Būrimas – Agnės baimė dėl brolio gyvybės

Sveiki, einu iš proto… Kažkokia būrėja mamai išpranašavo, kad mirs mano brolis… Mama kaip nesava, dienų dienas verkia, nesukalbama, neatsako į jokius mano klausimus šia tema… Situacija visiškai nevaldoma… Pati neseniai po širdies operacijos, bijau kad pačiai kas neatsitiktų… Prašau… gal Jūsų kortos įkvėps šiek tiek tikėjimo…

Sveika Agne, išsidėliojau ne tik Taro, bet ir Lenormand kortomis ir patikinu jus, kad jokios mirties nematau. Gal ta būrėja ką nors ne taip suprato ir pasielgė siaubingai neatsakingai pasakydama motinai tokį baisų dalyką. Mirties mums niekam neduota žinoti ir su tokia informacija, jei jau ją pavyko kažkaip gauti reikia elgtis nepaprastai atsargiai. Jei yra pavojus – žmones reikia perspėti, patarti ką galima padaryti. O tiesiog konstatuoti tarsi neišvengiamą faktą tokią baisią žinią tiesiog negalima, geriau jau tada šią informaciją pasilaikyti sau. Juolab, kad jokia būrėja negali garantuoti už savo atsakymus 100 proc. 80 procet tikslumas yra jau labai geros būrėjos/Tarologės/aiškiaregės pasiekimas. Taigi net jei kortos garantuotai rodytų mirtį, visuomet yra bent mažytė klaidos tikimybė ir jau vien to pakanka, kad pasaugoti klientus nuo bereikalingos traumos jei negali patarti kaip išvengti nelaimės. Bent jau toks mano požiūris.

Jūsų brolio ateities kortos Bokštas, Monetų Karalienė ir Skeptrų 3.

Taro korta - BokštasTaro korta - Monetų KaralienėTaro korta - Skeptrų 3

Pirmoje kortoje matome išgąstį, šoką, nelaimę, sukrėtimą. Bet po jos pabaigos, netekties, mirties ar gedulo kortų neina. Galbūt jūsų brolio laukia nemalonumai, gal fizinė trauma arba kažkas susiję su materialiniu saugumu ir gerove. Bet gali būti ir taip, kad šis Bokštas, tai jūsų su mama jau dabar pergyvenamas šokas, baimė, panika ir ėjimas iš proto. Bet kuriuo atveju siūlau jums nusiraminti ir nuraminti mamą, kad vien savo baime ir broliui galinčių nutikti nelaimių įsivaizdavimu nepritrauktumėte jam to, ko labiausiai bijote. Blogiausiu atveju jis gali turėsi sveikatos problemų, gal traumą ir juo reiks truputį pasirūpinti, kol pasveiks. Nieko čia tokio baisaus, visiems nutinka ir kartais reikia, kad gyvenimas mus supurtytų ir atvertų akis, priverstų išeiti iš negeros mums situacijos ir pradėti iš naujo. Bokštas neša ne tik griovimą, bet ir išsilaisvinimą bei nušvitimą.

Tolimesnės kortos rodo pasveikimą ir atsistojimą ant kojų, naujus planus susijusius su materialine gerove. Gal jūsų brolis planuos kelionę ar persikėlimą į naują aplinką. Visumoje po to Bokšto laukia geri dalykai ir tikrai pakaks sveikatos judėti į priekį, imtis veiklos, įgyvendinti savo sumanymus. Viskas jam bus gerai. Pasimelskite už jį, siųskite jam meilės ir palaikymo mintis bei auksinę saugančią šviesą, mintyse apsupkite jį į šviesos kokonu ir užbaikite mintimi „saugus”. Galite šią vizualizaciją daryti taip dažnai, kaip tik norite, ne mažiau kartų ir su ne mažesnėmis emocijomis nei siuntėte baimės energiją, kad ją atsvertumėte ir panaikintumėte jūsų su mama pačių padarytą žalą ir užtrauktą pavojų.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

 1. Tarologė Lina

  Gal gera būrėja ne ta, kuri pati geriausia ir talentingiausia, o ta, kuri žino savo talento ribas ir neperžengia mėgindama duoti žmonėms daugiau kai to neturi.

