Būrimas – Guodos paaugliškas maksimalizmas

Sveiki,
Žinau, kad rašau banaliu klausimu, tačiau man iš tiesų reikia pagalbos, nes griūna mano gyvenimas. Su draugu buvome beveik 3 metus. Buvo visko, draugystė buvo komplikuota, tačiau dėl to buvome kalti ne mes. Buvo kuriami planai, netgi svajota apie gyvenimą kartu (tai buvo mūsų svajonė, kuria puoselėjome ilgą laiką). Tačiau kai buvome visai šalia jos, kai viskas atrodė ranka pasiekiama-jis išėjo. Žmogus pasikeitė neatpažįstamai. Pradėjo elgtis su manimi, kaip su tuščia vieta. Žinau, kad nepadariau nieko, dėl ko nusipelniau jo tokių veiksmų. Žmogus susirado naujų draugų, naują aplinką ir pagalvojo, kad jam nesu reikalinga, nes pasak jo, jam viskas atsibodo. Žinau, kad dar ne pabaiga, nes jis ir pats manęs iki galo nepaleidžia, visa širdimi jaučiu kad tai dar nepabaiga, nors kartais ir atrodo, jog viskas prarasta, nes žmogus vieną dieną elgiasi vienaip, kitą-kitaip. Tiesiog noriu sužinoti ko tikėtis, kaip gyventi toliau, ką galėčiau daryti, kad jis vėl manyje pamatytų tą moterį, kurią kažkada dievino. Galbūt situacija atrodo eilinė ir banali, bet būčiau dėkinga už atsakymą, nes nebegaliu nei miegoti, nei valgyti, geriu raminamuosius, gyvenime nebematau prasmės, šis žmogus man yra viskas. Jaučiu, kad kiekvieną dieną vis blogiau, nors praėjo nemažas laikas, kai jis išėjo. Kreipiuosi į jūs, nes bijau, kad galiu savo gyvenimą užbaigti greičiau, nei tikėjausi, nors ir žinau, kad tai baisiausia nuodėmė.

Sveika, Guoda,

manau, kad į šią keblią situaciją pernelyg audringai žiūrite. Tie trys draugystės metai buvo paauglystės laikotarpiu, o paauglystėje žmonės keičiasi greičiausiai. Rašote, kad santykiuose buvo visko ir dėl to nebuvo nei vieno iš jūsų kaltės, tai kas tuomet buvo kaltas, tėvai, kaimynai aplinkiniai? Už darnius santykius galite būti atsakingi tik jūs abu, o kaip matau meilė baigėsi, bent jau iš jo pusės. Jūs visiškai nevertinate savęs, tai kaip gali kitas vertinti jus, be jo nematote gyvenime prasmės ir jis jums yra viskas. Galiu tik pasakyt:- ĖĖĖĖ, o kur jūsų savivertė. Jei be jo laikote save tuščia vieta, kad gyvenimas jau nebeturi prasmės. Tai ką tuomet galite duoti jam? Jam viskas atsibodo, nes dar gal neišsidūko, dar nori pagyventi laisviau, be įsipareigojimų, kam jam skubėti įsipareigoti jums. Kai jo naujieji pažįstami yra laisvi kaip paukščiai,  garantuotai tai yra jų indėlis į jo elgesio pasikeitimą. O taip pat ir tai, kad santykiai, buvo kuriami kiek per anksti. Tik nedidelis procentas porų sugeba pradėtus santykius paauglystėje išvystyti iki atsakingų šeimyninių ilgalaikių santykių.

Suprantu jus, jūs jį mylite, Bet jis savo elgesiu parodė, kad to paties jums nebejaučia. Tai kam jums dėl jo taip sielvartauti, jis parodė savo tikrąjį veidą ir pačiu laiku. Vėliau pasekmės būtų buvusios skaudesnės. kaip įprasta išdėliosiu tris korta, kurios padės susigaudyti šioje situacijoje.

Taro korta - Kardų 3Taro korta - Monetų 10Taro korta - Monetų 3

Iš pirmosios kortos kardų 3 matome, kad jis jums „sudaužė širdį”. O jūs savo mintimis, tik dar labiau save kankinate ir varote į depresiją. Jūsų mintys žeidžia jus labiau, nei jo poelgis. Kita jūsų vietoj sakytų tai ne pabaiga, o tik galimybė susirasti naują, geresnį vyrą. Jūs nesate niekas, esate asmenybė ir jums nereikia prie kažko prisišlieti ir būti kažkieno tai dalimi, galite drąsiai jausti pilnatvę ir būdama vieniša. Tai atvertų jums daugiau galimybių. Reikia tik pakeisti požiūrį į pačią situaciją.

Ką daryti dabartinėje situacijoje atsako Monetų 10 korta. Kaip matome ji visiškai nekalba apie tai kaip padaryti, kad jis vėl matytų tą pačią moterį, kurią dievino anksčiau. Anaiptol, ši korta sako ieškok pagalbos šeimoje, artimųjų rate. Paklausyk vyresniųjų patarimų. Būtent namiškiai jums gali dabar padėti ir tikiuosi padės.

