Būrimas – Natalijos darbo paieškos

Šį penktadienį mums klausimą atsiuntė Natalija:
Laba diena, norėčiau sužinoti apie savo perspektyvą rasti pastovų darbą. Jau keleri metai niekaip negaliu įsidarbinti ar įsitvirtinti naujoje darbo vietoje. Vis nesusiklosto aplinkybes ar išvis nekviečia pokalbiui dėl darbo. Šiaip esu baigusi auštąjį mokslą, tačiau neturiu didelės darbo patirties. Man jau keturiasdešimt, o nuolatinio darbo neturiu. Sunku.

Sveika Natalija, labai negerai, kad nenurodėte savo gimimo datos, dažniausiai iškarto ištrinu klausimus, kuriems nenurodyti visi prašyti duomenys. Tačiau jūsų klausimas pasirodė įdomiausias iš atėjusių šią savaitę, taigi pažiūrėkime ką jums parodys kortos.

Jums iškrito Taurių Riteris, apversta Skeptrų 2 ir Taurių 2.Matosi, kad jūs didele dalimi esate priklausoma nuo kažkieno dosnumo, greičiausiai mylimo žmogaus, tačiau bendrai paėmus šeimos pajamos sunkokai padengia išlaidas.

Toks įspūdis, kad praeityje vadovavotės širdimi ir galbūt svarbiausia buvo mylimas žmogus. Pagal jo poreikius priiminėjote sprendimus dėl darbo.

O dabar nelabai yra iš ko rinktis, bent jau ne ten, kur dabar gyvenate. Galbūt paskui mylimąjį persikėlėte ar likote gyventi ten kur dabar esate, nors perspektyvų jums čia rasti darbą nelabai yra. Jūs puiki namų šeimininkė, nors neturite pastovaus oficialaus darbo, apskritai netinginiaujate ir turite kuo rūpintis. Įdomu, kad ateityje vėlgi sprendimai bus priimami santykių naudai ir derinantis su artimu žmogumi. Galbūt jūsų šeimai patogiau kai jūs skiriate daugiau dėmesio ne karjerai, o namams ir artimiesiems?

Artimiausios ateities perspektyvose nematau tokios darbo galimybės, kuri tenkintu ir jus, ir žmogų kuris jums svarbiausias priimant bet kokius sprendimus. Galbūt jums vertėtų pamąstyti apie nestandartinį sprendimą – darbą namuose, kokį nors smulkų verslą? Jeigu svarbiausia ne uždirbti pinigus, o tiesiog veikti kažką prasmingą ir naudingą matau galimybę imtis socialinio darbo visuomeniniais pagrindais, sugebėtumėte labai praktiškai padėti likimo nuskriaustiems žmonėms – netekusiems darbo, sergantiems ar benamiams.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.