Būrimas – Evos aistra

Penktadienio vakaras, greta mieganti katė ir plazdančios žvakės, rankos maišo Taro kortas… Šią savaitę turime Evos klausimą ir ramybės neduodančią problemą:

Dirbu ofise, kuriame daug skirtingų įmonių ir žmonių. Bet vienas vyras ypatingai mane traukia. Tiesiog patalogiskai, jaučiu jam aistrą. Ir negaliu suprasti kodel būtent jis. Sapnuoju, kankinuosi. Net eilerašti apie aistrą parašiau. O man juk seniai ne 20! Tuo labiau esu ištekėjusi. Bet nesuprantu ar tokiam vyrui galiu patikti? Noriu paklausti ar būtų imanoma kažko tikėtis iš šio žmogaus? Draugystės, santykių? Ar tai pasmerkta?

Sveika Eva, sprendžiant iš numerologinės charakteristikos esate linkusi gyvenime ieškoti įvairovės, todėl jei šeimoje ir darbe įsivyravo rutina ir monotonija šiais metais kaip niekada būsite linkusi ieškoti meilės nuotykio.

Uždaviau Taro kortoms klausimą „ko galite tikėtis iš santykių su vyru sukėlusiu jums aistrą?” ir iškrito apverstas Taurių Pažas, Monetų 4 ir Saulė. Bendra kombinacija yra pasyvi ir nejudri, taigi vargu ar jūsų jausmai bus išreikšti ir sulauks atsako. Darbas ir baimė prarasti tai, ką turite gero – darbą, šeimą greičiausiai sulaikys jus ir savo jausmus pasilaikysite sau.

Saulė

Taurių Pažas apverstas neša blogas naujienas susijusias su santykius, tad arba nutylėsite apie savo jausmus arba jie gali būti atmesti. Greičiausiai šis vyras taip pat turi ką prarasti ir nei vienas nenorėsite rizikuoti. Jūsų atvirumas su juo nelabai ką pakeis nes santykiai liks tik darbiniai.

Monetų 4simbolizuoja saugumą ir stabilumą, pasirinkimą verčiau tenkintis tuo, ką turite nei rizikuoti to netekti. Be to tai materialinės gerovės ir saugumo korta, tad vadovaudamasi savo instinktais ir aistra, galite sukelti pavojų savo padėčiai darbe, reputacijai. Saulės korta iškritusi paskutinė rodo, kad viskas bus gerai. Tai gerovės, saugumo korta. Kadangi antrąsyk pakartotas saugumo simbolis, manau kortos skatina laimės, gerovės ir aistros ieškoti savo namuose. Jūsų laukia geri dalykai, būkite atsargi kad nepakeistumėte geros žmonių nuomonės apie save.

Comments

  1. Aušra Miškinytė

    Laba diena, mano vardas Aušra. Nežinau nuo ko pradėti, bet mane neramina vienas klausimas. Susipazinau kažkada su vienu vyrų. Jis man iš pat pradžių visai nepatiko, bet dabar viskas atvirksčiai. Tik nežinau kodėl, kai budavau su juo labai nejaukiai jausdavausi, ir savo nepasitenkinima parodidavau jam. Neseniai man jis pasake, kad turi mergina daug geresne uz mane ir leido suprasti, kad visa ta laika tik zaidė manimi. Nežinau, bet dabar man taip širdyje skauda, taip liūdna, kad nezinau kur dėtis. Vis saves klausiu ar nors truputi jam patikau? Ar nors karta jis žiūrėjo į mane rimtai? Mano gimimo data 1992 03 25. Labai prasau padėkit man atsakyt į mane neraminancius klausimus

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.