti jam savo tiesas, ginčysitės, bet bent šiame mažame išdėstyme nematau jūsų vėl kartu kaip šeimos, arba tai būtų tiesiog nepalanku. Greičiau jau laukia objektyvus realybės įvertinimas ir nauji tikslai bei kryptis. Linkiu jums drąsos ir stiprybės.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos/atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią mano konsultaciją

Comments

  1. Grazina

    Sveiki! Noriu paklausti , kada man laime nusisipsos , tiesiog zeme slista is po koju. Kodel man taip nesiseka?

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.