Taro kortų reikšmės – Mažieji Arkanai

NEMOKAMI MINI TARO KORTŲ KURSAI

Mažieji Arkanai tai Taro kaladės kortų dalis, kurią sudaro žaidimo kortoms analogiškos kortos. Keturi rūšių kortos nuo tūzo iki 10, bei dvaro kortos Pažas, Riteris, Karalienė ir Karalius. Lyginant su žaidimo kortomis skirtumai yra 3. Vietoje Valeto turime Pažą ir Riterį, ant kortų dažniausiai pavaizduotas ne kortos skaičių atitinkantis jos rūšies simbolių kiekis, o paveikslėlis, padedantis perprasti kortos reikšmę. Tai taikoma ne visoms Taro kaladėms, Marselio stiliaus ir keletas naujai išleistų kaladžių turi žaidimo kortų tipo Mažuosius Arkanus. Ir paskutinis skirtumas yra kortų rūšių pavadinimai. Vietoje širdžių turime Taures, vietoje lapų Kardus, vietoje bugnų  Monetas ir vietoje kryžių Lazdas.

Kortai reikšmę suteikia 3 dalykai (vėl tas magiškas skaičius) – jos paveikslėlis, rūšis ir skaičius. Jei kortas įsigijote neseniai pradėkite jas interpretuoti intuityviai tiesiog pagal jų paveikslėlius. Juk klausiant kaip praeis vakarėlis ir ištraukus Taurių 3, kurioje pavaizduotos taurėmis susidaužiančios, besilinksminančios moterys iškart apima smagi nuotaika. O jei ištrauksite Kardų 5 kurioje pavaizduoti susipykę ir išsivaikštantis žmonės akivaizdu, kad gresia konfliktas.

Taurių rūšies kortos simbolizuoja emocijas, nuotaikas ir santykius. Kardai pasakoja apie mintis, bendravimą, planus ir konfliktus. Monetos kalba apie finansinius reikalus, nuosavybę, fizinį kūną ir sveikatą. Skeptrai vaizduoja veiksmus, judėjimą, darbą, pastangas. Įsidėmėję ką reiškia kortų rūšis jau vien iš to galėsite nemažai pasakyti apie ištrauktą kortą, o toliau tiesiog vadovaukitės paveikslėliu ir savo nuojauta.

Skaičiai taip pat turi savo reikšmes, sudėję kortos rūšį su jos skaičiumi suprasite kodėl ant jos pavaizduotas vienas ar kitas paveikslėlis, kaip kaladės autorius suprato šią skaičiaus/rūšies kombinaciją. Toliau pateikiamos trumpos skaičių reikšmės.

 1. Pradžia
 2. Sprendimai
 3. Progresas
 4. Stabilumas
 5. Permainos
 6. Įsipareigojimai
 7. Iššūkiai
 8. Atsakomybė
 9. Užbaigimas, rezultatai
 10. Apibendrinimas

Dvaro kortos interpretuojamos labai įvairiai, siūlau jums paprastą variantą kur Pažai neša naujienas apie savo rūšies simbolizuojamus dalykus. Taip pat jie yra jauni ar kažko besimokantys žmonės. Riteriai rodo judėjimą ir progresą savo rūšies reikaluose, keliones ir jaunus veiklius žmonės. Karalienės yra subrendusios moterys globojančios savo rūšies veiklą, situaciją. Karaliai – subrendę vyrai valdantys savo rūšies veiklą ar situaciją.

Dabar susidarykite lentelę kurioje stulpeliai bus kortų rūšys, o eilutės skaičiai. Suveskite rūšį su skaičiumi, pavyzdžiui Taurių tūzas – santykiai + pradžia ir gausite naujus santykius. Taurių Pažas – santykiai + žinia ir gausite laišką iš artimo žmogaus ar kvietimą į šventę. Skeptrų Riteris – veikla + judėjimas ir gausite komandiruotę, kelionę darbo reikalais. Monetų 4 – finansiniai reikalai + stabilumas ir gausite stabilią finansinę situaciją. Arba nuosavybė + stabilumas kas leis mastyti apie nekilnojamą turtą. Vėlgi pasitelkite savo intuiciją ir užpildykite visą lentelę vien pagal skaičių ir rūšių derinio keliamas idėjas, o vėliau pridėkite mintis, kurias jums kelia kortos paveikslėlis. Štai ir turite savo asmenines Mažųjų Arkanų reikšmes.

Gera naujiena tiems, kad neturi Taro kortų – pasitelkite kiekvienuose namuose esančias žaidimo kortas ir naudokite joms Taro kortų Mažojo Arkano reikšmes. Tereikės į vieną sujungti Pažą ir Riterį, kad gautumėte Valeto reikšmę.

Būtų puiku jei pasidalintumėte savo per praktiką ar intuityviai atrastomis įdomesnėmis kortų interpretacijomis su kitais šių pamokėlių skaitytojais.

Visos šių mini kursų paskaitos:

Taro kortų kaladė – susipažinimas

Būrimo ritualas

Taro kortų ir kristalų partnerystė

Taro kortų reikšmės – Didieji Arkanai I dalis

Taro kortų reikšmės – Didieji Arkanai II dalis

Taro kortų reikšmės – Mažieji Arkanai

Taro kortų išdėstymai

Atsispausdinkite ir nuspalvinkite savo Taro kortų kaladę

Jei prisilietę prie Taro pajutote jog tai jūsų, jei norite mokytis toliau ir giliau maloiai kviečiu į išsamius Taro kursus vykstančius nuotoliniu būdu internetu. Visą informaciją apie juos rasite puslapyje Būrimo Taro kortomis kursai.

