Numerologija – Jūsų gyvenimo kelio skaičius

Gyvenimo kelio skaičius apskaičiuojamas susumuojant visus gimimo datos skaičius, iki tol, kol gausime vienaženklį skaičių. Šitas skaičius parodo Jūsų esybę, įgimtas savybes, su kuriais keliausite gyvenimo keliu. Šis skaičius yra svarbiausias čia aptariamas skaičius. Gyvenimo kelio skaičius apibūdina Jūsų gyvenimo kelio esmę bei kryptį.

Skaičiuojant gyvenimo kelio skaičių pirmiausia sudėkite mėnesį, dieną ir metus kartu, kol liks vienaženklis skaitmuo.

Pavyzdys: jei asmuo gimė 1972 m. Spalio 23 d. (1972-10-23*), susumuojame 1+9+7+2+1+0+2+3= 25=2+5=7.  Gyvenimo kelio skaičius 7.

Numerologijoje be paprastų skaičių (nuo 1 iki 9) yra ir taip vadinamieji “Mokytojo” skaičiai. „Mokytojo“ skaičiai 11 ir 22 buvo įtraukti į atitinkamus vienaženklių skaičių apibūdinimus. Jeigu nuspręsite įsigilinti į „Mokytojo“ skaičius, galite nemažinti dviženklių skaičių 11 ir 22 iki vienaženklio skaitmens. Pavyzdys: 1980 m. Sausio 10 d. bus „Mokytojo“ 22 skaičiaus pavyzdžiu.

Asmeninės, kur kas gilesnės numerologinės konsultacijos savęs pažinimui, galite kreiptis į straipsnio autorę Mariną.

Gyvenimo kelio skaičių charakteristikos

Gyvenimo kelio skaičius 1

(10/1, 19/1)

Gyvenimo kelio skaičius 1 parodo, kad turite lyderio įgūdžius ir savybes. Vienetukams būdingi nešabloniški norai, nepriklausomybės ir asmeninių pasiekimų poreikiai. Daugelis įmonių vadovų ir politinių lyderių tai vyrai ir moterys, turintys gyvenimo kelio skaičių 1. Kai Vienetukai demonstruoja savo teigiamus bruožus, jie yra pilni didelio kūrybinio įkvėpimo, entuziazmo ir ryžto nuveikti labai daug. Jiems puikiai sekasi inicijuoti naujus projektus. Jie parodo savo geriausias savybės kai susiduria su kliūtimis ir iššūkiais, nes turi daug jėgų ir drąsos. Tai tiek fizinė, tiek vidinė jėga. Šios jėgos dėka išsiskiria absoliutus ryžtingumas ir gebėjimas vadovauti. Turint įgimtų lyderio savybių, Vienetukai mielai priima atsakomybę už bet kokią situaciją.

Nepaprastai originalūs, Vienetukai gali turėti tam tikro išradėjo ar novatoriaus talentus.  Bet kokiame darbe, kurį pasirenka Vienetukai, jie pasižymi laisve ir nepriklausomybe. Taip pat jie turi labai stiprių asmeninių poreikių ir norų. Jie mano, kad visada būtina laikytis savo įsitikinimų.

Vienetukus labai vargina rutina ir detalizuotos užduotys. Jie yra ambicingai ir pasitikintys savimi. Taip pat, nepaisant to, kad Vienetukai gali slėpti šį faktą vardan socialinės gerovės, jie būna egocentriški ir dažnai reikalauja iš kitų žmonių kad jie prisitaikytų

Vienetukai yra kompanijos Sielos, nuoširdūs, draugiški ir nuostabūs pokalbininkai. Jie patinka žmonėms ir net traukia žmones savo charizma. Tai yra didžiulis pliusas, nes Vienetukai yra labai jautrūs nepritarimams ir nesugeba lengvai to priimti.

Kaip ir visi skaičiai, Vienetukai turi savo neigiamų pusių. Vienetukai turi stiprų lyderio potencialą, tačiau jiems prastai sekasi būti pasekėjais. Deja, kartais, tam tikrą laiką, jie turi pabūti ir pasekėju iki to, kol jiems bus leidžiama vadovauti, ir jiems tai gali būti sunkus laikas. Kai Vienetukas nėra visiškai subrendęs ir demonstruoja neigiamas šio skaičiaus savybes, tokias kaip priklausomybė, ypač ankstyvaisiais metais. Jei šitas neigiamas 1-uko bruožas pasireiškia, tikėtina, kad jie būs labai nepatenkinti savo aplinkybėmis ir ilgai vengs savarankiškumo. Iš kitos pusės, Vienetukai gali tapti užkietėjusiais egoistais. Vienetukams reikia vengti būti per daug viešpataujančiu ir reikliu.

