Būrimas – Gretos baimės

Sveiki, mano vardas Greta. Žinau,kad tai gali pasirodyti keista,nes esu pakankamai jauna, bet kuri laiką su sužadėtiniu bandome susilaukti vaikelio ir kol kas jokių rezultatų (praeityje mano mama turėjo problemų šiuo klausimu,todėl aš labai pergyvenu, jog ir man bus taip pat sunku pastoti). Taigi klausimas būtų toks : ar galiu tikėtis, kad netolimoje ateityje pastosiu, o gal man išvis nelemta turėti vaikelio? šis klausimas neduoda man ramybės kasdien, todėl bučiau labai dėkinga už atsakymą.

Labas, Greta,
Man jūsų klausimas nepasirodė keistas, tuo labiau, kad panaši situacija jau buvo jūsų šeimoje. Ganėtinai nemažai porų susiduria su vaisingumo problemomis, būna ir taip, kad atrodo viskas gerai, net daktarai negali rasti priežasties, kodėl nepavyksta pastoti.
Klausimui ar artimiausiu metu pavyks susilaukti vaikelio iškrito : Vežimo, Kardų Pažo ir Kardų Riterio kortos.
Taro korta - VežimasTaro korta - Kardų PažasTaro korta - Kardų Riteris

Šios kortos rodo, kad pastojimą padarėte šiuo metu savo pagrindiniu tikslu. Tas didžiulis noras pastoti yra persunktas baime nepastoti, jūs tokiomis mintimis tarsi programuojate ateitį, kad jums to padaryti nepavyks. Kaip sakoma kas ieško problemų tas randa. O jų šiuo atveju ieškoti nereikėtų. kortos atskleidžia jūsų didžiulį skubėjimą susilaukti vaikelio. Žinoma jei jo susilauktumėte labai gretai jums pasidarytų daug ramiau. Šios kortos atspindi didžiulį chaosą jūsų mintyse, bei nežinia kokį skubėjimą.

Problemų, kad pastoti negalėtumėte kortos nerodo. Paprasčiausiai jums turėti vaikelį dar per anksti, viskam savo laikas, kitiems vaikelis gimsta tik po 30 metų. Tikrai dar esate labai jauna ir dar nėra vėlu. Tiesiog reikėtų nusiraminti ir į vaikelio planavimą žiūrėti daug ramiau. Esate sveika mergina, galinti susilaukti vaikelio. Bet dar jam ateiti į jūsų šeimą yra truputėlį per anksti. Atsikratykite savo nepagrįstos baimės, neskubėkite. Minčių galia labai stipri, laukite ateinant mažo kūdikėlio į jūsų šeimą ir jis ateis. Susilaukti vaikelio turite tiek pat galimybių kaip ir bet kuri kita pora, tiesiog perdėtos baimės ir stresas nėra geriausios emocijos norint pastoti.

Optimizmo, meilės ir dvasinės ramybės Jums.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.