Būrimas – Nijolės baimė likti vienišai

Sveiki,
Ilgai nesiryžau jums parašyti, bet nežinia kuo toliau tuo labiau mane kankina. Šiaip gyvenime sekasi labai neblogai, bet nesiseka meilėje, esu jau nebejauna ir labai bijau likusį laiką likti viena, gal jus padėtumėt man atsakyti kodėl aš vis lieku viena? Ačiū

Sveika, Nijole,

Kaip įprasta penktadienio būrimui ištrauksiu tris korta, kurios ir padės atsakyti į šį klausimą, o taip ar dar nusimato ateityje nauji santykiai.

Taro korta - Taurių 7Taro korta - Skeptrų TūzasTaro korta - Mylimieji

Pirmoji iškritusi korta taurių 7 atsako kodėl.  Ši korta kalba apie tai, kad puoselėjate nerealistiškas svajones apie meilę ir partner5. Pamilstate ne žmogų, bet savo susikurtą idealą, kurio jis neatitinka. Gal skubate užsidėti tuos rožinius meilės akinius, kurie yra labai trapūs ir greitai dūžta. Tai svajonių arba gausos korta iš kurios labai sunku teisingai išsirinkti. Potencialių vyrukų į jūsų širdį gali būti ir dabar, bet jūs norite kažko tai daugiau.

Sekančios dvi kortos labai optimistinės ir sako, kad artimiausiu metu jūs sulauksite pasiūlymo būti kartu ir likusį laiką tikrai nereikės likti vienai. Ar sugebėsite išlaikyti šiuos santykius priklauso tik nuo jūsų. Sėkmės jums.

Nuoširdžiai,
Saulius

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

 1. Tarologė Lina

  Mielieji lankytojai, komentaruose jokios būrimo paslaugos neteikiamos. Jei norite asmeninės Taro konsultacijos, klausimą prašome atsiųsti per paslaugų užsakymo formą. O viešai atsakymai rašomi Magiškojo Penktadienio akcijos laimėtojams – vienam žmogui per savaitę.

 2. Inga

  Sveiki,
  gal galite mano likima išburti.jau 2,5 metu esu vieniša,nesutinku mylimo žmogaus.ir ar aplamai yra man koks šansas ji sutikti.gimiau 1978 06 18,04.30 laiku.kokios mano prognozes,nors trumpam
  Labai Jums ačiū

 3. jolanta

  laba.noreciau paklaus.esu venisa su 4veikais,kodiel?isiskirus jau kaip 6metus.dabar jau gyvenu su antra puse vokietijoi,nedaug 5men,is vokietis.nezinau ar verta su jo toliau likt,ar isiskirti,nes man rodos kad is pasikeite i bloga puse.man 31metai,vokietijoi esu su vaikais.aciu

 4. Vika

  Sveiki,

  Gal galite padėti ar galima išgelbėti dabartinius santykius ar verta paleisti žmogų? Jaučiu, kad mano jausmai jam pasikeitė, tačiau pati sau negaliu to pilnai pripažinti, protas kovoja, sakydamas ne, o širdį drasko skausmas vien pažvelgus į jį, jog negaliu būti atvira tiek su juo, tiek su savimi.. Prašau patarkite, kaip pasielgti?
  Ačiū labai!

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.