Magiškojo penktadienio būrimas – Simonos gyvenimo stagnacija

Sveiki. Jaučiuosi užstrigusi visose gyvenimo srityse, tiek meilės, tiek darbo, tiek pinigų. Norėčiau naujų santykių, bet bijau, nesiryžtu,arba atrodo, kad visi variantai kažkuom man netinka. Nedirbu jau 1.5 metų, baigiau jogos mokytojų kursus, bet niekaip neišdrįstu mokyti,nesijaučiu stipri,pasiruošusi. Ką kito veikti, nežinau. Noriu sužinoti, ką daryti,kad išeičiau iš šitos situacijos arba kada tai baigsis. Ačiū. Simona.

Sveika Simona, dėkoju, kad kreipiatės į mane. Jūsų iškeltą klausimą aš nagrinėsiu šiais aspektais – kokie įsitikinimai (ribojantys) blokuoja jūsų pasitikėjimą savimi ir kliudo imtis to, ką norite daryti, koks pirmas žingsnis leistų jums pajudėti link norimų gyvenimo pokyčių bei ką galite sukurti/gauti jei judėsite pirmyn.

Taro korta - Skeptrų 3Taro korta - AtsiskyrėlisTaro korta - Taurių 3

Pirmoji korta – Skeptrų 3 rodo, jog nėra ryžto pradėti darbus, nepasinaudojama siūlomomis galimybėmis, galbūt iškart keliate sau per didelius tikslus ir reikalavimus, kurie jus gąsdina, žiūrite per toli į ateitį ir imate nepasitikite savo jėgomis. Panašu, kad jaučiatės lyg trūksta partnerystės, komandos, artimųjų žmonių palaikymo, atrodo jog būtų lengviau savo svajones įgyvendinti su kažkuo kartu, komandoje.

Koks pirmas žingsnis leistų jums pajudėti link norimų gyvenimo pokyčių, ko jums šiuo metu labiausiai reikia atsako korta Atsiskyrėlis. Jau pats pavadinimas sufleruoja, jog jums iš tiesų reikia ne komandos, o mąstyti ir judėti, kad ir mažais žingsneliais pačiai. Suteikite sau erdvės ir laiko, raskite savo tikruosius motyvus. Jūsų gyvenime šiuo metu svarbiausia įvertinti save, savo tikslus ir siekius. Palanku gilintis į savo vidinį pasaulį, galbūt net fizine prasme pasišalinti ir skirti laiko tik sau, kaip pavyzdys tai galėtų būti meditacijų ar jogos praktikų stovykla, pagyvenimas nuošalioje sodyboje, gamtoje. Dabartinė gyvenimo pauzė ir neveiklumas – tai etapas, kurį turite praeiti, neišvengsite jo, geriau išnaudokite tikslingai jį tam, kam jis jums duotas – įveikti baimes ir abejones, kaupti patirtį, žengti vieną atsargų žingsnelį po kito neskubėdama, bet eidama užsibrėžta kryptimi.

Paskutinioji korta – Taurių 3 – tai draugų, palaikymo, šventės korta. Manau jums pradėti savo kelią reikia vienai, žengiant vieną žingsnelį po kito, susitelkus tik į tą etapą, bet perspektyvoje jus sups bendraminčiai, klientai ir draugai, kurie kartu dalinsis jūsų džiaugsmu ir švęs jūsų tikslo įgyvendinimą. Pradėkite viena, žmonės prisijungs vėliau.

Taigi, kol kas jūsų neryžingumas ir baimės leidžia jums tik pasyviai žvelgti į gyvenimo siūlomas galimybes, tačiau atsakymai ir tikroji stiprybė slypi jūsų viduje, tik išsigryninusi tikslus, eidama savo keliu ir išmokdama savo pamokas turite galimybę tapti tokia mokytoja apie kurią susiburs žmonės.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai

Nuoširdžiai Jūsų,

Aistė

Comments

  1. Margo

    Laba diena. Norėčiau užsisakyti asmeninę paslaugą pas Aistę, ar tai- įmanoma? Kokiu būdu tai galėčiau padaryti? Ačiū

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.