Magiškojo penktadienio būrimas – Ramunės meilės perspektyvos

Buvau du kartus ištekėjus ir abu vyrai paliko mane dėl kitos moters. Priežasties nežinau..sako, kad esu gera, bet išeina pas jaunesnę. Dėl to labai save nuvertinau ir išgyvenu.. Noriu paklaust, ar dar sutiksiu sau skirtą vyrą, ar patirsiu meilę? Ramunė.

Sveika Ramune, suprantu, kad po šitokių išgyvenimų sunku vėl pasitikėti savimi, kyla daug įvairiausių klausimų. Tad pamėginkime kortose įžvelgti kokios jūsų savybės prisidėjo prie santykių iširimo, kliudo santykiams, kokias savybes turite ugdyti, įnešti į savo asmenybę ir būsimus santykius, kad jie būtų tvirtesni, bei kokios galimybės santykiuose per ateinančius metus laiko.

Taro korta - Skeptrų RiterisTaro korta - Skeptrų 4Taro korta - Fortūnos Ratas

Pirmoji iškritusi korta – Skeptrų Riteris rodo ugningą būdą, aktyvumą. Jūs ryžtinga, karinga ir užsispyrusi, nepriklausoma. Gali būti, jog vyrus ir traukia jūsų ugnelė, bet tuo pačiu ir gąsdina šios pernelyg išreikštos savybės santykiuose, kuomet imatės visų reikalų, dominuojate ir valdote situaciją. Vyrams nelieka ką veikti šeimoje, kai iššūkius ir problemas sprendžiate pati. O gal esate impulsyvi, greit užsiplieskianti ir tai provokuoja nesibaigiančius konfliktus? Kortos veikėjas sparčiai joja į šalį, tolyn nuo likusio išdėstymo, tad gal ir jūs užsiėmusi ir savo energiją skiriate aktyviai savirealizacijai, o ne santykių puoselėjimui.

Temą pratęsia ir antroji korta Skeptrų 4 – kokios savybės ugdytinos ir reikalingos kuriant santykius – tai partnerystė, stabilumas, tarpusavio pagarba ir bendradarbiavimas. Nelaikykite visų namo kampų pati, būkite partnerė, šeimos židinio kurstytoja, o ne karingoji princesė Ksena. Būsimuose santykiuose akcentuokite pagarbą, pasitikėjimą ir palaikymą vienas kitam.

Perspektyvos korta palanki – Fortūnos ratas simbolizuoja sėkmę ir naują ciklą. Tai atsiveriančios galimybės, šansas sutikti naują meilę. Tačiau naujas etapas ir naujos perspektyvos atsiveria tik išmokus likimo siunčiamas pamokas, supratus savo klaidas ir jų prasmę. Jei to nebus – jūs suksitės lyg užburtame rate tarp nesėkmingų santykių, pritrauksite tokius pat partnerius ir sukursite tokius pat santykius su tokia pat baigtimi ir istorija kartosis ratu.

Taigi, didžiausias darbas laukia jūsų pačios, tik nuo jūsų pastangų ir pokyčių priklauso ar šypsosis fortūna bei koks vyras atsidurs greta jūsų. Būkite verta geriausio tapdama geriausia partnere!

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai

Nuoširdžiai Jūsų,

Aistė

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.