Magiškojo penktadienio būrimas – Giedrės savirealizacija darbinėje veikloje

Klausimas: kokiame darbe geriausiai realizuočiau save?

Situacija: man 26 m., dar mokykloje traukė menai – dailė, teatras muzika. Lankiau įvairiausius būrelius, tačiau anksčiau ar vėliau po kelių mėnesių atsibosdavo. Baigusi mokyklą, studijavau reklamos vadybą, po studijų dirbau jau 4 reklamos agentūrose vadybinį darbą, vis galvodama, kad daugiau nelabai ką sugebu, arba sugebu per mažai, kad kardinaliai galėčiau pakeisti darbo vietą. Laisvu laiku piešiu ir kuriu eiles, tačiau darbas tikra kančia. Vienintelis motyvuojantis dalykas – tai atlyginimas, kad niekur kitur tokių „gerų“ pinigų negausiu. Tačiau emocinė būklė kuo toliau, tuo liūdnesnė. Byra kitos gyvenimo sritys, darbe išsunkiu save su nemėgstamomis užduotimis, todėl grįžus nebesinori nieko daryti, nesinori keltis rytais, motyvacijos niekam nėra, pykstuosi su artimaisiais ir esu apatiška. Vis ieškau savęs menuose, tačiau galbūt tai nėra ta sritis kurioje galėčiau dirbti, ir tai lieka tik laisvalaikis… Norėčiau atrasti savo asmeninę kryptį, tačiau nežinau nuo kur pradėti ieškoti, ir kaip atrasti drąsos bandyti. Visada galvojau, kad man patinka iškalba, įkvėpti kitus, pasakoti istorijas, suteikti žinių. Tačiau reklama – anaiptol ne tai. Bendravimo daug, bet jis toks varginantis ir netikras. Galiausiai norisi tik užsisklęsti ir netikėti niekuo ką matai.

Sveika Giedre, ačiū už klausimą. Pasirinkau jį, nes suprantu, kaip sunku rasti savo pašaukimą, kiek drąsos ir pasiryžimo reikia imtis naujos veiklos. Panagrinėkime kaip kortose atsispindės jūsų situacija. Kaip visada traukiu tris kortas.

Taro korta - Monetų TūzasTaro korta - Taurių 9Taro korta - Žvaigždė

Pirmoji korta – jūsų stipriosios asmenybės pusės, polinkiai, savybės, kurias trokštate išreikšti – Monetų Tūzas. Jūs – talentinga, kūrybinga, gabumais apdovanota, turite visas galimybės naujai pradžiai. Korta simbolizuoja sumanymus, naujas idėjas, jūsų norą imtis iniciatyvos ir sukurti iš savo pomėgių, gabumų produktyvią, materialinę naudą nešančią veiklą. Jūsų potencialas didžiulis, pasitikėkite savimi. Jūsų noras išreikšti save, sukurti kažką apčiuopiamo veda pirmyn, investuokite savo laiką ir skatinkite savo talentus. Neabejokite, jūs turite ką duoti pasauliui.

Gilinantis į priežastis, kliūtis kas trukdo jums išreikšti save profesinėje srityje – krenta korta Taurių 9. Dabartinis darbas jums teikia materialinio saugumo užuovėją. Jūs kaip tas žmogus už sienos, materialinės gėrybės, pinigų teikiamas saugumas leidžia lyg mėgautis gyvenimu. Tačiau viduje kamuojatės dėl nepasitenkinimo, jaučiatės įkalinta aplinkybių, neišreiškiate savo asmenybės stipriųjų pusių, kūrybos polėkio ir savirealizacijos. Bandote įtikinti, kad jums reikalingas komfortiškas ir aprūpintas gyvenimas, ignoruojate savo tikrąjį pašaukimą.  Kortą ženklina skaičius 9- paskutinis vienaženklis skaičius, tarsi paskutinis laiptelis pereinant į kitą lygmenį. Jūsų gyvenime atėjo etapas, kuomet reikia pasirinkti tolimesnį kelią, tinkamiausią pagal polinkius, sugebėjimus. Priešaky dar laukia paskutiniai iššūkiai, užduotys, bet jau mąstoma apie tai, ką atneš ateitis.

Kaip tik apie ateitį ir geriausią jūsų poziciją kalba trečioji korta – Žvaigždė – rodo talentą ir pripažinimą, kūrybiniai projektai susilauks didelės sėkmės ir bus pripažinti bei įvertinti. Kortoje esančios veikėjos viena koja ant žemės, kita vandeny – tai dvasinio ir materialiojo pasaulio subalansavimas. Jūsų kūrybinė veikla perspektyvoje duos jums ir finansinę naudą. O kol kas mėgaukitės pačia veikla, neieškokite greito sprendimo, greito uždarbio.  Vanduo rodo jausmų išliejimą ir išlaisvinimą. Laikas suprasti kas jūs iš tiesų, apsinuoginti ir išreikšti savo talentus, pasiduoti įkvėpimui, atsiverti kūrybai. Žvaigždė simbolizuoja visatos pagalbą. Pradėkite veikti tai, ką visuomet svajojote veikti. Realizuokite savo talentus, nusimeskite savo nepasitikėjimą, abejones lyg nereikalingą naštą, ribojančią jus. Juk tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio!

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai

Aistė

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.