Būrimas – Valentinos rūpesčiai

Laba diena, mane tiesiog užpuolė problemos viena po kitos, net nežinau nė ką daryt, nė kur kreiptis. Esam tvarkinga normali šeima, viskas buvo gerai, bet tarsi juoda katė perbėgo, nes namuose pasidarė taip slogu ir nieko nesinori, nes viskas ko imamės tarsi slysta iš ranku, (vyrui darbe nesiseka, į kitą darbą nenori pereiti, pasiteisina tuo, kad ten ir negerai, bet kiti perėję į tą firmą ir darbo turi, ir gerai uždirba, ir algą moka, o šiame jo darbe, tai darbo nėra, o jei atidirba algos neišmoka, tik dali. Jis dirba vairuotoju). Kai užsimenu, kad eitų ieškotis kitur darbo, tai tiesiog susipykstam, aš lieku su vaikais, o jis gert eina ir taip tęsiasi diena iš dienos. Kai namuose būna, kartais net noriu, kad tik butu išvykęs į reisą, nes jau nepajėgiu žiūrėt į jį ir šnekėti su juo. Kartais net kamuoja visokios mintys. Pati dirbti dar negaliu – auginu vaikelį, vaikų turim 3 – 2mergaitės ir berniukas. Kaip pagalvoji ir gyventi reik, ir vaikams reik visko, ir mokesčiai jau, net į skolas įklimpom, net nežinau nė ką daryti ir ko griebtis, net pradėjau galvoti apie skyrybas su vyru, bet vis bandau kaip nors pratempti, bet man nesiseka. Ir reik kambarius remontuot biski, jis nieko nesiima, nes gyvenam bendrabutį, tiesiog net nežinau nė ką daryti. Pati turiu mėgstamų užsiėmimų, bet jų nedarau, nes tiesiog nėra noro, nes pasidariau apatiška viskam nuo nesėkmių. Tai tiesiog noriu paklausti ar aš ir mano šeima pakilsim iš duobės, kuri mus traukia vis giliau, ir ar pasitaisys musu finansine būkle? Čia gal ir per daug parašiau, kad ir nepapulsiu, bet tiesiog norėjau išsipasakoti, dėkui, kad išklausėt.

Sveika Valentina, tikiuosi jums palengvėjo ant širdies išsipasakojus ir gal pati skaitydama savo laišką iš šalies pažvelgsite į savo situaciją ir pamatysite ją naujai. Galbūt pravers ir mano žvilgsnis iš šalies. Rašote jog užpuolė problemos, tačiau iš tiesų aš matau tik dvi problemas. Pirmoji jų – finansinis stygius, į ją ir reikia susitelkti, kantriai pereiti ekonomiškai sunkų periodą, pasistengti, net ir būnant namie su vaikais kaip nors prisidėti prie šeimos gerovės, kuo išmintingiau skirstyti pajamas ir išlaidas, kad jos sueitų. Čia tiesiog reikia trupučio pagalbos ir jūsų pačių kantrybės ir viskas bus gerai. Kita problema, dėl kurios taip blogai jaučiatės yra jūsų lūkesčiai nukreipti į vyrą ir spaudimas jam, kai jis nenori ir galbūt negali būti tokiu, kokiu jūs norite jį matyti. Suprantu jog jums matant, kad kitoje darbovietėje žmonės uždirba geriau apmaudu kad vyras ten neina ir nerodo kitos iniciatyvos gerinti šeimos materialinę padėtį ir buitį. Tačiau noriu paklausti ar jis visuomet buvo toks pasyvus ir neryžtingas? Gal jis tiesiog toks yra ir pasielgti priešingai savo prigimčiai jam labai sunku ir skausminga, o jūsų spaudimas neįkvepia jo, nemotyvuoja, o tik griauna jo vyriško išdidumo likučius, kelia pyktį. Jei dabartinėje situacijoje jis demonstruoja tipiškas jam savybes, vargu ar pykčiais ką pakeisite, ypač jei tą daryti su agresija. Jis net iš mažos jūsų užuominos jaus agresiją, kai viduje, kaip pati sakėte, negalite į jį žiūrėti ir šnekėtis.

Taro korta - StiprybėTaro korta - Monetų KaraliusTaro korta - Monetų 6

Jums iškritusios kortos Stiprybė, Monetų Karalius ir Monetų 6 rodo jog jums tiesiog duotas sunkumų ir išbandymų periodas, kad jį perėję patys sustiprėtumėte. Stiprybės kortoje moteris švelnumu prijaukina žvėrį. Ir jums reikia išmokti ne spausti vyrą, o švelniai jį palaikyti ir įkvėpti jam jėgų ir ryžto. Tai moteriška stiprybė – nekeliant balso, kantriai, švelniai, ištvermingai pereiti sunkumus, palenkti savo pusėn net aršiausią sutvėrimą, arba savo švelnumu ir trapumu įkvėpti kačiuką virsti liūtu 🙂

Jūsų perspektyvų korta Monetų Karalius rodo jog viskas pamažu taisysis ir judės į gerąją pusę, vyras pajėgs rasti būdą aprūpinti šeimą ir suteikti jums saugumo ir stabilumo jausmą. Tiesa, didžioji moneta pavaizduota vyro rankose, tad greičiausiai išliksite materialiai priklausoma nuo vyro ir tiesiog teks pasikliauti juo, savo mintimis ir emocijomis stiprinti jį, kad jis galėtų kuo geriau pasirūpinti šeima. O patarimo korta Monetų 6 yra pagalbos prašymo ir suteikimo, dosnumo, pajamų, o taip pat lygybės santykiuose simbolis. Taigi jums reikia ieškoti pagalbos, gal kas gali padėti gauti geresnį darbą ar paskolinti, taip pat pačiai įnešti savo indėlį į šeimos gerovę. Nebūtinai per pinigus, nors gal kažką galite sumąstyti ir jūs, galite ir kitokia forma įnešti savo įnašą, net ir energetiškai per pagarbą ir palaikymą vyrui.

Nuoširdžiai,

Tarologė Lina Balsė

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

  1. Tarologė Lina

    Sveika Valentina, sprendžiant iš iškritusių kortų ir to, ką parašėte, esu tikra jog pasirinkote teisingą kelią. Talismanų aš pati negaminu, bet parenku juos ir parekomenduoju tinkamiausią akmenį-talismaną bei parašau instrukciją kaip jį naudoti. Šiuo metu ši paslauga neskelbiama, bet galite parašyti man į emailą su savo asmens duomenimis ir pageidavimais dėl talismano. Paslaugos kaina 30 Lt. Mano e-mailą ir duomenis apmokėjimui rasite Kontaktų puslapyje. Sėkmės jums ir moteriškos stiprybės 🙂

  2. Valentina Lukasinskiene

    Laba diena,dekoju jums uz patarimus,jus taip viska isdestet issamiai ir tiksliai.As kai dabar pagalvoju ir apmastau viska kas buvo anksciau,tai mano vyras buvo visuomet toks neryztingas ir pasyvus,as suprantu,kad kartais reikalauju gal ir per daug,tiesiog viska apmascius ir isiklausius i jusu patarimus supratau,kad reik daryti viska kitaip ir sneketis seimoje kitaip.Pati neseniai gavau pasiulyma uzsidirbti laisvu laiku,kol vaikelis ramus pinigu,tai tiesiog imsiu igyvendinti savo sumanymus ir darbus.Dar noreciau paklausti,kaip pas jus uzsisakyti galima butu amuleta ir kiek tai mazdaug kainuotu,ir noriu jums padekoti uz parodyta kelia ir gerus zodzius.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.