Būrimas – Ieva ir Saulius

Laba diena.
Nors ir jaučiuosi sutrikusi, tačiau tikrai nesitikiu, jog burtai ar kiti panašūs dalykai galėtų fiziškai prisidėti prie mano “problemos” sprendimo. Tiesiog įdomu, ar kortos gali suteikti man taip norimą patarimą, kuris galbūt priverstų pažvelgti į situaciją kitomis akimis. Nebepasitikiu vien savo nuomone ir požiūriu, manau, jog šiuo metu man trūksta objektyvumo ir nešališko situacijos vertinimo, tad kreipiuosi į Jus.
Eina treti metai, kaip negaliu pamiršti vieno į akį kritusio vyriškio (pavadinkime jį Sauliumi). Gal tai susižavėjimas, įsimylėjimas, polinkis į kraštutinumus… tikrai nežinau. Esu jauna, naivi ir nepatyrusi, tad nesimušu į krūtinę prisiekinėdama kad „jis – mano gyvenimo meilė“ . Tačiau Saulius man svarbus, gerokai svarbesnis nei turėtų būti. Tokie mano jausmai nederami. Saulius gerokai vyresnis už mane, vedęs. Negana to, mudviejų užimamos pareigos tiesiogiai kertasi tarpusavyje (nenoriu nieko daugiau viešinti, tepasakysiu jog toji darbinės padėties “hierarchija” daug aštresnė ir pastovesnė nei viršininko – pavaldinės ryšys. Net jei abu to norėtume, negalėtume viešinti savo jausmų, ir tai kur kas daugiau nei tik darbiniai apribojimai)
Vis dėlto mudu artimi, gal tai ir trukdo man išmesti jį iš galvos? Atstumiu sau tinkamus vaikinus, nenoriu nė pagalvoti apie kokį kitą, mąstau tik apie jį, Saulių. Esu jam už daug ką dėkinga bei skolinga, Saulius visada malonus, net globėjiškas, išskiria mane iš daugumos, tai tiesa. Vis dėlto gal jo elgesys – paprastas draugiškumas? Niekad nemėginau net užuominomis užsiminti apie savo jausmus jam, tačiau bijau, jog ir taip viskas matyti kaip ant delno… Sauliaus elgesys mano atžvilgiu – galantiškas, labai taktiškas, neperžiangiantis padorumo ribų. Tačiau yra dalykų, dėl kurių nesu tikra – jo žvilgsniai, šypsenos, mėginimai užkalbinti ir tiesiog kalbėtis apie viską ir apie nieką, taip nesiderinantys su įprastu Sauliaus griežtumu ir santūrumu. Tai ką gi jis man jaučia – tai tiesiog mandagumas ir vien mano beprasmės viltys ar kas nors daugiau? Kaip klostysis mūsų ryšys artimiausiu metu?
Dėkoju Jums už atsakymą.

Sveika, Ieva,

kaip suprantu norite gauti tai, ko gauti negalite, o uždraustas vaisius visada saldžiausias. kas žino kaip būtų viskas pasisukę, jei tuos santykius būtumėte pradėję, gal jau būtumėte išsiskyrę ir pamiršę visa tai.  O gal ir ne. na o kaip yra padės atskleisti ištrauktos trys taro kortos.

Taro kortos - Skeptrų 7Taro korta - Kardų KaraliusTaro kortos - Monetų 2
Jus atstovaujanti korta Skeptrų 7 rodytų, kad jūs norite iškilti jo akyse, būti vertesnė jo dėmesio nei kiti. Kortoje nėra nupiešta, bet galime įsivaizduoti, kad tas kitas šešias lazdas taip pat laiko žmonės, bet jie stovi žemiau., o vienas iškilęs aukščiau. tai noras išsiskirti iš kitų tarpo, o taip pat ši korta gali rodyti, kad jūsų meilė gali tikrai būti kitų labai pasmerkta ir nesuprasta, tos šešios lazdos yra priekaištai jums, kuriuos reikia atremti ar paneigti.

Jo korta Kardų Karalius, rodo labai santūrius, daugiau tėviškus jausmus jums. Kardų rūšis atsakinga už intelektą, mokslą. Nežinau kokia ta hierarchija šioje situacijoje, bet man šios kortos sakytų, kad jūs esate jo mokinė, nes šis Karalius rodytų mokytoją. Meilės iš jo pusės jums aš nematau, tai draugiškų, bet šaltų santykių korta.

Rezultato korta Monetų 2 sako, kad visai šiai istorijai išsispręsti reikia laiko ir laikas viską sustatys į savo vietas. jei reikėtų kalbėti apie santykius tai ši korta ir toliau rodytų simpatiją iš vieno asmens pusės, taip pat gali rodyti ir sąmoningą jūsų elgesį siekiant pririšti prie savęs jums patinkantį vyriškį. O jis tiesiog yra mandagus ir paslaugus jums, nieko daugiau.

Nuoširdžiai,
Saulius

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.