Comments

 1. lina

  kandagi neseo pasidaryti visu dizziuju arkanu burriant draugei man iskrito
  6 kardai
  10kardu
  4 monetos….4 monetos ir visos kortos kiek supratau kad zmogus bande kazka isikaiskinti,,,,,suzinoti teisybe ar teisus,,,atsivreciu jusu derinius 4 monetos reiskia finasus,,,,,dvi papildomons kortos pasake kad zmoguas suprato kad pralaimejo,,,dabar nepamenu kokias istraukiau paskui,,,, drauge tylejo burimo metu paskui pasake – tvarkiaus finasinius reikalus del pinigu,,,ismoku uz dukra,,,,,bingo,,,kaip kortos gali taip pataikyti,,,,,,kai man drauge nieko nepsakojo apie save ir bande isiaikinti sudarsiusia situacija dl ko nebegauna pinigu ir kodel jei bereigalingai mokejo kai tie pinigai neberpikalause,,,
  esame ab apstulbe kaip kortos gali pasakyti,,,,,,kai nieko nezinai ,,,,,apie zmogus kuris buriasi,,,,,

 2. lina

  labai geras dalykas,,,,,aiskinant kortas….dvejojau savo atsakymu interptuojant bet sudejau kortu skaicius ir inerpraticija pasitvirtino,,,,,,,,,

 3. Tarologė Lina

  Dvaro kortos nėra skaičių kortos, jų reikšmės randamos atskira lentele kurioje jungiami kortų rūšis ir Dvaro kortos rangas.

 4. Liuda

  Sveiki,ar galetumet paaiskint apie dvaro kortas,jas reikia i atskiras eilutes rasyt po skaiciais,ar jie jau reiskia kuri nors skaiciu?

 5. Tarologė Lina

  Indre, pati sau ir atsakėte, kad pradėti mokytis su Marselio kalade gan sudėtinga 🙂 Reikšmes tenka mokytis atmintinai, nebent naudositės tik kortų rūšies+skaičiaus reikšme. Bet su paveikslėliu pradėti lengviau. Kol esate pradedančioji net nekvaršinkite sau galvos apverstomis kortomis, naudokite jas tik teisinga padėtimi. Kur korta neaiški ir pagal dizainą neina atskirti jos padėties pati nuspręskite kur bus kuri padėtis ir tušinuku viename kamputyje pažymėkite ar tai taškelį ar trikampėlį, kad žinotumėt kuri pusė yra kuri.

 6. Indre

  Labai aciu uz paaiskinima, kartais atrodo, kad paprasti dalykai yra sudetingi:) Turiu dar viena klausima Jums. Ar Marselio kortos yra tinkamos pradedanciai mokytis kortu paslapciu? Mazuju Arkanu kortos suzymetos romeniskais skaiciais ir man lb sunku isstudijuoti skeptrus ir kai kuriu kardu reiksmes. Nezinau kp jas atskirti, kada jos teisingos, o kada apverstos.Gal yra kur nurodyta kaip jas pazinti. Is anksto dekoju uz atsakyma.

 7. Tarologė Lina

  Indre, Taro kaladėje Mažieji Arkanai yra sunumeruoti nuo Tūzo iki 10 kiekvienoje ir 4 rūšių + 4 dvaro kortos. Panašiai kaip ir žaidimo kaladėje yra 10 skaitinių kortų + dvaro kortos. Taigi pati kortų kaladė diktuoja jog bus naudojamos tiek kortų, kiek joje yra. O skaičių reikšmės yra bendri simboliai, kaip kad širdelė yra meilės simbolis.

 8. Indre

  Sveiki,
  as vis nespurantu is kur butent 10 skaiciu reiksmes yra? ar cia buriama is tiek, ir butent kiekv. skaiciui pritaikoma istraukta korta ar kaip?

 9. Rima

  Laba diena.Prisijungsiu prie Silvijos.Nesusigaudau, kaip sudaryti ta lentele Pavyzdelis butu labai gerai.Dekoju

 10. Būrėja Lina

  Dvaro kortų antroji reikšmė eina pagal kortos rangą

 11. audrone

  Laba diena, iš kur paimti reikšme karaliaus ,damos, pažo, riterio kuriant šia lentele.Pirma reikšme pagal ruši o antra?

 12. Andina

  Ai…ai…ai kaip norisi visko gatavo(man taip pat).Lentelė yra,o daugiau atsidavimas,kantrybė,atkaklumas ir patirtis patirtis patirtis.Kalbant apie Mažuosius Arkanus čia pateiktas raktas,o duris rasti ir pro jas įeiti reikės pačioms.
  Pasidalinsiu savo atradimu.Taurių Tūzas pagal lentelę-jausmų pradžia.Man ši korta reiškia ne kasdieninę ,bet savo jėgas verčiančią išbandyti kelionę,kuri būdama dalykinė,suteikia laisvės ir džiaugsmo pojūtį.
  Tai va,taip ir ieškokit savo reikšmių.:)

 13. Būrėja Lina

  Nesupratau… čia ir buvo paskaita apie Mažuosius Arkanus…

 14. Silvija Masiulianec

  Sveiki,nesupratau kaip su ta lentele,gal nupiesta pavizdi galima
  Pagarbiai

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.