Būrimas – Žanetos pastangos išsivalyti karmą

Laba diena, nebežinau jau kuo tikėti, buvau pametusi galva dėl vyro, palikau pirma vyrą ir išėjau patikėjusi antru, jis atrodė geresnis darbštus. O dabar tiesiog sužlugdė, viena vakarą prasitarė, kad šiaip man gyvenimą žlugdo, nors nei išlaikė normaliai, aš iš savo atlyginimo išlaikiau 2 jo vaikus ir savo 1, dasidėdavo jis siek tiek, bet gyvent pradėjau vis sunkiau. Nuo tada kai pradėjau su juo gyventi pradėjo nebesisekti niekas. Po skaudžių jo žodžių išėjau į niekur, teko išsinuomoti butą, sunku išlaikyti ir tikrai atrodo, kad kaip jis sakė, kad sužlugdys taip ir vyksta, nebežinau kodėl taip, stengiausi įtikti jo vaikams, motinai jo, vaikai pasakė tiesiai mes padarysim, kad tave išmestų kaip šiukšlę, motina vis sakydavo, jeigu aš šalia būdavau, kad čia smirda. Bandau ji pamiršt ir suprast bandau kodėl taip nutiko, stengiuosi kilti ir eiti, bet atrodo, kad tik pakylu ir vėl kažkas tempia atgal. Pagal karmos knyga atleidau visiems kas mane skaudino, skauduliu jiems tikrai nejaučiu, tik vis nerandu atsakymo kodėl tas žmogus, jis ir dabar kartais man skambina ir sako, kad nekaltas jis, kad blogo nenorėjo, taip su manimi pasielgė. Ir kaip man uždaryti karmine ertme per kuria jo mintys nesiskverbtu? Nes aš jaučiu, kai tik pradedu kilti ir džiaugtis gyvenimu, nežinau net kaip paaiškint, tarsi pats atsiranda ir vėl užgožia mane, prašau, patarkite, kaip man uždaryti tarpelius karminius per kuriuos jis nesiskverbtu. Knygoje to nėra, viska padariau kaip buvo rašyta, tačiau nepadeda. Dėkoju

Sveika Žaneta, jei nepadeda, tikriausiai kažką ne taip supratote ar nepadarėte iki galo. Išsilaisvinti iš karminių saitų su žmogumi mano supratimu reiškia suprasti kokią pamoką likimas davė per tą žmogų ir ją įsisavinti, pakilti sąmonės ir sielos evoliucijos laipteliu aukštyn. Tas atleidimas aišku atneša emocinį išsilaisvinimą, bet žiūrint giliau, kas po tuo slepiasi, gaunasi, kad jei jums reikia jam atleisti, vadinasi jis blogas, o jūs gera. Jūs atleisdama jam save iškeliate aukščiau jo. O tai jau negerai ir jo sugrįžimai bei stipri įtaka jums, tiksliau jūsų stipri reakcija į jį rodo, jog neišsprendėte problemos, neįsisavinote pamokos.

Jei domitės dvasiniais dalykais, Visatos dėsniais, karma tikriausiai žinote, jog idėja, kad yra „aš” ir yra „kitas” tėra iliuzija. Galima įsivaizduoti jog vandenynas sudarytas iš atskirų lietaus lašelių, bet iš tiesų vandenynas yra vientisas kur viskas yra viena, sujungta, neatsiejamai susiję. Ir išorėje nėra nieko, ko nebūtų viduje, išorė tai tik vidaus atspindys. Iš to išplaukia, kad būtent tai, kas yra jūsų viduje sukūrė visas jūsų situacijas ir atvedė visus žmones, kad pamatytumėte iš šalies ką turite viduje ir susitvarkytumėte. Ką gi tuomet jūs iš tiesų teisiate, kaltinate ir bandote suprasti kodėl ir už ką, jei viskas tėra jūsų sielos atspindys? Teisimas ir vertinimas nepadės nieko pakeisti, tik visiškas priėmimas su meile, išgryninimas ir integravimas viduje atneštų išsilaisvinimą.

Taro korta - ŠventikasTaro korta - NuosprendisTaro korta - Taurių 6

Kalbu ne teoriškai, ar bent jau ne vien teoriškai. Jūsų kortos Šventikas, Nuosprendis ir Taurių 6 patvirtina mano požiūrį. Šventikas yra gėrio ir blogio, taisyklių, tradicijų, sąjungų, šeimos korta. Būdama priežasčių pozicijoje ji rodo jog esama situacija susikūrė dėl tų taisyklių pažeidimo ir galbūt kažko pasmerkimo. Ar teisingai suprantu, kad sugriovėte ne vien savo, bet ir savo meilužio šeimą? Manote, kad jūsų ir jo šeima, visuomenė turi tolerantiškai žiūrėti į tai, kad buvo sulaužytos prieš dievą duotos priesaikos, priimti jus tarsi švarią ir be nuodėmės?

Esamos situacijos korta Nuosprendis yra aiškus ženklas, kad tai karminė, dvasinė pamoka, išbandymas. Jei pamoką įsisavinsite, išbandymą pereisite turite galimybę atversti naują švarų lapą, palikti praeitį užnugaryje ir ateityje džiaugtis nuoširdžiais šiltais santykiais. Neteiskite, kad nebūtumėte teisiama ir tvarkykitės viduje, o ne išorėje. Išorė yra tik vidinio pasaulio atspindys.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

  1. Zaneta

    aciu uz patarimus :), as meldziuosi vakarais dekodama uz visus ir tai seimai linkedama ramybes. Aciu uz burima, teisi bureja, nes tikrai as sugrioviau ne viena gyvenima, pirmo vyro, anos moters… Aciu

  2. Ramunė

    norėjau tą patį patarti 🙂 bet Vilma,parašė pirma, svarbiausia atsipalaiduoti ir patikėti,kad jūsų sėkmė jau prasideda, nuo Šiandien, laukite jos ir mėgaukitės 🙂

  3. Vilma

    Labas Žaneta, negalvokite apie jokias karmas ir blogus dalykus. Galvokite apie save ir savo vaiką ir kaip jums bus ateityje gerai. Yra labai paprastas būdas žinoti ar gerai elgiatės. Jeigu kažką savo gyvenime pakeitėte ir tuomet prasideda trukdžiai, negeri dalykai, ligos, tuomet nuostabusis gyvenimas jums pasufleruoja – ne tuo keliu einate, pasirinkte kitą. Man gyvenime susivokti labai padėjo Joseph Murphy knygos. Jūms dabar reikia išsilaisvinti iš netikusių prisirišimų. Knygos autorius siūlo prieš užmiegant daug kartų pakartoti tokią maldelę: „Visiškai ir savo noru atleidžiu tam ir tam. Atleidžiu jam ir protu, ir dvasia. Visiškai atleidžiu viską, kas susiję su tuo dalyku. Esu laisva, ir jis laisvas. Tai nuostabus jausmas. Linkiu jam sveikatos, laimės, ramybės ir visokiausių malonių iš gyvenimo. Tą darau savo noru, su džiaugsmu ir meile“. Pabandykite, tikrai padės, juk nieko nekainuoja :-).

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.