Būrimas – Rasos darbo paieškos

Šią savaitę Magiškojo Penktadienio būrime dalyvauja Rasa, kuri atsiuntė tokį klausimą:
Laba diena, mane domina, kaip man seksis naujo darbo paieškos 3 mėnesių bėgyje.

Sveika Rasa, tokiai veikliai, ryžtingai ir iniciatyviai asmenybei neturėtų būti sunku praminti naują kelią net jei nėra tako vedančio jūsų pasirinkta kryptimi. Tačiau galimybių išreikšti save ir imtis ko nors naujo šie metai jums tikrai suteiks, dabar po gimtadienio jums prasidėjo naujas gyvenimo etapas ir tai ką pradėsite šiemet turės perspektyvų vystytis ir augti, dabar užsibrėžti tikslai turėsi didesnes perspektyvas būti įgyvendinti nei bet kuriuo kitu metu.

Į jūsų klausimą atsakančios kortos Taurių 6, Skeptrų Tūzas ir Skeptrų Karalienė. Persvarą turi aktyviosios su saviraiška ir karjera susijusios kortos, kažkiek sulaiko tai ką mylite, galbūt šeima ir vaikai ar šeimyniniai planai, tačiau darbą susirasti privalote tiek dėl materialinių priežasčių, tiek ir dėl poreikio save realizuoti.

Kita vertus būtent artimi žmonės gali jums padėti darbo paieškose ir suteikti jums šansą. Skeptrų Tūzas dovanoja galimybę išreikšti save, imtis veiklos, o Skeptrų Karalienė rodo, kad paimsite į rankas šią galimybę kaip ji laiko Tūzo kortoje jums ištiestą skeptrą (lazdą). Būsite kompetetinga srityje kurioje dirbsite, jums teks nemažai atsakomybės, darbas pareikalaus daug laiko ir energijos. Jums tai patiks ir puikiai seksis bet kažkiek kentės šeima, vaikai jei jų turite. Apskritai perspektyvos puikios. Kaip gali nesisekti kai darysite tai, ką puikiai sugebate. Tiesa, rinkitės tai, kas nėra labai rizikinga ir suteiks jums saugumą bei turės ilgalaikių perspektyvų.

Labai lauksime jūsų atsiliepimų ir pasigirkite kai rasite šį jums taip tinkamą ir jūsų kūrybinę gyslelę išnaudojantį darbą 🙂

Comments

  1. Pingback: Taroskopai — Kelias į tobulėjimą veda per savęs pažinimą | Verslo.Litas.Lt katalogas

  2. Rasa

    Laba diena,
    aciu p. Lina i jusu atsakyta klausima. Butinai parasysiu, kai susirasiu darba.
    Pries keleta metu kreipiausi i Jus taro kortu konsultacijos. Jusu burimas pasitvirtino 100 procentu. Dziaugiuosi, kad galima su Jumis pasikonsultuoti, kai iskyla problemos. Aciu.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.