Būrimas – Giedrės bauginanti pranašystė

Sveika, aš jaučiuosi labai blogai, nes vienas vyras vakar pasakė į akis, jog mano vyras per du mėn tikrai mirs autoavarijoje. Dar pabrėžė jog tikėtina, kad tai bus gruodžio 16 d. Tai negaliu naktimis ramiai miegoti, dienom normaliai kažką daryt, vis galvoju ir bijau kad tai gali būti tiesa. Beje tas žmogus ne koks būrėjas ar ką. Tiesiog buvo labai girtas. Bet neramina tai, kad dar niekada jis nėra to niekam sakęs. Ar mums tikėti juo. Būčiau dėkinga jei atsakysit į mano klausimą viešai. Esu tikrai sumišusi….bijau.

Sveika Giedre, na ir sumąstėte imti į širdį girto žmogaus nusišnekėjimus. Išsiblaivęs jis turbūt nė neprisimena ką nors tokio baisaus sakęs, o tuo metu turbūt manė, kad yra labai šmaikštus. Bet jūs patikėjote ir dieną naktį įsivaizduojate šią ateitį įdėdama visą savo energiją į jos išsipildymą. Va kas yra blogiausia. Girtas žmogus dieviškai išminčiai ir nušvitimui neatsiveria, nuo alkoholio siela tik degraduoja, tad nėra reikalo girto žmogaus žodžiams teikti daugiau reikšmės nei teiktumėte jei jis tuo metu būtų buvęs blaivas.

Tačiau kaip sakiau pergyvendama dėl jo žodžių ir dar savo nerimą įteigdama vyrui, galite sukurti savaime išsipildančią pranašystę. Išdėliojusi kortas, matau išties egzistuojantį pavojų greitai važiuojant darbo reikalais ar grįžtant iš darbo tamsiu dienos metu apsnigusiu keliu. Mirties aš nematau, tik slidaus kelio grįžtat iš darbo ir pernelyg skubant keliamą pavojų automobiliui ir sveikatai.

Taro korta - Skeptrų 8Taro korta - Monetų 8Taro korta - apversta Monetų 5

Nežinau ar tai jus paguodė ar dar labiau nugąsdino, tenorėjau patvirtinti jog pavojus išties yra, bet ne tokio didelio mąsto ir būdami perspėti galite pasistengti jo išvengti – gerai paruošti mašiną žiemos keliams ir vairavimo sąlygoms, būti atsargiam kai prastas matomumas ir neskubėti tamsoje. Atsargumas gali padėti išvengti bėdos. Ir svarbiausia – nustokite įsivaizduoti tą avariją ir vyro mirtį. Kaskart bent prisiminusi apie tą nelemtą pranašystę padarykite ką nors priešingo nei iki šiol – pasimelskite už vyro saugumą, pasiųskite jam savo meilę, mintimis uždėkite ant jo švytintį auksinį varpą kaip apsauginį gaubtą. Jei jums taps ramiau galime net atlikti apvalymo nuo neigiamos energijos ir apsaugos ritualą, dabar tam kaip tik palankus laikas.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

  1. J

    Laba diena. Labai noreciau Jusu pagalbos. Su draugu kartu esame 2,5 metu. As ji labai myliu, taip pat ir is jo puses jauciu didele meile, pagarba, atsidavima. Labai noreciau suzinoti, kokia ateitis musu laukia. Neapsakomai trokstu vaikelio nuo savo mylimojo. Tad jeigu galite, padekite man issiaiskinti ar mudu turesime vaikeli, ar susituoksime? Ir kada tai bus? Nuosirdziai dekoju uz pagalba.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.