Gyvenimo kelio skaičius 2

(11/2, 20/2)

Gyvenimo kelio skaičius 2 rodo, kad jūs gimėte dvasingu, kas leidžia jums tapti taikdariu. Jūsų stipriosios pusės – tai gebėjimas klausyti ir įsisavinti informaciją. Dvejetukai yra taikdariai, mediatoriai, labai diplomatiški, bandantys palenkti žmones į savo pusę nenaudojant jėgos, bet tik įtikinimo meną. Kai Dvejetukai priima ir demonstruoja savo dvasingumą, jis tampa intuityviais, pažangiais, idealistiniais ir svajingais. Šios savybės suteikia Dvejetukams aplinkinių pagarbą ir parodo, kiek daug jie geba pasiūlyti žmonėms. Taip pat jie turi potencialą mąstyti giliai ir, be abejonės, domisi gyvenimo paslaptimis ir intriguojančiais gyvenimo aspektais.

Dar viena Dvejetuko teigiama savybė – gebėjimas būti subalansuotam ir sąžiningam. Visuose diskusijose ir situacijose jie aiškiai mato visą nuomonių spektrą, todėl žmonės gali prašyti jų būti tarpininku. Šiame vaidmenyje jie gali objektyviai išnagrinėti įvairius ginčus.

Dvejetukai nuoširdžiai rūpinasi kitais, mato geriausias žmonių savybes ir linki jiems visko ko geriausia. Jie yra sąžiningi ir atviri. Jiems puikiai sekasi bet kokią grupinę veiklą, kurioje jie gali efektyviai apjungti žmones. Be to, Dvejetukai pasižymi puikiomis manieromis ir taktu, niekada nesistengia dominuoti. Jie yra harmonijos palaikymo meistrai. Kaip komandos narys, Dvejetukai niekada nereikalauja pagyrimo ar pripažinimo.

Daugeliu atvejų jie mėgsta rutiną ir jiems patinka kai jų gyvenimas yra nuspėjamas ir tinkamai sudėliotas. Dvejetukai turi puikų įgimtą bruožą analizuoti ir pateikti tikslius sprendimus. Jie siekia visiško tikslumo ir net tobulumo savo darbe. Galbūt jie nėra lyderiai, bet jie yra vizionieriai ir labai talentingi idėjų generatoriai.

Negatyvus Dvejetuko bruožas – jautri nervų sistema, todėl jie greitai užsigauna.  Dėl to jie kartais išsako savo nuomonę labai agresyviai. Nervinė įtampa gali paversti ramų Dvejetuką įsižeidžiančiu, nes jis būna pernelyg jautrus. Kai kuriais atvejais Dvejetuko jėga gali virsti silpnumu. Jam gali būti sunku apsispręsti ir pradėti veikti. Todėl, Dvejetukai dažnai kovoja su neryžtingumu. Daugeliui Dvejetukų būdingas nerimas, nepasitenkinimas, jie pradeda smerkti save ir taip blokuoja savo pasiekimus.

Didžiausia kliūtis ir sunkumai, su kuriais jie gali susidurti –  pasyvumas, apatija ir mieguistumas. Dar vienas neigiamas Dvejetuko bruožas – pesimistiškumas. Kai jie su tuo susiduria, jie nustoja veikti. Dvejetukui neretai trūksta sveiko, logiško požiūrio, todėl kartais  jis negali atskirti fantazijos nuo realybės.

Netgi labiau pozityvūs žmonės su Gyvenimo kelio skaičiumi 2 pasirinks labiau draugišką ir mažiau konkurencingą aplinką, dažnai apeinant verslo pasaulį. Dvejetukai geriausiai tarnauja visuomenei konsultuojant. Humaniški iš prigimties, jie labiausiai yra orientuoti į žmones. Bet tikisi labai daug iš savęs.