 2. mari

  Jo, aš irgi pas vieną labai įdomią būrėją esu papuolus Kaune šalia Daukanto stotelės esančiame būrimo salone. Anksčiau tai ten labai geros būrėjos sėdėdavo, bet paskutiniu metu tai ten sėdi tokia ponia su rusišku akcentu, kurios kitaip nei apsišaukėle vadint neina. Žodžiu labai įsijautus pasakojo visiškas pievas, aš tiesiog ten vietoj sėdėdama supratau, kad ji šneka, kokios tik fantazijos jai į galvą ateina. Papasakojo, kad mano vaikinas turi kitą ir kad per artimiausius tris mėnesius mes išsiskirsim (praėjo jau pusantrų metų ir prieš tai kokius 3 metus draugavom nors iš „būrėjos“ kalbos supratau, kad ji įsivaizduoja, jog mūsų draugystė trunka porą savaičių). Na laimei savo vaikiną geriau pažįstu. Toliau ji man pasakojo, kaip mano darbovietėj prie manęs kabinsis vyrai: vienas vyresnis, kitas jaunesnis ir kad turiu labai saugotis nepastot. Čia tai iš viso neturėjau komentarų, mano tuometinėj darbovietėj visi vedę vyrai, dvigubai už mane vyresni ir tikrai į svetimas nesidairo. Po to pradėjo pasakot, kaip kažkelintų metų pabaigoj susipažinsiu su vyru ir ištekėsiu, susilauksim trijų vaikų, bet deja jis bus silpnos sveikatos, greitai mirs, bet aš sugebėsiu vaikus ant kojų pastatyt. Paskui bus kita santuoka ir dar lyg trečia… jau gerai neatsimenu, ką ji ten svaigo, žodžiu visą mano gyvenimą išpasakojo, bet visą laiką buvo šlykštu jos klausyt ir tikrai nesuprantu, kodėl aš jai pinigus mokėjau (ir nemažai), o ne iš karto atsistojau ir išėjau. Bet nuostabiausias gėris, kad pas ją atėjau pasikalbėti dėl karjeros!!! Net neįsivaizduoju, kodėl ji sugalvojo pasakot apie mano meilės gyvenimą (iš įpročio turbūt). Žodžiu, gyvenu su tuo pačiu vaikinu, kuris turėjo mane dėl kitos palikt, planuojam įsigyt būstą, o dar pasitaupę ir ženytis, karjera irgi nebloga. Tai va, atsargiai su tokiom būrėjom…

 3. Pesimiste

  Patarimas visoms, kurios nutaria uzsiimti burimais – tai ne zaidimas, bet labai, net labai atsakinga veikla, kurioje reikia moketi skaityti ne tik kortu reiksmes ir ju issidestyma, bet ir ismanyti, kaip apsaugoti save ir klienta nuo kenksmingu strukturu uzsikabinimo. Bureja turi gerai ismanyti zmogaus cakras, nes per jas atliekamas izeminimas (grounding) ir koncentravimasis (centering) pries burimo procesa. Be to, mintimis ji privalo paskirti burima DIEVUI, tam, kad butu tikra, jog TIESA ir TIK TIESA bus atskleista kiekvieno zmogaus gerovei, nepazeidziant zmogaus teises i pasirinkimo laisve. Patarimas visoms, besinaudojancioms bureju paslaugomis – pasidomekite, kas tai per zmogus, kuo uzsiima, ar tiki i Dieva, kaip paruosia save burimo procesui, o ne bekite pas bet ka…

 4. Pesimiste

  Agne, gera bureja NIEKADA taip neisburs, nes matyti kortose mirti burejams leidziama labai retai. Jeigu burejai leidziama matyti mirti, ji turi buti labai apsivaliusi ir geras zmogus ir ji NIEKADA to neatskleis, nes pasielgus priesingai ji zino, kad nuo to pati labai nukentes, t.y. uzsides sau bloga karma. Gera, dora bureja gali ispeti apie galimus pavojus, spastus, nesekmes, taipogi parodyti, kaip tai nugaleti, zengti i prieki ir pasiekti pergale, o jusu bureja uzdejo jusu mamai programa. Yra daug kengsmingu strukturu, kurios apseda burejas, uzsiimancias sia veikla, ir tada jos kabina ivairias mentalines ir kitokias programas savo klientams. Tarpinio pasaulio substancijos, besiieskancios energetinio maisto, uzsikabina uz tokiu bureju ir tada jos pradeda bet ka pranasauti, gydyti, valyti karma ir t.t. PATARIMAS – NEIKITE PAS BET KA!!! Bet dabar saukstai po pietu, Jusu mamai reikia pagalbos, kad nusikabintu sia programa. Vienintelis kelias – Dievo pagalba. Bandykite per malda, baznycia, prasykite kunigo pagalbos.

 5. Agne

  labai dekoju…as visa tai suprantu ir net neturiu tokios minties del brolio…bet mama…ji visikai paluzo..kalta likau as,nes ja siek tiek pastumejau apsilankyti pas bureja taciau nezinojau kur ji eina,pas ka… nzn kaip kalbetis su mama…kaip jai paaiskinti..dabar viskas ka sakau neturi reiksmes…nesuprantu kas mano pacios gyvenime vyksta atrodytu lyg kox prakeikimas:(((mama po sudetingos sirdies operacijos..as .pati irgi savo kelyje pasimetus…dar tokios naujienos del brolio… mledziu kad kuo greiciau viskas susitvarkytu…nuosirdziausias aciu uz palaikyma ir ikvepima…te saugo Jus Dievas…

 6. Bureja

  Agne, turiu Jums puikią žinią. Tik labai prasta bureja gali taip ,,burti”. Ir tikėti ja nėra nė menkiausio pagrindo. Gera būrėja niekada taip neišburs ir niekada taip nesakys. Jūs buvote pas apsišaukėlę, o juk nepulsite tikėti kiekvienu atsitiktiniu žmogumi.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.