Būrimas – Gabrieles nenoras turėti vaikų

Sveiki Lina. Turiu man labai svarbų klausimą ir tai susiję su manimi ir mano gyvenimo draugu, dabar taip jaučiuosi lyg širdyje nerimas ir tokia būsena lyg neįmanoma man būti, kažko norisi ištrūkti. Situacija tokia, aš taip noriu viską užbaigti kad taptų man pagaliau aišku ko tikėtis… Ir norėčiau priimti sprendimą labai greitai, galbūt netgi šią savaitę. Mudu kartu 2 metus, jau gyvename kartu užsienyje, įsigijome būstą, lyg ir sutarti geriau pradėjome, lyg ir viskas tvarkoje, jaučiausi laiminga kol pasirodo kad nebus nieko laimingo, jeigu mūsų pagrindinis noras nesutampa, jis yra vyresnis ir jau galvoja apie vaikus, jų turėti. Aš jaunesnė, bet aš pilnai pasiruošusi gyventi kartu ir padėti ir suprasti, bet yra problema jog aš vaikų dar nenoriu ilgai, dar bent 10 metų nenorėsiu. Tas mano nenoras jis toks stiprus kad apie tai galvoju ir negaliu nustoti, ir tai kelia man stresą. Aš mėgstu vaikus ir galiu ateiti į svečius pas draugų kurie jų turi, bet savų taip nesinori, priežastis ta kad nenoriu kad pasikeistų viskas kai jie atsirastų, viskas, aš visai nieko nenoriu keisti esu patenkinta iki tos minties kol pagalvoju kad teks gimdyti ir viskas dingsta, nebežinau ką daryti, dar bandžiau svarstyti gal mėginti, gal kai pagimdysiu viskas sustos į vėžes, bet niekaip negaliu savęs priversti to padaryti. Turbūt kiti nesupras, kaip galima nenorėti, bet yra žmonių kurie neturi ir yra laimingi, bet aš nežinau kaip būtų geriau ar likti su mylimu žmogumi ir turėti vaikų, ar būti vienai ir be mylimo žmogaus ir be vaikų, nenoriu jo prarasti bet turbūt teks, nes nebežinau ką daryti, ar jį paleisti ieškotis moters norinčios, ar bandyti su juo kalbėtis apie tai gal jis persigalvos, jis labai nespaudžia manęs jų turėti, bet kartas nuo karto užsimena kad jam jau laikas tiksi, bet jeigu man netiksi… ir netiksės dar ilgokai, prašau padėti, aš labai noriu išsivaduoti iš viso šito, aš jaučiuosi kaip labirinte, bet labiau galvoju apie jį, kad jis mane apkaltins kad jo laimę sugrioviau, gal geriau viską pabaigti kol nevėlu, tai klausimas būtų toks kokį sprendimą man geriau priimti likti ar skirtis ir sukti skirtingais keliais, gal kortos padės rasti išeitį, gal pastūmės išsivaduoti iš visko. P.S prašau atsakykite man kiekviena diena darosi kaip kančia.

Taro korta - Kardų TūzasTaro kortos - Monetų 2Taro korta - Kardų 6

Sveika Gabriele, jūs išties dar labai jauna ir tikriausiai turite dar daug ką nuveikti, patirtį, pažinti iki būsite pasirengusi pasišvęsti šeimai ir vaikų auginimui. Vyresnis vyras, kuris jau turėjo laiko laiko pagyventi dėl savęs, subręsti šeimai turėtų suprasti ir jūsų analogišką poreikį. Išdėliojusi kortas matau jog yra galimybė, kad jums apskritai tinkamesnė gali būti savirealizacija ne per motinystę, o per intelektualinę saviraišką. Arba reikia tik laiko subręsti vaikams ir natūraliai iki to prieiti. Jei dabar užaštrinsite vaikų klausimą ir tiesiog „įsikalsite” sau programą, kad jų nenorite, galite apskritai ir neužsinorėti.

Matau, kad labai trokštate dabar kažką nuspręsti, bet ar tik nedarote klaidos spręsdama ne tik už save, bet ir už vyrą. Kiekvienas už savo laimę atsakingas pats ir apie savo poreikius turi pasisakyti taip pat pats. Taigi jūsų pareiga išsiaiškinti savyje ko jūs dabar norite, nenorite, ką galite pasiūlyti savo vyrui, o ko ne. Ir žinodamas aiškią jūsų poziciją jūsų vyras toliau turi spręsti už save pats. Ar jam ieškotis kito „indo sėklai pasėti” (taip nuskambėjo jūsų išsireiškimas 🙂 ) nuspręsti gali tik jis pats, jums jo paleisti nereikia. Jei jūsų pozicija vaikų klausimų yra griežtas ne arba ne anksčiau kelių metų, ką toliau daryti ir ar jūs poreikius ir tikslus įmanoma suderinti tegu sprendžia jis pats. Jis atsakingas už savo laimę ir turi pats nuspręsti ar jam svarbiau jūsų santykiai ir vaikų gali palaukti, ar svarbiausia kuo greičiau tapti tėvu ir dėl to verta ieškotis kitos moters, kitų santykių. Jis pasirinko jaunesnę merginą, jis nuspręs laukti ar išeiti ir tuomet tik pats bus atsakingas už savo laimę. Jokių kaltinimų jums, kad sugriovėte jo laimę net būti negali.

Jei pati įsižiūrėsite į kortas matysite, kad Kardų Tūzo kortoje ranka laiko tvirtai aukštyn iškėlusi kardą, kurį vainikuoja karūna. Tai jūsų tvirtas žinojimas ko norite gyvenime ir atsakomybės už šį sprendimą prisiėmimas, atviras ir tiesus savo pozicijos ir ketinimų išsakymas. Antroji korta Monetų 2 rodo bandymą viską suderinti, nuspręsti, svyravimą. Bet Kardų Tūzas neleidžia kompromiso, jam yra tik viena tiesa ir teisingas kelias. Taigi patarimo korta Kardų 6 rodo ramų lėtą plaukimą pasroviui, tolyn nuo audringų vandenų, link ramesnių emocijų ir bendravimo. Nusiraminkite ir leiskite laikui viską išrūšiuoti į savo vietas, tuos sprendimus, kuriuos jums reikėjo priimti, jūs jau priėmėte ir padarėte teisingai atvirai išsakydama savo poziciją, nesistengdama prisitaikyti prie vyro pageidavimų, kurie jums šiuo metu nepriimtini. Toliau nusiraminkite ir tebūnie kas bus. Jei vyras nuspręs išeiti – teks jį paleisti, jei jis liks gyvensite kartu. Per daug nesureikšminkite to vaikų klausimo, kad neprisikurtumėte programų, kurios vėliau jus ribos. Arba natūraliai pajusite pašaukimą, pasirengimą motinystei, arba likimas sužais atsitiktinumu ir pats nuspręs kada laikas, arba realizuosite save per kitokį pašaukimą, o jūsų vyras tegu sprendžia už save.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.