Gyvenimo kelio skaičius  3

(3, 12/3, 21,/3)

Gyvenimo kelio skaičius 3 apdovanoja stipria kūrybiška gysle ir nuostabiais bendravimo įgūdžiais. Labiausiai tikėtina, kad Trejetukų pasiekimai bus susiję su jų išradinga saviraiška. Apdovanoti daugybe talentų, Trejetukai turi išskirtinį novatorišką būdą, kuris dažniausiai pasireiškia rašant, kalbant, vaidinant, šokant ar kituose panašiuose srityse. Trejetukai atstovauja pasaulio pramogininkus, ryškius, trykštančius energija, spinduliuojančius žmones su labai optimistišku požiūriu į gyvenimą. Trejetuko gyvenimo kelias pripildytas  harmonija, grožiu ir malonumais, dalijimusi savo išradingais talentais su pasauliu. Kūrybinė saviraiška – taip galima apibūdinti Trejetuko gyvenimo kelią.

Trejetukai gyvena tik šia diena, visu pajėgumu, dažnai nesijaudinant dėl rytojaus. Jiems nelabai sekasi tvarkyti finansus,  nes jie jiems nerūpi. Jie išleidžia pinigus tik tada, kai jų turi.

Trejetukai mėgsta bendrauti.  Jie šilti ir draugiški, yra geri pašnekovai, nes moka atidžiai klausyti bei sugeba sudominti kalbant. Todėl drąsiai galima sakyti, kad Trejetukai yra socialūs ir atviri. Jie visada yra laukiami visuomenėje –  jie moka padaryti taip, kad kiti žmonės bet kur jaustųsi kaip namie. Trejetukai labai pozityviai žiuri į gyvenimą, yra linksmi ir nuoširdūs. Laimingi ir įkvėpti, jie nuolat ieško bendraminčių.

Yra ir kitas Trejetukų bruožas, kuris nustebins jūs, net jei gerai pažįstate Trejetuką. Iš tikrųjų,  Trejetukai yra labai jautrūs. Kai Trejetukas jaučiasi įžeistas, jis gali ilgam pasitraukti. Nepaisant to, Trejetukai lengvai įveikia nesėkmes, kurios atsiranda gyvenime. Savo jautrumo dėka, Trejetukai rūpestingi ir itin jautrūs kitų žmonių jausmams ir emocijoms.

Santykiuose Trejetukai yra labai aistringi ir ištikimi. Nors, meilės nuoskaudos gali ilgam palikti žaizdas. Dėl savo jautrumo, Trejetukai dažnai praryja savo stiprias emocijas ir vėliau neišvengiamai sprogsta. Deja, dėl savo duodančios prigimties, Trejetukai dažnai pritraukia dominuojančius partnerius. Kaip ir daugelyje gyvenimo situacijose pusiausvyra santykiuose yra tik iliuzija.

Trejetukų svarbiausia užduotis – pusiausvyra. Jie netoleruoja rutinos bei monotonijos, taip pat ir būvimo pavaldinio pozicijoje. Jiems sunku priimti lėto mąstymo žmones, nesvarbu ar jie yra jų vadovai ar lygiaverčiai partneriai. Jų dosni ir energinga prigimtis gali nuvesti juos labai toli, ypač kai jie koncentruojasi į savo talentus.

Kartais Trejetukų gyvenimo džiaugsmas padaro jų gyvenimą lengvabūdišku ir paviršutinišku. Yra galimybė išbarstyti savo gebėjimus ir neturėti gyvenimo tikslo. Neretai Trejetukai gali būti nenuspėjami, nes be jokios akivaizdžios priežasties jiems gali pasikeisti nuotaika ir norėsis pasitraukti. Taip pat Trejetukai gali vengti tikrovės ir jiems gali būti sunku įsikurti vienoje vietoje ar dirbti vienose pareigose. Trejetukams reikėtų vengti kitų žmonių kritikavimo, netolerantiškumo, arba perdėto optimistiškumo.

Gyvenimo kelio skaičius 4

(4, 13/4, 22/4, 31/4)

Gyvenimo kelio skaičius 4 rodo gebėjimus planuoti, tvarkyti, kurti. Taip pat tai analitinis mąstymas. Ketvertukai yra vieni iš patikimiausių ir praktiškiausių skaičių, tvirtai stovinčių ant žemės; jie yra visuomenės pagrindas. Iš tikrųjų, Ketvertukai yra visuomeniniai veikėjai ir kūrėjai. Svarbiausia gyvenimo dalis yra tą, kad Ketvertukai visada reikalingi sociume. Ketvertukai yra labai talentingi ir yra linkę į  idealistines pažiūras, leidžiančias jiems pasiekti grandiozinius, toli siekiančius planus ir juos pilnai realizuoti. Jeigu Ketvertukai nori pasiekti didžiulės sėkmės, prestižo ir šlovės, jie lengvai pasiekia tai. Tačiau, ne visi Ketvertukai tampa žymūs.

