Būrimas – Kristinos grožio salonas

Šią savaitę Nemokamo penktadienio būrime dalyvauja Kristina. Ji klausia:

Laba diena, Lina aš turiu tau viena klausima. Man labai įdomu ir svarbu, kaip man seksis darbe. Situacija: turėjau keletą pasiūlymų dėl darbo, pasirinkau tą, kuris neduoda jokiu garantijų, tačiau mane labai sudomino. Aš esu kosmetologė, mano kolegė Ayurvedos spec. Gavome puikias patalpas, įrengėm paprastai bet jaukiai. Tik kol kas pas mus mirtina tyla. Mes atidarėm kosmetikos patalpas balandžio 15 diena. Klausimas: Ar mums sis darbas atneš mums pajamas? Gal jam kas nors kliudo? Man truputį jau neramu darosi ?!

Sveika Kristina, kaip matau iš jūsų gimimo datos šis sprendimas jums gana būdingas, nebijote rizikuoti dėl to, kas jums įdomu, esate smalsi ir lankstaus būdo. Verslo pradžiai pasirinkote tinkamą laiką pagal savo asmeninius ciklus, tik šiais metais teks įdėti labai daug atkaklaus darbo, kuris vėliau duos rezultatus. Gaila, ekonominės sąlygos dabar ne pačios palankiausios tokiam verslui. Pažiūrėkime ką apie artimiausias jūsų perspektyvas papasakos Taro kortos. Jūsų išdėstyme iškrito Monetų Tūzas, Taurių 7 ir apversta Mylimųjų korta.


Kortos praeityje rodo verslo ar darbo idėją, galimybę. Jums buvo pasiūlyta kažkas perspektyvaus. Tačiau turėdama ir daugiau pasirinkimų bei gražių svajonių galbūt priėmėte ne patį praktiškiausią sprendimą. Tarsi pasimetėte tarp daugybės pasirinkimų ir norų.

Šiuo metu kortos rodo emocinę sumaištį, netikrumą, o artimiausios ateities korta perspėja, jog dabartinė partnerystė gali neatlaikyti sunkaus periodo ir netikrumo dėl ateities. Laukia dar gan ilgas laukimo periodas. Šis verslas įsisiūbuotų labai lėtai ir augimas būtų pastovus, tačiau silpnas. Nežinia ar užteks resursų ir kantrybės išlaukti kol padėtis pagerės.

Kažkiek padėti gali tinkamas partnerių pasirinkimas, darbas su pasaulyje pripažintomis firmomis, ryšiai ir bendri projektai su užsienio gamintojais ir specialistais pagal žinomas ir madingas technologijas. Bet apskritai dėl šios svajonės įgyvendinimo jūs atsisakėte finansiškai perspektyvesnės galimybės. Dabar galite arba išlaukti, kad ir koks pinigų liūnas atrodys šis verslas, arba tartis su partnere dėl veiklos įšaldymo iki palankesnių ekonominių sąlygų.

Comments

 1. Tarologė Lina

  Prie nemokamų būrimų viršutiniame meniu rasite nuorodą į Magiškojo Penktadienio akciją.

 2. Kristina

  Aciu Lina,
  ka darysi teks toliau kantriai laukti .

  Didelis dekui
  kai prades mums sektis butinai parasysiu
  kristina

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.