Kur įsigyti Taro kortas

Geras klausimas, norėčiau ir aš išgirsti atsakymą 🙂 O jei rimtai, tai Lietuvoje ezoterinių prekių rinka nėra labai plati, turime vos keletą parduotuvėlių Vilniuje ir Kaune, dėkui visiems Dievams, kad bent Šapas (mineralų, akmenėlių parduotuvė) atidarė parduotuvę ir Klaipėdoje. Manęs dažnai klausia kur įsigyti tokią ar kitokią Taro kaladę, akmenėlį ar knygą. Kas liečia akmenėlius aš esu Šapo parduotuvės gerbėja, o Taro kortas ir visą literatūrą apie Taro, magiją, numerologiją, astrologiją ar minerologiją užsisakau internetu iš Amazon parduotuvės. Taip pat Taro kortų dažnai galima rasti rusų knygynuose.

Tiems kas skaitote angliškai ar norite Lietuvoje neparduodamos Taro kortų kaladės galiu papasakoti kaip pirkti per Amazon parduotuvę. Aš perku iš Amerikos filialo, nes pas juos siuntimas gaunasi pigiau nei iš Jungtinės Karalystės. Šioje parduotuvėje priima tik Visa ar Mastercard kreditines banko korteles. Debetinės mokėjimo kortelės kaip Visa Elektron netinka. Knygas ir kortas jie siunčia į lietuvą jei perkate iš paties Amazon. Jei norėsite sutaupyti ir įsimesite į krepšelį pigiau parduodama naudotą prekę parduodamą per Amazon trečiųjų pardavėjų greičiausiai jums atsisakys ją atsiųsti arba siuntimas kainuos labai brangiai.

Pirkimo procesas gan paprastas, per paiešką susirandate norimas prekes, šalia kainos įsitikinkite, kad yra užrašas „Ships from and sold by Amazon.com.” Dėkite pasirinktą prekę į krepšelį spausdami mygtuką su užrašu „Add to cart” virš kurio yra užrašas „Buy new”. Tai reiškia, kad perkate naują iš paties Amazon. Toliau paspaudę mygtuką „Proceed to Checkout” pradėsite užsakymo ir apmokėjimo procedūrą. Turėsite užsiregistruoti pačiame Amazon, įvesti savo asmens duomenis ir adresą siuntimui ir sąskaitų išrašymui, taip pat įvesite savo kreditinės kortelės numerį, galiojimo datą ir patvirtinimo kodą – tris skaičiukus esančius kitoje kortelės pusėje. Toliau tiesiog patvirtinate savo prekių sąrašą, pasirenkate apmokėjimą Visa kortele ir lėčiausią siuntimo būdą (apie mėnesį, nebent norite mokėti brangiau už siuntimą) ir patvirtinate užsakymą. Štai ir viskas, belieka laukti kvietimo iš pašto atsiimti savo siuntinuką.

Perkant kelias knygas ar kortų kalades siuntimo išlaidos apytiksliai sudaro 30 proc. Yra mokestis už kiekvieną prekę ir bendrą siuntinį, todėl labiau apsimoka pirkti išsyk kelias knygas ar Taro kortų kalades. Jau ne kartą užsisakinėjau iš šios parduotuvės ir nėra kilę problemų nei dėl apmokėjimo, nei dėl prekių pristatymo.  Jei nežinote ką pasirinkti čia puslapio šone rasite mano sudarytą rekomenduojamų Taro kaladžių ir literatūros sąrašą.

Jei žinote kitų gerų ezoterinių prekių ir literatūros parduotuvių Lietuvoje ar užsienyje anglų ar rusų kalbomis aš ir visi Taroskopų skaitytojai būtume dėkingi už rekomendacijas ir nuorodą.

Comments

 1. ed

  Sveiki visi,gal ką nors sudomins galimybė įsigyti už simbolinę kainą veik naujas trejas , skirtingas Taro kortų kalades :
  1.Artūro E. Vaito Taro (rus. komentarai)
  2.Magiškosios kortos Taro (liet.komentarai)
  3.Ošo Dzen Taro (79 kortos ir paaiškinimų knyga , liet.)

  bei knygą Kroulio Taro Arkanų Enciklopedija (rus.)

  Lauksiu jūsų skambučių 8 618 49498 arba el. žinučių sed351@yahoo.com

  edmundas

 2. Pesimiste

  Pradejau dometis Taro burimais. Perku knygas is Amazon, kaip ir Lina, nes ten yra didziausias knygu pasirinkimas. Jei skaitote anglu kalba, „Seventy – Eight Degrees of Wisdom” by Rachel Pollack kol kas mano megstamiausia knyga, http://www.ezoterika.lt nera didelio knygu pasirinkimo. Gal kas zinote gera rusu saita ir galetumete pasiulyti gera literatura sia tema? Knygu yra daug, ju visu nesupirksi, be to yra daug ir slamsto, kuris i TARO burima ziuri kaip i pramoga.

 3. judita

  sveiki, Taro ir kitų kortu galima nusipirkti daugelio miestų knygynuose arba ezoterinių prekių parduotuvėlėse.o gal kas turi gera Sapnų kortų aiškinimą?

 4. admin

  Ar kas nors yra pirkęs Taro kortas ar ką kitą iš minėtos parduotuvės? Gal žinote geresnių ar artimesnių parduotuvių prekiaujančių Taro kortomis, ezoterine literatūra ar panašiomis prekėmis? Labai norėčiau rasti gerą akmenėlių internetinę parduotuvę.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.