Monetų 3 rodo, kad ateityje su šiuo vaikinu galite būti draugai, bet ne šeima. O savo mintis ir potencialą reikėtų nukreipti į mokslus ar darbą, dar jums ne metas kurti šeimą, prioritetai turėtų būti kiti. Šeima ir darbinė veikla ar mokslai padės greičiau išgyventi šią skaudžią patirtį. Investuokite laiką į save, kad būtumėte reikalinga ir kad jis vėliau gailėtųsi padaręs tokią klaidą. O rankos pakėlimas prieš save būtų neatsakingas ir vaikiškas poelgis. Prieš akis dar laukia ilgas gyvenimas su savo siurprizais ir jei kiekvieną kart, norėsis eiti į kraštutinumus, tai bus tikrai sunku. Mokykitės mylėti gyvenimą tokį, kokį turite. Kaip sakoma nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Ateitis parodys, kad jūsų atveju taip ir buvo.

Nuoširdžiai,
Saulius

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

  1. Guoda tik ,nesugalvok zudytis eik pas gydytojus tikrai jie pades ,gerai ,kad geri raminamus ,nes be ju tikrai sunku .As visiskai nesenai sapnavau Sapranauska kuris nusizude ,tai sapne jis buvo liudnas ir nagai jo kazkokie kaip lavono ,reiskiasi jam ten blogai ,cia tai buna zemeje gerai po to pagereje kaip audra praaina taip ir tavo negandos praais.Linkiu tau sekmes !

  2. Pesimiste

    Guoda, nedaryk is viso sito didziules dramos, nes dar neturi patirties gyvenime ir nezinai, kaip gali buti blogai gyvenime. Ar jis tave paliko nescia, ar su mazameciais vaikais ant ranku? Kiek suprantu is laisko – ne. Tai ko gi taip puti i nevilti? Jis taves nemyli, jis nori be jokios atsakomybes dar pasidziaugti gyvenimo malonumais ir, turiu pripazinti , as asmeniskai jam pritariu, nors ir kaip ziauriai tai skamba. Suprask, zmogus dar per jaunas ir dar nesubrendo. Nebuk savanaude, paleisk ji. Kodel jis turi supancioti save su tavimi, jei jis to nenori? Jis nera tavo nuosavybe. Isivaizduokim, jei taip butu atvirksciai, pati nustotum ji mylejus, juk neaukotum savo gyvenimo, kad buti su nemylimu ir netrokstamu zmogumi ar ne? Tad, suimk save i rankas ir pradek mokytis, tobuleti, o negaisink savo brangu laika galvodama apie ji. Jis bres, keisis, o kas busi tu? Jei, sakykim sutiksi ji po keliu metu, jis bus dar idomesnis, su patirtimi, o ka tu jam pasakysi, kad visa ta laika, kai jis eme is gyvenimo viska, kas imanoma, tu verkei ir kentejai, nes tavo sirdis buvo sudauzyta ir negalejai nieko daryti, nieko siekti. Va tada busi dar didesne „tuscia vieta”, nei esi dabar. Protingi vyrai megsta protingas, nepriklausomas moteris. Netgi mano drauges dvidesimt keturiu metu sunus grazuolis, paklaustas, kodel jis negali susirasti drauges tarp savo amziaus merginu pasake, kad jam taip nusibodo tos tusciagalves grazuoles, kurioms tik rupi, kaip cia greiciau pasigavus ir priklijavus prie saves berna, vietoj to, kad tobulintusi kaip asmenybes, man nera apie ka su jomis kalbeti, man tiesiog su jomis nuobodu. As tau to netaikau,, bet tai vercia susimastyti.
    Kas del minciu apie savizudybe-baik sia nesamone tuoj pat. Pasidomek , kas laukia tu, kurie taip uzbaigia savo gyvenima – teks kenteti didesnes kancias, negu kenti dabar. Siela kabes tarp dangaus ir zemes sunkiai kentedama tiek metu, kol ateis tavo tikroji mirties data pagal karma. Jei sakykim, tau lemta mirti, kai sueis 80 metu, kankinsies iki 80-ties uz savo nuodeme. Kas bus po 80-ties, priklausys nuo Dievo malones – jis gali pasiusti tavo siela atgal i zeme(reinkarnuoti) su daug daug blogesniu likimu bei didesniu isbandymu, kad ispirktum savo nuodeme. Pagalvok labai rimtai kas taves gali laukti, net mintys apie tai gali pakeisti tavo likima i blogesne puse. Ar jis tikrai vertas to? Juk tu net neturi su kuo ji palyginti. As suprantu, kad sunku, bet tam yra prieinama pagalba. Paimk maldaknyge i rankas ir pradek melstis. Dazniau nueik i baznycia. Dievas viska mato ir girdi ir jis ateis i pagalba, kai laikas bus tinkamas.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.