Būrimas – Astos perspektyvos užsienyje

Asta klausia:
Kaip sektųsi mūsų šeimai prisitaikyti ir gyventi užsienyje? Ar pagerėtų mūsų materialinė padėtis, ar pagaliau gyvenimas pasikeistų į gerąją pusę?

Sveika Asta, jūsų klausimas, kurio viso kaip prašėte neskelbiau viešai kiek per platus tokios apimties būrimui, tačiau pažiūrėkime ką parodys kortos apie jūsų perspektyvas pagerinti šeimos materialinę padėtį išvykus į užsienį. Jums iškrito apversta Monetų 10, Bokštas ir Taurių Karalienė.

Bokštas

Išvykus gyventi į užsienį galima būtų tikėtis lėto materialinės padėties gerėjimo sunkiai dirbant. Tačiau gerovė neateitų staiga ir iškarto. Atrodo sutelkus visas jėgas į išgyvenimą yra kiek apleisti santykiai šeimoje. Nors dėl bendros gerovės, kokia ji bebūtų konfliktai pamirštami ir dirbama toliau. Be to visai šeimai persikraustymas būtų didelis emocinis sukrėtimas, prarastumėte net tą silpną saugumo jausmą, kurį teikia buvimas pažįstamoje aplinkoje. Matau kažkokią grėsmę namams, dėl viso pikto jei tik išgalėsite išsiimkite nekilnojamojo turto draudimą. Bendrai paėmus neatrodo, kad išvykimas atneštų daugiau naudos nei suteiktų rūpesčių, streso ir nesaugumo. Galbūt per ilgesnį laiką galėtumėte prasigyventi užsienyje, tačiau emociškai visa šeima geriau ir stabiliau jaustųsi likusi tėvynėje. Bet kuriuo atveju galite sulaukti pagalbos bėdoje iš geranoriškai nusiteikusio žmogaus, galbūt artimo ir jus mylinčio ar dirbančio socialinėje srityje ir galinčio jus pagloboti nes turi šiokią tokią valdžią.

Ar jums ką nors sako šio padėti galinčio žmogaus apibūdinimas ir pastaba apie grėsmę nekilnojamam turtui?

Comments

  1. admin

    Gaila, kad atsakymas nelabai įkvepiantis. Išties kortų kombinacija gan pasyvi ir nepanašu, kad lengvai pavyktų išsijudinti ir pakeisti savo situaciją yra sulaikančių materialinių aplinkybių ir šeimyninių rūpesčių. Galbūt būsite reikalingi savo tėvams ir pati turėsite tą paramą ir globą suteikti? Grėsmė prarasti šeimyninį turtą kaip suprantu labiausiai susijusi su galimybe netekti paveldėjimo…? Jei nepaisydama nieko viską mesite ir išvyksite išties gali taip susiklostyti.

  2. asta

    aciu Jums labai ,kad atsiliepete i mano pagalbos sauksma…tiesa sakant,dabar pasimeciau dar labiau,nes buvau nusiteikusi optimistiskai i isvykima uzsienin,o dabar sugriuvo bet kokios mano svajones ten atsigauti finansine prasme …
    apie nekilnojama turta net nezinau ka ir pasakyti,po branagiu zmoniu netekties tiek vyrui,tiek man liko puse buto ir puse namo…ir ten ir ten gyvena teveliai…netekti namu galimybiu tikrai yra…
    apie zmogu kuris mums galetu padeti ten uzsienyje,tikrai kol kas nera jokiu minciu ar ziniu..artimuju ten neturime…

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.