Magiškojo penktadienio būrimas – Vitalijos finansiniai sunkumai

Sveiki,
Išgyvenu finansiškai labai sunkų laikotarpį. Nuo vasario mėn. vis pritrūkstu pinigų pragyvenimui, atrodo, kad jie tarsi sniegas ima ir ištirpsta, nors neišlaidauju, stengiuosi sumokėti mokesčius ir pirkti tik tai, kas būtina. Dirbu mažai apmokamame darbe, niekada nebuvo pinigų pertekliaus, bet taip sunku, taip, kad mėnesio pabaigoje reiktų skolintis, dar nebuvo. Darbas seniai manęs netenkina, reikalavimai dideli, bet atlyginimas mažas, jaučiu, kad nesu vertinama, bet gyvenu mažame miestelyje, kur rasti kitą darbą gana sunku. Ką daryti? Vitalija

Sveika Vitalija, pažvelkime Taro kortų pagalbą ką jūs jau turite savyje ir galite panaudoti darbe, ką geriausio šiai dienai galite padaryti ir kokios lauktų perspektyvos jei pasinaudosite patarimu.

Taro korta - Monetų TūzasTaro korta - Skeptrų 9Taro korta - Skeptrų 2

Pirmoji korta simbolizuojanti tai, ką jūs jau turite ir kas daro vertingą – Monetų Tūzas. Jūs praktiška bei darbšti, realistiškai žvelgianti į gyvenimą. Tvirtai stovite ant žemės ir nebijote sunkaus darbo. Esate pastovi bei patikima darbuotoja. Monetų rūšis kalba apie pinigus bei finansus, tad jūs savyje turite potencialo gauti savęs vertą atlygį. Stiprinkite pasitikėjimą savimi ir jauskitės verta gauti šį Monetų Tūzą.

Beje Tūzai yra ir galimybės, kažko užuomazgos, sėklos, galbūt turite gabumų ir polinkių, kurie yra, bet dar neišvystyti ir kas suteiktų jums konkurencinio pranašumo ir didelės vertės darbo rinkoje.

Ką geriausio esamoje situacijoje galite padaryti sufleruoja Skeptrų 9. Tai laikas būti ištvermingai, gal atlaikyti iššūkius ir sunkų periodą kol rasite ir atskleisite, išvystysite tą savo talentą ir vertę. Nes pavargęs, bet ištvermingai savo poziciją laikantis žmogus Skeptrų 9 žvelgia į Tūzą, bet Tūzas ne ateities pusėje, tad čia savybė ir galimybė, kurią jau turite ir kurią reikia tik atskleisti savyje. Turite atsilaikyti kol rasit kas jus daro vertingą.

Perspektyvos korta – Skeptrų 2. Tai palanki korta, kalbanti apie pasirinkimo galimybes bei atsiveriančias perspektyvas. Veikėjo rankose matome gaublį – tai skatina neužsidaryti tik savo miestelyje, žvelgti daug plačiau – prieš jūsų akis visas pasaulis. Galbūt verta būtų ieškoti darbo kitame mieste, o gal net kitoje šalyje kur būtų aktualus ir gerai vertinamas tas jūsų Monetų Tūzo simbolizuojamas talentas, gebėjimas ar savybė.

Kortą ženklinantis skaitmuo 2 kalba apie partnerystę veikloje. Galbūt sulauksite palaikančio žmogaus, kuris suteiks darbo galimybę ar reikalingų resursų. Galimi sėkmingi susitarimai. Korta nerodo pačių pinigų, finansų, tačiau rodo galimybes ir potencialą naujiems darbams bei veikloms. Bet viskas remiasi Tūzo simbolizuojamos savo vertės atskleidimu, visų vėlesnių kortų veikėjai atsigręžę į Tūzo pusę, tad galimybes persikelti ir rasti geresnį darbą atvers kitų jūsų gebėjimų panaudojimas ir „pardavimas” darbo rinkoje.

Taigi, nors šiandieninė finansinė situacija itin prasta, tačiau pažvelkite į Monetų Tūzą – tai jūsų vertė bei potencialas. Išmokite pastovėti už save, lyg Skeptrų 9 veikėjas ginkite savo interesus, atskleiskite kuo galite būti vertinga bei būkite atvira naujiems pasiūlymams bei idėjoms – prieš jus visas pasaulis ir platūs horizontai atsiveriantys Skeptrų 2 kortoje.

Kantrybės, pasitikėjimo savimi bei drąsos rizikuoti!

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. 

O jei norite asmeninės konfidencialios konsultacijos kviečiu užsisakyti asmeninę Aistės Taro konsultaciją.

Nuoširdžiai Jūsų,

Aistė

Comments

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.