Būrimas – Linos būsto įsigijimas

Šiandien penktadienis ir sprendžiant iš laiškų su klausimais gausos spėju, kad labai jo laukėte. Šiam kartui pasirinkau gan praktišką klausimą ir patarimo prašymą, kurį atsiuntė Lina. Tik nemanykite, kad darau nuolaidas savo bendravardėms 🙂

Laba diena. Niekaip neišsprendžiu vienos dilemos. Planuojame pirkti butą bet tam reikia dalies paskolos iš banko. Niekaip negaliu apsispręsti imti ją ar dar laukti.

Sveika Lina, sprendžiant iš jūsų gimimo datos šis mėnuo jums gan palankus tvarkyti materialinius reikalus, nors įgyvendinusi šį sumanymą užsikrausite labai didelę finansinę naštą. Tik neplanuokite nieko liepos mėnesiui, tuo metu bus per daug nenumatytų aplinkybių. Artimiausiu laikotarpiu palankus yra šis birželio mėnuo ir rugpjūčio arba lapkričio mėnesiai.

Jums iškrito tokios kortos: Pasaulis, Šventikas ir apversta Kardų 8.

PasaulisTaro Didieji Arkanai Šventikas

Kortos rodo palankias galimybes sėkmingai sudaryti sutartį, gauti reikiamą paskolą ir įsigyti puikų būstą. Pasidomėkite ar kartais negalite gauti lengvatinės paskolos ar kažkokios valstybinės ar socialinių institucijų paramos.

Įdomu, kad kortos nesako „judėk pirmyn”, „pirk”, jos sako, kad yra palankios aplinkybės, tačiau atrodo jūs pati dvejojate ar tai geras sumanymas. Gal kartais turite minčių apie užsienį ir įsikūrimą ten? Bet kuriuo atveju jūs ir be kortų turite kas jums išmintingai pataria šiuo klausimu, įsiklausykite į žodžius žmogaus, kuris nusimano apie nekilnojamojo turto rinką.

Kortos pataria nešvaistyti laiko nerimui ir svarstymams, pasikliaukite specialisto patarimais, sudarykite tikslų planą ir imkitės veiksmų. Nors atsakomybė už priimtus sprendimus ir jų pasekmes visuomet lieka mums, tai dar nereiškia, kad visuomet galime kompetetingai nuspręsti patys, kartais reikia pagalbos. Jei esate tikra, kad norite gyventi ten, kur ieškotės būsto ir sulauksite oficialių institucijų palaikymo nebedvejokite. O visas kliūtis sugebėsite įveikti pasitelkusi kūrybingumą ir lankstumą.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.