Būrimas – Odetos skolų našta

Sveiki!
Beveik prieš metus išvykau gyventi į užsieni. Nuo tos dienos mano ramus gyvenimas pavirto į nesibaigiančią nelaimių virtinę ir amžiną depresiją. Per tą laiką kol esu išvykusi, įgijau daugybę tūkstančiais litų skaičiuojamų skolų, padariau dvi autoavarijas. Pastovaus darbo niekaip nerandu, todėl kiekvieną dieną esu baimėje, iš ko reikės gyventi. Norėčiau paklausti, ar mano finansine padėtis pagerės šiais metais?

Labas, Odeta,
Visi emigravę ir emigruojantieji važiuoja į užsienį užsidirbti. toks buvo ir jūsų tikslas, bet kartais gyvenimas būna negailestingas. Ir išvažiavę svetur prarandame daugiau nei turėjome. Bet autoįvykius galėjote padaryti ir likusi Lietuvoje, stresas išsiblaškymas, nauja aplinka tai įtakojo, o dabar belieka atlyginti padarytą žalą ir gražinti skolas. nes skola ne žaizda, neužgis. O ar pavyks pagydyti ar bent apgydyti tą žaizdą šiais metais parodys Taro kortos.

Taro korta - Monetų TūzasTaro korta - Taurių KaraliusTaro korta - Monetų 10

Visos iškritusio trys kortos yra tikrai jums gerą žadančios, taigi depresuoti nėra dėl ko. Amžina depresija ir nerimas neleidžia jums ištrūkti iš to užburto rato.

Pirmoji korta Monetų Tūzas žada naujų finansinių galimybių, kurių anksčiau nematėte. tai gali būti naujo pastovaus darbo pasiūlymas, kokio nors daikto pelningas pardavimas. O gal savyje atrasite talentą, kuriuo pasinaudodama uždirbsite apvalią sumą pinigų. Kad ir kaip pažiūrėtume ši korta yra labai geras pranašas atsidūrus tokioje situacijoje, kurioje dabar esate. Ši korta rodo, kad tikrai turite galimybių uždirbti ir uždirbsite arba gausite pinigų kitais būdais.

Antra korta Taurių karalius gali rodyti vyriškį. Nuoširdų mielą vyruką, kuris bus pasirengęs jums padėti. jei jis nesugebės padėti finansiškai, tai tikrai sugebės jus paguosti, nuraminti ir įkvėpti vilties. Tai gali būti jūsų draugas, vyras ar artimas pažįstamas.  jei tokių jūsų aplinkoje nėra, tai tuomet greitu laiku galite tokį sutikti.

Paskutinioji iškritusi korta, kuri ir turi atsakyti ar jūsų finansinė padėti pagerės šiais metais iškrito Monetų 10. Ši korta yra tarsi saugumo garantas, rūpintis kaip reikės išgyventi tikrai nereikės. Ši korta gali rodyti stabilų darbą, kuris atneša pastovias pajamas. Vienokiais ar kitokiais būdais uždirbsite ar gausite pinigų. tai gali būti uždarbis, paveldėjimas, investicijų grąža ir panašiai. na o blogiausiu atveju tai rodytų kokią tai finansinę pagalbą, pašalpą. Kadangi klausimas buvo ar finansinė padėtis pagerės, tai sakyčiau ji tikrai bus geresnė nei buvo iki šiol. galvoti dėl ateities perspektyvų reikėtų, bet pernelyg pergyventi tikrai neverta. Viskas bus gerai.

Tarologas
Saulius

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

  1. Odeta

    Aciū už konsultaciją! Šiandien, prabėgus metams, Jūsų gerosios prognozės išsipildė su kaupu, kad ir kaip neįtikėtina tai ankščiau atrodė…

  2. sveiki , gal galit pasakyt ir padeti , jau seseri metai mes su vyru niekaip nesugebam atsistoti ant koju vis niuosmukis , atrodo jau gerai bet vel krentam labai zemai . su tevais santykai prasti . kaip galima ant koju atsistoti

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.