Ketvertukai atkakliai vykdo savo įsipareigojimus ir jaučiasi laimingi taip gyvendami. Jie dažnai tampa verslininkais, valdytojais ir visada yra labai reiklūs sau ir kitiems.

Ketvertukai taip pat pasižymi stipria valia, kuri dažnai klaidingai priimama kaip užsispyrimas. Kartą priėmus sprendimą, jie bet kokiu būdu prieina prie išvados, teisingos, klaidingos ar abejingos. Jie visada laikosi savo elgesio linijos. Ketvertukų tikslumas ir gebėjimas įgyvendinti norus kartais virsta tikra manija.  Ketvertukai puikūs vadybininkai, puikiai išmanantys, kaip atlikti darbą.

Ketvertukai yra puikūs organizatoriai ir planuotojai savo praktiško požiūrio ir perdėto noro pasiekti tobulumą darbe dėka. Planavimas yra būtinas tam, kad išvengti klaidų. Labai tikėtina, kad Ketvertukai sukuria darbų sąrašą, nes tik retas Ketvertukas neturės jokio plano. Iš tikrųjų, atrodo, kad jie geriausiai dirba kai turi iššūkių ir susiduria su sudėtingomis problemomis.

Ištikimi ir atsidavę, Ketvertukai yra šeimos aprūpintojai  ir labai stengiasi vardan laimingos santuokos. Jie turi nedaug draugų, tačiau draugai yra labai artimi ir jų draugystė dažnai trunka visą gyvenimą.

Ketvertukai tvirtai asocijuojasi su žemės elementu iš kurio jie gauna jėgų ir energijos. Jie patys yra vieni iš patikimiausių žmonių. Savo kantrybės ir ryžtingumo dėka jie gali pasiekti gerų rezultatų bei patirti sėkmę. Ketvertukams dažnai tenka rūpintis kitais; pabaigti tai, ką jie pradėjo. Tai gali atrodyti neteisingai ir tikriausiai taip ir yra,  tačiau tai gali tapti raktu į jų pasiekimus ir gerą reputaciją.

Neigiama Ketvertukų pusė – dogmatiškumas, siauras mąstymas ir dominavimas. Paviršutiniški žmonės išveda juos iš kantrybės ir jiems trūksta takto tam, kad nerodyti savo tikrų nemalonių jausmų. Be to, Ketvertukai turi neigiama tendenciją – pasimesti buityje ir atsisakyti plataus pasaulio suvokimo bei  prarasti palankias galimybes, kurios beldžiasi į gyvenimą.

Gyvenimo kelio skaičius 5

 (5, 14/5, 23/5, 32/5)

Penketukai turi įgimtą pažengusį mąstymą ir įgūdžius bei gebėjimus padaryti šį pasaulį dar gražesniu. Esminis jų gyvenimo kelio žodis yra laisvė. Siekdami laisvės, jie yra judrūs, nuotykingi ir drąsūs. Jie yra vieni iš tų žmonių, kurie visada siekia rasti atsakymus į daugelį gyvenimo klausimų. Nuolatiniai pokyčiai ir tobulėjimas – tai Penketukų sėkmes raktas. Todėl Penketukai vengia apribojimų, nes jie nori būti visiškai laisvi.

Šis gyvenimo kelio skaičius – labiausiai užjaučiantis ir mylintis laisvę, todėl Penketukai yra vieni iš labiausiai užjaučiančių žmonių. Jų meilė laisvei išsiplečia visam pasauliui ir jiems labai rūpi kitų žmonių laisvė ir gerovė. Įspūdingas Penketukas – Amerikos Valstijų prezidentas Abraomas Linkolnas – paskelbęs vergijos panaikinimo deklaraciją ir panaikinęs vergiją Amerikoje. Kaip progresyvūs mąstytojai, Penketukai turi neribota potencialą įstatymų, politikos srityse bei kitose valdžios institucijose.

Penketukai yra geri komunikatoriai, ir jie žino, kaip motyvuoti žmones. Tai gali būti jų stipriausias ir vertingiausias bruožas. Šio įgūdžio ir jų nuostabaus proto dėka, Penketukai turi pardavėjo gyslelę. Šis gebėjimas parduoti ir motyvuoti liečia visas sritis bei idėjas.

