Magiškojo penktadienio būrimas – Justinos galimybės susilaukti vaikelio

Noriu Jūsų konsultacijos dėl galimybės susilaukti vaikelio. Nelabai senai ištekėjau antrą kartą, abu turime vaikų iš praėjusių santykių, tačiau pastoti vis nepavyksta. Ar reiktų tiesiog atsipalaiduoti, galbūt reiktų kažkokio gydymo, arba tiesiog mums nelemta.

Sveika Justina, jūsų klausimui trauksiu tris kortas – kokios aplinkybės kliudo galimybei pastoti, kokios artimiausio pusmečio prognozės bei ką pozityviausio galite padaryti ar suteikti sau, kad kiek įmanoma padidinti tikimybę pastoti.

Taro korta - Skeptrų RiterisTaro korta - MėnulisTaro korta - Monetų Karalienė

Skeptrų Riteris simbolizuoja aktyvumą, vyrišką energiją, judėjimą, keliones. Galbūt jūsų darbinė veikla, gyvenimo būdas yra pernelyg aktyvus, dinamiškas, jumyse daug konkurencingumo, akcentuotas tikslo siekimas. Taipogi ir į pastojimą galbūt jūs žiūrite kaip į tikslą, kurį žūtbūt turite pasiekti, skubate ir neatsipalaiduojate.

Pasirodžiusi Mėnulio korta patarimo pozicijoje kaip tik akcentuoja priešingą pusę – moteriškumą, pasąmonę, intuiciją. Geriausia, ką galite šiuo metu daryti – tai leisti sau gyventi pagal moterišką nuojautą, ciklą. Būkite daugiau gamtoje, prie vandens, paleiskite savo nuogąstavimus ir baimes.  Išsilaisvinkite nuo pasąmoninių blokų, negatyvių minčių, išjauskite visas kylančias emocijas. Būkite moteriška!

Prognozės kortoje– Monetų Karalienė – tai šeimyniška moteris, dosni, rami ir išmintinga. Per artimiausią pusmetį jums seksis derinti darbus ir šeimyninius reikalus, kursite jaukumą namuose, rūpinsitės savo bei šeimos narių sveikata, svarbus bus ir finansinis stabilumas.

Jūsų atveju pastojimo prognozės labai palankios, tačiau skubėjimas, nerimas, įtampa prie to nenuves. Su meile ir džiaugsmu rūpinkitės šeima, savimi. Harmonija viduje ir išorėje, gausa ir dėkingumas už viską ką jau turite leis turėti dar daugiau.. Viskam savas laikas!

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai

Aistė

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.