Magiškojo penktadienio būrimas – Žydrūnės meilės rūpesčiai

Sveiki, jaučiuosi sutrikus, pasimetus ir dažnai pati savęs nesuprantu. Vaikinų dėmesio sulaukiu užtektinai, tačiau iki šiol (man 24metai) nesu turėjusi rimto vaikino, su kuriuo būtume užmezgę rimtą draugystę, santykius. Apskritai, bendrauti man sekasi, tačiau jei pradeda rodyti didesnį dėmesį, manyje tarsi įsijungia blokavimo mygtukas ir nebenoriu bendrauti, nebeįdomu, tarsi kažko bijau. Dažnai pagalvoju, kad save riboju ir keliu labai aukštus reikalavimus, nes svarbu, ką pagalvos šeima ir aplinkiniai. Tiesiog nežinau, ką darau blogai, kad nepavyksta į viską žiūrėti paprasčiau ir taip savęs nebevaržyti. Nežvelgiu į savo gyvenimą pesimistiškai, tačiau man vis neduoda ramybės klausimas ar vieną dieną tikrai sutiksiu TĄ, su kuriuo būsiu laiminga? Žydrūnė.

Sveika Žydrūne, suprantu jūsų nerimą ir nuogąstavimus, juk vienas svarbiausių žmogaus poreikių – mylėti ir būti mylimai. Tad panagrinėkime kartu kas jums trukdo suartėti ir atsiverti partneriui, kokias asmenines savybes/požiūrį bei elgesį ugdyti ir kokios galimybės užmegzti rimtus santykius per ateinančius metus laiko.

Taro korta - Kardų PažasTaro korta - Skeptrų 4Taro korta - Taurių Karalius

Pirmoji korta Kardų Pažas kalba apie tai, kas trukdo jums atsiverti, suartėti bei plėtoti santykius. Jūs smalsi, protinga, imli informacijai, tačiau emociškai sunkiai pasiekiama. Kardų Pažui būdingas būtent toks elgesys kaip jūs ir minėjote – susipažįstate su vaikinu, perprantate jį, tuomet atsitraukiate ir viską užbaigiate nusprendusi „ne, tai ne man“. Kuomet laikas vystysi santykius, atsiverti emociškai ir pasiduoti nežinomybei – jūs išsigąstate, atsiribojate. Kitą žmogų, santykius ir jų perspektyvą vertinate protu, o ne širdimi. Vertinate savo laisvę ir nepriklausomybę. Galbūt ieškokite intelektualiai patrauklaus vaikino, kuris sužavėtų ir įkvėptų jus kaip asmenybė, kuris savo aštresniu humoru, įžvalgomis bei pokalbio turiniu jus intriguos, nes banali romantika ir ją siūlantys vaikinai ilgam jūsų nesudomins. Taro tradicijoje šis Pažas laikomas šnipu, tai reiškia, kad jūs santykiuose itin atsargi ir manau kažkuria prasme pati ieškote problemų, trūkumų, minusių ir kapstote giliai kol randate.

Kokias asmenines savybes/požiūrį bei elgesį ugdyti siūlo Skeptrų 4.  Tai partnerystės korta. Taigi, norint tvirtų santykių, rasti savęs vertą žmogų turite išmokti  pasitikėti kitu, emociškai atsiverti bei prisileisti kitą žmogų arčiau tikrosios savęs. Kortos paveikslėlyje matome du žmones, kurie vienas šalia kito yra nugalėtojai, dviese stipresni nei po vieną. Siekiant bendrų tikslų, su pagarba ir palaikymu žvelgiant į šalia esantį žmogų santykiai vystosi, stiprėja ir progresuoja. Svarbu, jog rastumėte žmogų, su kuriuo jungtų bendri interesai, ieškokite ne šiaip vaikino ar meilės, o partnerio, tokio kuris galėtų būti jūsų geriausias draugas ir bendražygis, kurio tikslus jūs galėtumėte palaikyti, o jis palaikytų jūsų.

Į klausimą kokios galimybės užmegzti rimtus santykius per ateinančius metus laiko atsako trečioji korta Taurių Karalius. Jūsų kelyje pasitaikys rimtas, galbūt netgi vyresnis ar tiesiog emociškai subrendęs vyras, kuris bus pasirengęs kurti šeimą, prisiimti įsipareigojimus. Tai jautrus ir rūpestingas vyras, nebijantis emocijų, tačiau sudėtingose situacijose sugebantis būti tvirtu ir atsakingu.

Taigi, prognozė daugiau nei palanki, tačiau kaip visada, gyvenime viskas priklauso nuo jūsų pačios. Kortose matome Kardų Pažą, mojuojantį kardu, einantį vieną per gyvenimą, kuris šaltu protu kuria santykius, analizuoja ir kritiškai žvelgia į šalia esantį partnerį. Tam kad sutikti Taurių Karalių reikalinga pasinaudoti viduriniosios kortos patarimu – išmokti bendradarbiauti, pasitikėti, ieškoti geriausio draugo ir asmenybės, su kuria galėtumėte drauge kurti stabilius ir harmoningus santykius.

Darbui su savimi, savo nepriklausomybės nuo aplinkinių nuomonės ir pasitikėjimo savimi stiprinimui, drąsai nuleisti šarvus ir atverti širdį tikram giliam ryšiui rekomenduoju AromaTestavimą. Tai nauja Lietuvoje metodika leidžianti per reakcijas į natūralius aromatus suprasti kokias traumas turi žmogus, kokių turi poreikių ir kaip jam padėti, kas daroma aromaterapijos pagalba. Tai giliai pasąmonę veikianti metodika, apie kurią daugiau galite perskaityti šiuo adresu: http://www.gyvybesenergija.lt/aromatestavimas/

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai

Nuoširdžiai Jūsų,

Aistė

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.