Penketukai neapkenčia rutinos ir nuobodaus darbo ir jiems netinka kasdieninės užduotis, kurios turi būti įvykdytos laiku. Penketukai yra gana laimingi; gyvena šiandien ir nesirūpina rytojumi. Todėl Penketukams svarbu rasti darbą, kuris reikalautų apmąstymų, o ne įprastos monotoniškos atsakomybes. Penketukams geriausiai sekasi bendrauti, bet svarbiausia yra tai, kad Penketukai sugeba laisvai išreikšti save. Jie turi įgimtą analitinį mąstymą ir poreikį priimti naujus iššūkius.

Meilė nuotykiams gali dominuoti Penketukų gyvenime. Tai gali priimti mentalinės ar fizinės apraiškos forma, tačiau bet kuriuo atveju juos jaudina naujovės ir eksperimentai. Žinoma, jie  yra  keliautojų tipui priskiriami žmonės. Kartais Penketukai elgiasi neapdairiai, gali viskuo surizikuoti. Jei jie nerizikuoja savo pinigais, jie tampa atviri įvairioms galimybėms jų kasdieniniame gyvenime. Konservatyvumas ne Penketukų bruožas.

Penketukai nemėgsta, kai partneris riboja jų laisvę santykiuose. Tai nereiškia, kad jie yra neištikimi ar pasileidę, tačiau tai reiškia, kad tinkamas jiems partneris turi suprasti jų prigimtį. Jokio pavydo ar laisvės apribojimo. Jie bus ištikimi tokiam partneriui, kuris supranta jų poreikį būti laisvais kaip ir būti tokiu partneriu, kuriuo pasitiki net tada, kai jie nėra šalia. Penketukams svarbu bendrauti su panašaus būdo žmonėmis ir vengti labai rimtų ir reiklių žmonių.

Negatyvūs Penketukai yra labai talentingi, tačiau neturi aiškios krypties, jie yra neramūs, nepatenkinti ir  impulsyvūs. Tokie Penketukai gali šokinėti nuo vieno darbo prie kito, beveik nieko nepasiekdami. Negatyvūs Penketukai taip pat nepriima atsakomybės už savo gyvenimą bei savo veiksmus visuomenėje. Pojūčių ir nuotykių troškimas padaro Juos malonumų ieškotojais, kurie nekreipia dėmesio į kitų žmonių jausmus.

Gyvenimo kelio skaičius 6

(6, 15/6, 24/6, 33/6)

Gyvenimo kelio skaičius 6 rodo, kad žmogus gimė tam, kad tapti geriausiu mokytoju ir tiesos, teisingumo, teisumo ir pagarbos, bei šeimyninės šilumos švyturiu. Nesvarbu, namuose ar darbe, Šešetukai tai pagrindinis globėjas bei šeimos galva. Nepaisant to, kad Šešetukai gali prisiimti didelę atsakomybę visuomenėje, jų gyvenimas sukasi apie namus ir šeimą, nes Šešetukas tai pats šeimyniškiausias skaičius. Jiems būdingas konservatyvus požiūris ir stiprūs įsitikinimai.

Šešetukai tai idealistai, jie turi jaustis naudingais tam, kad būti laimingais. Svarbiausias jų indėlis yra patarimai, palaikymas ir visada šalia esančia parama. Jie yra humaniški. Jiems svarbu tarnauti kitiems, globoti žmones, priklausančius nuo jų ir jie pradeda tarnauti nuo namų. Šešetukai tai realistai, kurie jaučia, kad svarbiausi dalykai jų gyvenime yra namai, šeima ir draugai.

Šešetukų gyvenimo kelias – atsakomybės prisiėmimas ir lyderiavimas būnant pavyzdžiu, todėl jų pareiga  – būti visuomet pasiruošusiam padėti. Šešetukai visada būna tam tikroje vietoje tam tikru laiku. Tokiu būdu jie prisiima atsakomybę ir dažnai kontroliuoja situaciją.

Santykiuose Šešetukai yra ištikimi ir atsidavę. Meilė ir noras rūpintis savo artimaisiais pritraukia partnerius, kurie yra šiek tiek silpnesni nei jie patys; nes tada Šešetukai turi kuo rūpintis ir ką globoti. Esminė sąlyga jų santykiuose- harmonija. Taip pat ir su draugais – Šešetukai ištikimi ir patikimi. Tačiau yra tendencija tapti dominuojančiais ir kontroliuojančiais.

