Būrimas – Ingos dvejonės

Laba diena,
Tikiuosi pakliūti į Magiško Būrimo Penktadienį. Mano problema turbūt dažna – skirtis ar ne? Mes susituokę jau 2,5 metų. Turim sūnų 2 m. Turbūt ir tuokėmės dėl to, kad gandrai pasibeldė. Iki vedybų gyvenom bendrai apie 4,5 metų. Didelių konfliktų nebuvo, nėra ir dabar. Tik aš jaučiuosi ne savo vietoje. Viskas tarsi sustojo. Nejudu pirmyn, grimztu kažkur gilyn ir negaliu sustoti. Kažkodėl manau, jog taip veikia mane santuoka. Jis geras žmogus, neblogas tėtis, mes skirtingi, bet kažkodėl nutolom iki begalybės. Aš noriu skirtis, jis ne. Bando mano sprendimą paveikti, viską krauna man. Aš vaiką paliksiu be tėvo, alimentai juk maži, o dabar jis viską šeimai atiduoda ir t.t. Bet nesupranta, kad ne dėl pinigų noriu skirtis, tiesiog “dūšia miršta”. Bandžiau kalbinti pas specialistą kartu nueit, bet problema atrodo tik mano. Bijau, nes nežinau kas laukia, lipdyti sudužusį puodą ar tiesiog padėkot už viską ir pasukt skirtingais keliais. Manau pradžioj iš jo pusės sulauksiu daug neigiamų dalykų. Aš susitvarkysiu. Tik kaip žinoti, kuris sprendimas šioje situacijoje geresnis?
Klausimas – skirtis ar ne?
Geros dienos.
Inga

Sveika, Inga,

Esate kartu jau septyneri metai, o ir vedybos suplanuotos po 4,5, tai tikrai nemanau, kad tai neplanuota. Pasirinkote šį žmogų, nusprendėte būti kartu, atsirado vaikelis ir visas gyvenimas pasikeitė. Dabar nebebus taip kaip anksčiau ir iš dalies jūsų vyras teisus, nes šiuo metu yra ne tik jūsų interesai, bet ir vaiko. O jam tikrai geriau gyventi pilnavertėje šeimoje. Aš manau, kad jus taip veikia ne tik santuoka, bet ir vaikas, kuriam reikia skirti nemažai laiko. jei neįsiūbuosite šios situacijos, ji praeis ir viskas bus gerai. Bet jei draskysitės ir norėsite būti laisva, ja tapsite. Bet bus nepalyginamai sunkiau vaikelį auginti vienai.

O ką apie tai mano kortos? kaip įprasta ištrauksiu tris Taro kortas.

Taro kortos - Skeptrų 7Taro korta - StiprybėTaro korta - Pasaulis

Pirmoji korta rodo ateitį skyrybų atveju. Priėmusi tokį sprendimą būtumėte nesuprasta ne tik savo vyro, bet ir daugelio aplinkinių. Sulauktumėte priekaištų, kaltinimų, kaip tų lazdų vaizduojamų kortoje, kurias tektų atremti, ginant savo įsitikinimus. Vyras jums ne priešas ir su juo kovoti jums nereikia. Nesu susidūręs su skyrybų procesu, bet manau, kad išsiskirti esamų argumentų jums nepakaktų.

Pasaulio korta rodo ateitį likus kartu. tai Didžiųjų arkanų korta, kuri savo reikšmingumu automatiškai nusveria svarstykles į savo pusę. Tai pilnatvės santykiuose ir „laimingos pabaigos korta”. Bet gyvenimas tęsiasi ir po laimingos, ką manau jau spėjote suprasti ir ta laiminga pabaiga jau atrodo praeityje. Bet toks jau tas pasaulis ir tas gyvenimas su savo besikartojančiu ciklu. Kasdienė besikartojanti rutina gali erzinti, bet nuo jos pabėgti nepavyks.

Vidurinioji korta Stiprybė ištraukta kaip patarimas jums. Kortoje vaizduojama mergelė savo švelnumu ir kantrybe sutramdantį laukinį žvėrį – liūtą. Savikontrolė, disciplina,vidinė stiprybė bei optimizmas ir meilė padeda įveikti net didžiausius sunkumus santykiuose. tas liūtas yra jūsų noras atgauti laisvę ir tiesiog reikia su tuo pakovoti. Galite turėti tokius santykius kokius norite. Norite būti laiminga šeima, tuomet sukandusi dantis to siekite. Gal šiuo metu yra tiesiog sunkesnis etapas, kurį ištverti reikia šiek teik daugiau kantrybės, bei antrosios pusės supratimo. Santykių ateitis jūsų rankose ir jūs nuspręsite mėginti juos atgaivinti ar ne. Stiprybės ir kantrybės jums, kad ir ką benuspręstumėte.

Nuoširdžiai,
Saulius

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

 1. Daiva

  Laba diena,
  Mane kamuoja vienas klausimas,į kurį atsakymo aš jau senai nerandu. Kodėl iš manęs išeina pinigai,man to nonorint? Susidaro toks įspūdis,kad ne aš juos valdau,o jie mane valdo.Visos mano pajamos yra-mano atlyginimas už darbą.Tačiau protingai susiplanavus savo biudžetą ,aš galėčiau įgyvendinti savo ne vieną svajonę.Kaip iš dangaus iškritusi atsiranda priežastis,kuriai aš nenoriu jų išleisti,bet privalau.Gal jūsų
  nuovokumo ir taro kortų pagalba ,aš surasiu tą atsakymą.

 2. wicca

  Na, argumentų išsiskirt pakaktų, juk užtenka parašyti – nesutapo charakteriai, ir tiek. Bet klausimas turbūt ne apsie tai. Saulius atsakė labai gražiai ir nuoširdžiai ir protingai, bet būtent taip, kaip atsakytų beveik kiekvienas tokią situaciją išklausęs žmogus. Iš savo patirties žinau, kad tai, deja nepadeda. Esu buvusi Jūsų, Inga, situacijoje, todėl gal šiokia tokia kukli mano įžvalga Jums padės labiau. Aš išsiskyriau, beveik dėl tų pačių argumentų ir su tokio paties amžiaus vaiku. Vyras pyko, visuomenė smerkė, tėvai ir draugai nusisuko. Ar ką nors keisčiau, jei pasuktume laiką atgal? – dabar kai jau daugiau suprantu apie karmą ir viso ko priežastis, tikriausiai bandyčiau situaciją spręsti kitaip. Ar pavyktų? Nežinau. Ir nieks to negali žinot.
  Kaip yra dabar? – Laiminga santuoka su antru vyru. Vaikas užaugintas. Visuomenė pasiųsta po velnių. Draugai atsirado nauji. Su tėvais santykiai komplikuoti. Ar gailiuosi? – Tikrai ne.
  Kurį kelią bepasirinksit – tik jūsų reikalas. Ne jūsų vyro, taro kortų ar mano. Bet abu pasirinkimai turės pasekmes. Svarbu išsiaiškinti, kurios atneš mažiau žalos. Sėkmes.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.