Magiškojo penktadienio būrimas – Galinos santykiai su vyru

Norėčiau užduoti klausimą: santykiai su vyru. Paskutiniu metu labai pykstamės, vienas kito negirdime ,aš jaučiuosi pavargusi, išsunkta. Nors kartu mes virš 35 metų, bet santykiai labai prasti, gali būti, kad gresia skyrybos. Ačiū. Galina.

Sveika Galina, ačiū už klausimą. Jūsų pateiktą situaciją nagrinėsiu šiais aspektais – santykių sunkumų priežastis, dabartinė santykių būklė bei geriausia ką jūs šiuo metu galite padaryti.

Taro korta - Taurių KaralienėTaro korta - Monetų 7Taro korta - Taurių 3

 

 

 

 

 

 

 

Dabartinę jūsų situaciją atspindi korta Monetų 7 – tai nepasitenkinimas santykiais su vyru, jūsų įdedamos pastangos į santykius neduoda laukiamo rezultato. Korta rodo jūsų nusivylimą, nuovargį, nervinį išsekimą, gali būti net suprastėjusią sveikatą.

Gilinantis į dabartinės situacijos priežastį krenta korta Taurių Karalienė – jūsų didelis emocionalumas, rūpestingumas, per didelis atsidavimas, aukojimasis šeimai, galbūt net motiniškas santykis su vyru pernelyg jus išsekino, o vyrą dar labiau stumia nuo jūsų.

Jūs siekiate harmoningų santykių, ieškote vyro šilumos ir palaikymo, tačiau kortų patarimas ir geriausia ką jūs galėtumėte šiuo metu nuveikti – tai atsigręžti į save, į moteriškumą moterų draugijoje. Atsipalaiduokite, palepinkite save. Santykiai nėra vien sunkus darbas, problemų sprendimas, pamėginkite praleisti laiką su vyru nekonfliktuojant, nesiaiškinant santykių, bet lengvai, žaismingai, ieškokite naujų veiklų, pramogų kartu. Yra didelė tikimybė atnaujinti santykius, tačiau jūs turite pirmiausia išmokti mylėti save, rasti tai, kas teikia džiaugsmą kasdienybėje ir tuomet visomis tomis gėrybėmis galėsite dalintis su savo antrąja puse. Keisitės jūs – keisis ir aplinka. Pradėkite švęsti gyvenimą!

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai

Aistė

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.