Būrimas – Loretos įsipareigojimai geradariui

Šio penktadienio nemokamas būrimas atitenka Loretai atsiuntusiai štai tokį įdomų klausimą:

Sveiki, noriu jūsų paprašyti pagalbos. Esu pasižadėjusi po farmacijos mokslų universitete atidirbti 5 metus vaistinėje mažame miestelyje. Mano vaikinas tuo metu dirbs ir mokysis už 250 km. Labai nerimauju ar mudu liksime kartu, nes jau draugaujame 5 metus ir abu norime būti kartu, tačiau bijau atstumo ir galimų sunkumų. Noriu paklausti ar mes būsime kartu, ar sukursime šeimą?

Sveika Loreta, suprantu jūsų nerimą, atstumas išties gali tapti rimta kliūtimi santykiams, ypač kai trokšti jog jie judėtų į priekį, vystytųsi. Įšaldžius juos 5 metams kažin ar jie liks gyvi. Bet pažiūrėkime ką parodys kortos. Jums iškrito Magas, Kardų 7 ir Šventikas.

Taro korta - MagasTaro korta - Kardų 7Taro korta - Šventikas

Atrodo studijos net ir tokia kaina buvo to vertos ir turės didelę įtaką jūsų gyvenimui. Prieš jus matau naują gyvenimo etapą, pradžią, o ne pabaigą, tad viskas atrodo pozityviai. Atrodo norėdama galėtumėte mėginti ieškoti kitokio sprendimo, tartis su žmogumi apmokėjusiu jūsų studijas ir pas kurį dabar turite dirbti 5 metus. Gal pavyktų susitarti dėl kažkokio abiem priimtino sprendimo, kuris leistų jums lengviau išlaikyti ryšį su vaikinu. Tačiau įsipareigojimas yra labai reikšmingas ir pažeisti ar netesėti žodžio negalite.

Kas liečia santykius, bijau, kad jie gali būti neamžini. Nors Šventikas dažnai rodo šeimą ir bažnytinę santuoką, tačiau bijau, kad tai būtų tarsi netikra šeima, kurioje kiekvienas gyvena sau kol ateis laikas pripažinti, kad nebeliko nieko bendro. Kortos santykių pabaigos nerodo, tad to nėra artimiausioje ateityje, matau net galimus bandymus prisitaikyti, vienu metu būti ir ten ir čia, mintimis lėkti pas jį ir planuoti judviejų šeimą. Bet laikas ir atstumas šiems santykiams tikrai padarys didelę įtaką.

Galbūt yra galimybė jūsų vaikinui studijuoti neakivaizdžiai ir ieškotis darbo arčiau jūsų? Tai padėtų išsaugoti santykius ir leistų judviem sukurti šeimą. Tačiau labai gali būti, kad jis nėra jums skirtasis ir aplinkybės ne veltui jus išskiria.

Comments

  1. Virginija

    Laba diena, turiu toki klausima, ar galite mane isburti, dingo mano vyras jau virs 1men ir neturiu jokiu ziniu apie ji.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.