Būrimas – Raimondos prakeikti namai

Sveiki, situacija mano liečia konkrečią sritį-namus. Nepaprastai stipriai jų trokštu, jau rodos, situacija linksta gerėjimo link, bet ir vėl stoja. Reikalas tas, kad norint įsigyti, pirma reik parduoti, o objektas lyg prakeiksmu prakeiktas, tiesą sakant, tai mano ašarų ir vargo stotis, kurioje nieku gyvu negyvensim nei aš, nei vaikai, tik bėda, kad nepardavus jo – nėr šansų įsigyt trokštamus namus. Anie namai užnuodyti, iš ten pabėgau su vaikais, verčiau nuomotis, nei ten gyvent. Tai a.a. vyro namai, anytos nuodai persisunkę dar ten, ir kažin, ar išgaruos kada, ten kaip koks Bermudų trikampis, baisi energetika,baisūs tipažai gyvenę, milicininkas-maniakas-smurtautojas, KPZ, per kiemą bėgo iš ten suimtieji, į juos šaudė milicininkas,kuris po to tam bute pasikorė. Man tiesiog įdomu, ar yra kažkokia properša… ar taip ir mirsiu be nuosavo kampo.

Sveika Raimonda, iš tiesų daiktai ir patalpos išsaugo jose buvusių įvykių ir žmonių minčių bei emocijų energiją, informaciją. Tačiau ji išvaloma ir neabejoju, kad tuos namus galima padaryti jaukiais ir patraukliais naujiesiems šeimininkams. Pradėkite nuo to, kad pati nustokite keikti ir blogai galvoti apie tą vietą, pati vis atgaivinti mintyse ten vykusius negerus dalykus. Darykite priešingai, prisiminkite tik gerą, įneškite teigiamos energijos į tuos namus.

Taro korta - Monetų 4Taro korta - Monetų 7Taro korta - Monetų 9

Jums ištrauktos kortos Monetų 4, Monetų 7 ir Monetų 9 iškarto rodo, kad šie namai jūsų nuosavybė ir gali dar ilgai tokia būti. Greičiausiai žiūrint grynai ekonomine prasme jie yra nebloga vertinga nuosavybė. Jausmas tarsi ji prilipusi prie jūsų rankų, jūsų pačios ryšys su ta vieta gan stiprus. Permainų greitu laiku nenusimato jei nieko nekeisite ir dar ilgai teks laukti šanso turėti savus namus. Gal tam, kad galėtumėte pajudėti į priekį ir paleisti šiuos namus pirma turite juos sutvarkyti ir išspręsti savo pačios su šiuose namuose patirtais išgyvenimais susijusias vidines problemas.

Jei sugebėtumėte paversti juos jaukiais ir gerais namais sau, greičiausiai ir pirkėjų atsirastų. Paradoksas 🙂 Pati įsižiūrėjusi į kortas galite matyti kaip pirmoje kortoje žmogus tik labai tvirtai laiko kažką savo rankose. Antroje kortoje sodininkas puoselėja tai, ką turi ir kantriai laukia derliaus. Trečioje kortoje jau matome jo darbo dėka subrendusius vaisius, gerovę ir klestėjimą ir šioje kortoje žmogus jau patenkintas savo išpuoselėta aplinka.

Mano pasiūlymas yra dvejopas – imkitės tvarkyti ir šiuos namus ir savo vidų, prisiminimus susijusius su šiais namais. Namus galite paprašyti kunigo pašventinti, pati pašlakstyti šventu vandeniu visas pakampes, uždegti šventintą žvakę. Jei nesate tikinti ir į bažnyčią kreiptis nenorite šlakstykite ir išplaukite visus namus nuo lubų iki grindų vandeniu su druska ir keliais lašeliais eterinio aliejaus, tiktų pušų ar kedrų dėl energetiškai apvalančių savybių. Padeginkite žvakių, atneškite į tuos namus gražios muzikos. Ir viską darydama turite susikaupti į vaizdinį jog išvalote ne tik fizinį purvą, bet kartu ir energetinį, apvalote namus ir jie tampa gaivūs, švarūs ir šviesūs fiziškai ir dvasiškai. Remontas jei yra galimybių taip pat praverstų, mažų mažiausiai nuplaukite ir perdažykite lubas. Kad toliau valytųsi namų energetika ir jie atrodytų patrauklūs pirkėjams pridėliokite prieškambaryje ir visuose kambariuose smulkių citrino akmenukų ir atneškite į tuos namus augalų.

Vidinis darbas bus tikriausiai sunkesnis ir čia detalių instrukcijų negalėsiu duoti. Tiesios iš savo vidaus turite išvalyti viską negero, ką siejate su tų namų prisiminimais. Atsiprašykite ir atleiskite tiems, kurie jau išėjo anapilin. Į savo gyvenimą mes pritraukiame tokius žmones, kurie arba atspindi mumyse esančias savybes, arba sugeba mus išjudinti ir paskatinti tobulėjimui. Didžiausi mūsų mokytojai yra tie, su kuriais santykiai yra sunkiausi. Kai atsikratysite užantyje tebenešiojamais akmenimis nebebūsite pririšta prie šių namų, jie galės arba tapti laimingais namais jums, arba kam nors kitam. Jei laikysitės patarimų ir dėsite pastangas kažkur tarp pusmečio-metų nuo dabar situacija dėl tų namų gali ženkliai pasikeisti.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

  1. Raimonda

    nei valiau, nei tvarkiau, nei gėlių sodinau toje atgrasioje vietoje, pilnoje vaiduokliškos energijos, net neketinau ten grįžt, už jokius pinigus 🙂 tiesiog atėjo laikas-ir viskas susitvarkė taip, kaip buvo geriausia. Galiu pasakyti tik viena-jokios kortos ir būrimai neduos atsakymų niekada. Dievas žino, ko mums reikia, ir gauni tiek, kiek nusipelnei, tada, kada reikia, nei anksčiau, nei vėliau. Taigi – tai tik patvirtino mano nuostatą, kad tikėti kortomis- nuodėmė, tempianti neišmanymo link, t.y. žemyn, prisirišant prie atsakymo ar komentaro. Mums nereikia žinoti, kas bus-reik gyventi tinkamai, ir bus atlyginta pagal nuopelnus. Namas parduotas, suėjus lygiai trims metams po vyro mirties ir metams po taroskopų prognozių čia, 2012 rugsejį – kad nereiktų mokėti mokesčių, matyt, nes tik po trijų metų tai nelaikoma pasipelnymu 🙂 Turime nuostabius namus, kurie atsirado horizonte lygiagrečiai su pardavimo procesais. Savo namus. Sėkmės visiems, tikėt reik savo angelais-sargais, ne kortom 🙂

  2. Pusaite

    Visiškai pritariu, kad reikia atleisti, ir pradeti valytis nuo savęs.tik tada ateis ramybe ir sėkme visur.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.