Nemokami automatiniai būrimai internete

Nemokamas būrimas Taro kortomis - Patarimas Situacijos perspektyva Menesio prognoze

Nemokamo automatinio būrimo puslapis yra pats lankomiausias Taroskopų puslapis ir matydami tokį jūsų susidomėjimą ir pomėgį nusprendžiau paruošti jums daugiau įvairių būrimų Taro kortomis. Visų būrimų sąrašas jums išsiskleis jei užvesite pele ant meniu nuorodos “Nemokami būrimai” ir sekundėlę palaikysite, taip pat nuorodos į automatinius būrimus sudėtos pirmo Taroskopų svetainės puslapio apačioje.

Tikiuosi šiais būrimais naudositės išmintingai ir saikingai, nes teisingas visuomet yra pats pirmas atsakymas su sąlyga, kad rimtai apgalvojote ir tinkamai suformulavote klausimą, susikaupėte ir su tikėjimu bei neutralia nuotaika paspaudėte mygtuką “Versti kortas”. Jei kortas vartysite nesusikaupę, apimti stiprių emocijų, desperatiškai trokšdami vieno atsakymo ir negalėdami priimti kitokio, kartosite būrimą n kartų… na patikimo atsakymo būtų naivu tikėtis. Rusai netgi turi posakį jog „Daug bursi – savo likimą prabursi”. Manau jis reiškia tai, kad jei vis kartoji tą patį klausimą tuo tarsi siunti Visatai žinia jog nepriimi gauto atsakymo. Tuomet jums bus duotas kitas…

Tikrasis atsakymas yra ne kortoje ir programoje, o jumyse. Kortos paveikslėlis, bei reikšmės aprašymas turi būti pradinis atskaitos taškas kūrybingai, bet objektyviai interpretacijai. Žinau, kad buriantis sau sunku būti nešališkiems ir objektyviems, bet tik taip galima gauti teisingą atsakymą. Taigi linkiu jums išminties ir tegu šie būrimai bus pagalba jums sąmoningai ir atsakingai kuriant savo ateitį ir laimę.

Toliau norėčiau pakalbėti apie automatinių būrimų prasmę ir patikimumą, panašumus ir skirtumus lyginant su asmenine būrėjos konsultacija. Pati būdama Tarologė, žinodama kortų veikimo principus ir mėgdama pažaisti tokiomis programomis manau galiu objektyviai pažvelgti į abi šio klausimo puses.

Argumentai už nemokamus automatinius būrimus

Taro kortos veikia sinchroniškumo principu kaip jį apibūdino Karlas Gustavas Jungas. Sinchroniškumo esmė yra kai du atsitiktiniai įvykiai suteikia vienas kitam prasmę. Būrimo atveju šie du įvykiai yra jūsų užduotas klausimas ir atsitiktinai (o gal taip tik atrodo) išmestos kortos. Būtent jūsų klausimo kontekste kortos įgyja prasmę ir jūs gaunate prasmingą atsakymą. Nėra didelio skirtumo ar kortas maišysime ir trauksime rankomis tiek jas atsitiktinai parinks būrimo programai. Daugiau įtakos turi vidinė būsena, susikaupimas ir klausimo svarbumas. Būrimo programos ištrauktos kortos išties gali suteikti prasmingą ir naudingą atsakymą.

Argumentai prieš nemokamus automatinius būrimus

Nors nepastebiu didesnio skirtumo kas išmes kortas – būrėja ar būrimo programa, tačiau programa turi labai daug apribojimų. Programa neparinks jūsų klausimui tinkamiausio išdėstymo, todėl būsite įsprausti į tam tikrus rėmus ir ne kiekvienam klausimui tiks suprogramuotas būrimas. Ir svarbiausia dalis – programa jums pateiks tik glaustas ir bendras kiekvienos kortos reikšmes, bet neatsižvelgs į iškritusių kortų visumą, kombinacijas, nepateiks reikšmių būtent jūsų klausimo kontekste. Programa gali jums išmesti kortas, tačiau interpretaciją turite atlikti patys.

Kada automatinis būrimas gali būti naudingas ir efektyvus

Atsižvelgiant į aptartus argumentus už ir prieš automatinius būrimus lyginant su asmenine būrėjos konsultacija galime padaryti tokias išvadas. Automatinis būrimas jums bus naudingas jei savo klausimą suformuluosite taip, kad į jį galima būtų efektyviai atsakyti programos siūlomu išdėstymu. Ir iškritusias kortas turite lanksčiai interpretuoti patys daugiausia žiūrėdami į paveikslėlį, o pateiktomis reikšmėmis remdamiesi tik kaip pagrindu savo asmeninei interpretacijai. Vieni žmonės lengvai supranta alegorijas ir simbolius ir jiems puikiai seksis interpretuoti kortas vien remiantis savo vaizduote ir intuicija. Kitiems, įpratusiems mastyti logiškai ir kasdieniškai savarankiškai interpretuoti kortas gali būti per sudėtinga. Ir jei jūsų klausimas jums giliai svarbus ir norite išsamios informacijos asmeniškas būrėjos kortų aiškinimas visuomet bus patikimesnis nei žaidimas automatine programa, kurios galimybės labai ribotos.

Comments

 1. Lina Balsė

  Mano parašyti tekstai yra autorinė medžiaga ir jų niekam nesiunčiu ir iš šios svetainės kopijuoti be leidimo draudžiama.

 2. Zinaida

  Aciu,Lina.Man visada patinka paskaityt Jusu paruostus taroskopus.

 3. eni

  o kur buvo burimas, kur galima apsiskaiciuoti, metu, menesio ir dienos taroskopus? jo nebera?

 4. admin

  Čia yra tik straipsnis APIE automatinius būrimus, o tokį būrimą turime štai čia

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.