Būrimas – Vaidos šeimos planai

Šio Magiškojo penktadienio būrimui, kuris vėluoja ir pasirodys tik šeštadienio vakarą, klausimą atsiuntė Vaida.

Laba diena, Būčiau labai dėkinga, jeigu patartumėte tokiu klausimu: ar mano pastangos sukurti šeimą su mylimu žmogumi bus sėkmingos? Klausiu todėl, kad mes esame pažįstame daugybę metų, tačiau tai susitaikome, tai išsiskiriame ir visada jaučiu, kad tas žmogus nėra iki galo su manimi atviras. Tačiau jis nėra iki galo atviras ir su kitais; netgi dar uždaresnis. Būnant kartu mane apima toks jausmas, kad aš kažko nepasakau ar nepadarau to, ko jis tikisi, ir mes vėl nutolstam vienas nuo kito. Jam didžiulę įtaką turėjo viena moteris, kuri kažkada besąlygiškai juo tikėjo ir jį mylėjo, tačiau dabar ji yra mirusi. Gal jis nori to besąlygiško atsidavimo ir iš manęs?

Sveika Vaida, iš jūsų gimimo datos matau, kad esate kantri ir atkakli, pastovi moteris ir šiemet jums ypač svarbu žinoti kad esate su tinkamu žmogumi, jausti artumą. Gali atrodyti, kad jūs esate tas atspindys, kurį matote jo akyse, bet jei jis nėra itin atviras ir komunikabilus, tai, ką jūs manote, kad jis mano apie jus gali visai neatitikti tikrovės. Vienintelis būdas kažką tikrai žinoti yra apie tai pasikalbėti. Ar ne laikas būtų jums pamėginti keisti bendravimo įpročius, ieškoti sprendimų, kad jaustumėtės geriau būdama su mylimu žmogumi.

Imperatorius

Jums iškritusios kortos Imperatorius, Kardų 5 ir apversta Taurių Karalienė. Vyro ir moters kortos akivaizdžiai žvelgia skirtingomis kryptimis, vyras žvelgia į praeitį, ją idealizuodamas, užkeldamas ant pjedestalo. Nežinia ar jis išties tikisi, kad būsite panaši į jį mylėjusią moterį, galbūt lygindamasi su ja ir ją primindama tik sukelsite skausmą ar nepasitenkinimą. Juk neįmanoma būti kažkuo kitu nei savimi. Moters korta žvelgia į priekį, į ateitį, įdeda širdį į tai, ką daro. Tačiau Taurių Karalienės korta apversta, matosi, kad ji (jūs) jaučia įtampą, nesaugumą, nelabai pasitiki savimi šiuose santykiuose, todėl yra labai pažeidžiama.

Kol santykiai tęsis jam žvelgiant į praeitį ir jums bandant prilygti kitam žmogui vietoje to, kad būtumėte savimi jūs ir toliau būsite atsukę vienas kitam nugaras. Tarp jūsų nuolat kils nesusipratimai ir nuoskaudos, nes jo jausmai jums atrodo esantys kažkur kitur, tolimoje praeityje, kurios nesugrąžinsi, o jūsų savijauta kupina nepasitikėjimo savimi, nerimo dėl jo minčių ir ateities. Kortos pataria būti 100 procentų savimi, būti dosniai savo jausmais ir meile, mėginti įvairesnius bendravimo būdus, švelniai moteriškai, bet visiškai aiškiai išsakyti savo jausmus ir mintis. Ir jis atsigręš į jus, jūs tapsite jo svajonė ir įkvėpimas.

Nematau šeimos sukūrimo, kol nesate pakankamai arti to, bet svarbiausias žingsnis į artimesnius ir darnesnius santykius yra būtent bendravimo įpročių pokyčiai ir jūsų didesnis pasitikėjimas savimi, savo verte ir autentiškumu. Jums nereikia būti į nieką panašiai, nes tuomet būsite tik antroji, tik kopija, o būdama savimi esate vienintelė ir nepakartojama, juk ne veltui jis vis sugrįžta pas jus, o jūs pas jį 🙂

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.