Būrimas – Renata ir „Užburtas ratas”

Sveiki, paskutiniu metu kankina begalė klausimų į kuriuos nerandu atsakymo…Tikiuosi Jūsų pagalbos. Metai bėga, o aš niekaip nesugebu sukurti pilnaverčių santykių. Po pirmų skyrybų prireikė kelių metų, kad vėl galėčiau patikėti kitu žmogumi. Įsileidau jį į savo širdį, patikėjau, kad dar gali egzistuoti meilė…..Mūsų santykiai buvo nuostabūs ( na bent jau man taip atrodė ), bet šiandien sužinojau, kad jis turi kitą. Ką gi, man beveik 30 metų ir panašu, kad aš tapsiu dar viena vieniša ir nelaiminga moterimi iš savo giminės. Nei viena mano giminaitė nebuvo laiminga su vyru, dauguma išsirinko sau netinkamus vyrus, su kuriais išsiskyrė, kelios dar kankinasi iki šiol. Tiesa, visi vyrai laikui bėgant tapo alkoholikais. Norėjau paklausti ar aš irgi pakliūsiu į šitą užburtą ratą? Galbūt tai karma ar prakeiksmas. Kaip pabėgti nuo tokio likimo? O gal jau nebe verta tikėtis, kad dar kada nors ateitį turėsiu šeimą ir nuostabų vyrą? Dėkui už atsakymą.

Sveika, Renata,

Kaip įprasta dėliosiu tris kortas. Pirmoji korta bus skirta nustatyti ar yra ant jūsų giminės moterų koks prakeikimas. Antroji korta jūsų galimybės susirasti naują partnerį ir trečioji ar jį rasite.

Taro korta - MėnulisTaro korta - Monetų PažasTaro korta - Skeptrų Riteris

Mėnulis iškritęs šioje pozicijoje rodo, kad tikrai yra kažkokia tai energija, nešvari energija, kuri veikia visą jūsų giminės moterišką liniją. tai gali būti prakeiksmas, bet nebūtinai. Visos moterys jūsų giminėje pasižymi panašiomis būdo savybėmis, dėl to pritraukia labai panašius vyrus. Tai, kad vyrai tampa alkoholikais prisideda ir jų žmonos. Kaip jos elgiasi su vyrais, kokią energiją jiems siunčią. O jūsų giminėje jos elgiasi visos panašiai, galima sakyti laikosi tų pačių taisyklių ir tai daro nesąmoningai. Bendri vienodi giminės moterų bruožai lemia nelaimingą santuoką ir vyrų alkoholizmą.

Galimybės jums rasti naują partnerį atspindinti Monetų pažo korta. Kuri sako, kad tikrai jų yra. Sąjunga gali būti su vyriškiu, su kuriuo jus sieja karminis praeitų gyvenimų ryšys. Tai dar nerodo, kad santykiai gali būti lengvi. Esate vienas kito mokytojai ir šiame gyvenime vienas kitą mokysite tam tikrų pamokų.

Skeptrų Riteris šį vyrą vaizduoja, kaip patrauklų, energijos pilną vyruką. Gali būti kiek karštakošis, impulsyvus ir nekantrus, bet tuo pačiu paperkantis savo nuoširdumu, draugiškas ir drąsus, gyvenime siekiantis judėti į priekį. Gali būti puikus meilužis.

Ar pakliūsite į tą užburtą ratą priklauso nuo jūsų, akivaizdu, kad santykiai ateityje dar laukia kiti.  O sukurti pilnaverčius santykius pasiseka vos kas antrai porai, tokia tai liūdna statistika. tikiuosi, kad būsite tarp tų laimingųjų ir jums pavyks išvengti tos rodomos mėnulio įtakos.

Nuoširdžiai,
Saulius

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.