Būrimas – Laimos ateitis

Penktadienio vakaras ir laikas užsidegti žvakes ir išmaišyti kortas. Šiai savaitei turime Laimos klausimą:

Aš du metus draugavau su vaikinu, kuriam labai patiko linksmintis-po dvejų metų mes išsiskyrėme. Troškau žmogaus kuris mane mylėtų ir skirtų man šiek tiek dėmesio. Ir jis atsirado, bet po keletą pajutau kad susižavėjimas baigėsi. Jau kaip metai esu vieniša. Vis galvoju gal paskubėjau išsiskirdama. Beprotiškai trošku sutikti tą su kuriuo kursiu ateities planus-nebegaliu praeiti pro mažus vaikus, bijau likti viena. Norėjau paklausti kokia ateitis manęs laukia? Kada sutiksiu tą žmogų su kuriuo kursiu šeimą?

Sveika Laima, nelengvi metai būti vienai, kai jums šiuos metus simbolizuoja skaičius 6 – harmonijos, šeimos ir meilės skaičius. Tačiau galbūt šiemet pati sau atsakysite į klausimus kokių norite santykių, ką jums reiškia šeima ir kokio žmogaus jums reikia. Išdėliojau Taro kortas ir apie jūsų santykių situaciją ir artimiausias perspektyvas pasakoja Skeptrų 6, apversta Taurių 6 ir Monetų 7.

Dominuoja pasyvios kortos, daugiau praeities nostalgijos ir nekantrumas dėl ateities. Atrodo su buvusiu vaikinu dėl kažkokių asmeninių priežasčių nebuvote labai tinkami vienas kitam ir kortos jūsų sprendimą judėti pirmyn ir ieškoti ko nors tinkamesnio vaizduoja gan pozityviai.

Tačiau entuziazmas ir pasitikėjimas savimi labai greitai išblėso, dabar jūs kone užsiciklinusi ties mintimis kas galėjo būti, apie vaikus ir šeimą. Be reikalo save kankinote, jeigu nenuėjote šiuo keliu, vadinasi ir nebuvo skirta. O dabartinis mastymas tikrai nepadeda jums judėti link naujų, kokybiškai kitokių santykių, kuriuose jaustumėte tikrą artumą ir harmoniją ir galėtumėte planuoti savo materialinį pagrindą ir vaikus.

Iš kortų matosi, kad vien laukimas, svajojimas ir nerimas, kad galite taip ir nesukurti šeimos nelabai duos rezultatų ir dar ilgokai taip rymosite viena. Turi įvykti labai ryškus mastymo ir bendravimo su vyrais pasikeitimas, kad ateityje galėtumėte sukurti tvirtus santykius. Kitaip sekantys santykiai kartos ankstesniųjų scenarijų ir pabaigą.

Negaliu pasakyti kada sutiksite žmogų, su kuriuo kursite šeima, artimiausioje ateityje jums toliau elgiantis kaip dabar nematau, kad pasirodytų tinkamas kandidatas. Permainos padėsiančios pakeisti ligšiolines savo santykių su vyrais tendencijas bus susijusios su pasikeitimais darbe.

Comments

  1. Sveiki kokia bu mano ateitis ar busiu kadanors laiminga grazi ir ar as susitaikysiu su vaikinu su kuriuo issiskyrem del atstumi bnes tewai issikrauste kitur ar mes susitaikysim mes planavom visa ateity kartu . Bet issiskyrem ar as busiu laiminga ir ar su juo susitiksiu

  2. Karolina

    Rodos , jog kiekvienas vaikinas , kurį sutinku , mūsų keliams išsiskyrus randa laimę , o aš lieku be nieko . Jaučiuosi taip , tarsi neščiau sėkmę visiems aplink mane , išskyrus save pačią šioje srityje . Ar likimas laiko man kažką savo užantyje , ar aš tiesiog pati vis praeinu savo laimę ? Kol kas visi buvę vaikinai mano gyvenime išmokė mane įvairių pamokų ir galiausiai , kai manau , jog esu pasirengusi pagaliau ilgesniems santykiams , kurie pareikalautų visiško atsidavimo , mano meilės gyvenimas tarsi sustingo vietoje , užsikirto . Esu 100 procentu tikra , jog galėčiau suteikti man artimam žmogui šilumos , dėmesio bei visiško atsidavimo , tačiau rodos , kad kažkas man nenori duti nė šanso pamėginti .

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.