Magiškojo penktadienio būrimas – Vaidos pavydo jausmas

Sveiki,
Kaskart kai su vyru būname žmonių kompanijose, kur yra gražių moterų aš beveik visada jaučiu didžiulį pavydą: man vis atrodo, kad vyras tik į jas ir žiūri, jaučiu kylantį pyktį viduje, toks jausmas tarsi konkuruoju ir lyginu save su visom tom moterim. Ar tai rodo mano nepilnavertiškumo kompleksus ir ką su tuo daryti? Vaida

Sveika Vaida, natūralu, kad žmones traukia grožis. Tiek vyrai, tiek moterys atkreipia dėmesį į patrauklius, stilingus žmones, įdomias, ryškias asmenybes. Tačiau jūsų atveju kyla klausimas ką gi slepia pavydas gražioms moterims. Ar jūs nepasitikite savimi ar savo vyru, o gal teisingi abu variantai..? Tad Taro kortose ieškosime atsakymų į tai, kaip jūs jaučiatės santykiuose su vyru, koks jūsų vyras santykiuose bei kokia santykių perspektyva.

Taro korta - StiprybėTaro korta - MylimiejiTaro korta - Monetų Riteris

Jūsų vaidmenį santykiuose atspindi pirmoji korta – Stiprybė. Jūs atkakliai, sutelkusi visas jėgas tramdote savo aistras, emocijas tarsi moteris paveikslėlyje stengdamasi pažaboti liūtą. Ši apgaulinga savitvarda iš jūsų reikalauja daug dvasinių ir fizinių jėgų. Kadangi korta simbolizuoja ir tvirtą fizinį kūną, galbūt tai būtų išeitis ir galimybė jums išlieti susikaupusias emocijas užsiimant sportu, aktyvia veikla. O tuo pačiu tvirtas kūnas priduotų pasitikėjimo savimi, o gal ir susidomėjusį vyro žvilgsnį į jus. Ar esate patyrusi vienokia ar kitokia forma seksualinių traumų, kurios blokuotų jūsų pačios seksualinę energiją? Būtų puiku padirbėti su savo sakraline čakra.

Jūsų vyrą apibūdinanti korta – Mylimieji. Tai pasirinkimo, kryžkelės korta. Jūsų vyras balansuoja tarp kardinalių pasirinkimų – tarp pagundų ir įsipareigojimų šeimai. Susiklosčius tam tikroms situacijoms jis renkasi kaip elgtis, klausyti sąžinės balso, ar pasiduoti instinktams. Būtų naudinga esamuose santykiuose paatvirauti, nebijoti „pasirodyti nuogiems“, išsiaiškinti kiekvieno poreikius ir ateities vizijas, kas galėtų sustiprinti esamus santykius. Manau jis yra mylintis ir meilės trokštantis žmogus, jam svarbu turėti lygiavertę partnere, su kuria jaustų stiprų emocinį, o tuo pačiu ir seksualinį ryšį, artumą, supratimą. Ar nepasitikėdama savimi ir juo, kompleksuodama galite patenkinti šiuos jo poreikius, kurti tikrą gilų emocinį intymumą santykiuose?

Jūsų santykių perspektyvoje matome Monetų Riterį. Tai kasdieniškas, stabilus gyvenimas. Aistros nurims, spręsite praktiškus reikalus, ramiai, užtikrintai judėsite pirmyn, dirbsite dėl šeimos gerovės, vykdysite pareigas. Nuobodoka, ar ne? Ypač kai abu turite iš prigimties stiprią emocinę/seksualinę energiją ir jūsų ryšys galėtų būti aistringas ir ugningas abiejų malonumui.

Tegu pavydo jausmas nežlugdo jūsų, o įkvepia pokyčiams. Pasinaudokite savo stiprybe ir užkariaukite savo vyrą dar kartą pradėjusi dirbti su savimi, savo santykiu su savimi, savo emocijomis. Norėčiau parekomenduoti itin tam tinkamą metodiką AromaTestavimą.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai

Nuoširdžiai Jūsų,

Aistė

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.