Tikėtina, kad Šešetukai jaučiai, kad yra priversti būti gailestingu ir stipriu. Jie yra nuoširdūs, malonūs ir dosnūs žmonės. Išmintis, pusiausvyra ir supratimas yra jų gyvenimo pagrindas, kuris apibūdina jų požiūrį į gyvenimą. Šešetukų išmintis ir gebėjimas suprasti kitų žmonių problemas ateina iš vaikystės. Tai leidžia lengvai panaikinti kartos atotrūkį ir prisiimti atsakomybę jau nuo pats mažens.

Šešetukai retai būna neigiamu pavyzdžiu. Dėl to, kad jie prisiima per daug atsakomybės, jie yra linkę tapti savo šeimos narių ir artimųjų draugų vergu. Jiems lengva pulti kritikuoti ir kitus ir save. Negatyvi Šešetukai išraiška – puikybė, pasipūtimas ir teisuoliškumas arba iš kitos pusės – kuklumo ir nuolankumo trūkumas. Negatyvūs Šešetukai išreiškia savo nuomonę šiurkščiai ir tiesmukiškai.  Retais atvejais Šešetukai neprisiima atsakomybės. Atsakomybės atsisakymas sukelia kaltės jausmą, o tai labai žaloja jų santykius.

Gyvenimo kelio skaičius 7

(7, 16/7, 25/7, 34/7)

Septynetukai demonstruoja analizę, išmintį ir gebėjimą skaityti tarp eilučių. Jie yra mąstytojai. Septynetukai labai greitai ir su nuostabiu tikslumu įvertina situacijas. Kaip rezultatas, jie yra kruopštūs savo darbe, perfekcionistai, kurie tikisi, kad aplinkiniai taip pat rodys aukštą rezultatų lygį.

Septynetukai yra ramūs ir šilti žmonės. Jie labai saugo savo santykius su žmonėmis. Jiems lengva aptikti apgaulę ir atpažinti nepatikimus žmones ir jie jų vengia. Jie neturi daug draugų, bet kai susidraugauja, draugystė trunka visą gyvenimą. Panašu, kad Septynetukai turi geriau pažinti kitą žmogų, prieš įleidžiant jį į savo pasitikėjimo ratą. Bendrai, Septynetukai būna labai žavūs ir rafinuoti žmonės, pasižymintys puikią savitvardą bei aukštu intelektu. Nepaisant to, yra ir išskirtinumų. Tikriausiai jie nėra sociumo žmonės. Septynetukai linkę būti nuošalyje, izoliuojasi nuo žmonių dėl savo nesaugumo jausmo. Nenuostabu, kad jiems reikia laiko atsiverti draugystei. Triukšmingos kompanijos taip pat nedomina jų.

Jiems patinka būti vieniems, būti atokiau nuo šurmulio. Daugeliu atžvilgių, jie galėtų geriau prisitaikyti gyvenime ankstesniais laikais, kai gyvenimo tempas buvo mažiau varginantis. Septynetukams reikia daug ramaus laiko, tam kad pabūti su savo mintimis ir svajonėmis. Jiems taip pat nepatinka minios, triukšmas, blaškymas ir painiava.

Didžiulė Septynetuko stiprybė atsispindi mąstymo gylyje; jie semiasi žinių iš bet kuriuo šaltinio.  Intelektualūs, su mokslininko gyslele, darbštūs Septynetukai nepriima spėliojimu, kol patys neprieina prie išvadų.

Septynetukas – labai dvasingas skaičius ir jau ankstyvame amžiuje dvasinė išmintis tampa akivaizdi. Vidinis vedlys gali tapti gyvenimo įstatymu. Septynetukai tvirtai laikosi savo dvasinių pozicijų. Kai jie priima sprendimą, jų beveik neįmanoma perkalbėti. Prisitaikymas nėra jų stilius, o pasikeitimai – retenybė

Septynetukai daugiausia remiasi savo patirtimi ir intuicija, o ne kitų žmonių patarimais. Paprastai jų intuicija būna labai stipri.

Neigiama Septynetukų saviraiška – pesimistiškas, abejingas, apatiškas, priekabus ir uždaras žmogus. Su jais sunku susigyventi kai jie  negyvena savo gyvenimo visu pajėgumu, nes jie neskiria dėmesio kitiems. Kita neigiama Septynetukų saviraiška – savanaudiškumas, paslėptas dvasingumas, todėl  gyvenimas su jo gali būti iššūkiu. Iš tikrųjų, kai kurie Septynetukai nori gyventi vieni. Tokie Septynetukai yra linkę manyti, kad pasaulis iš tiesų yra jiems skolingas ir, paprastai, tuo bruožo, dažniausiai, labai sunku atsikratyti.  Laimei, neigiama Septynetukų saviraiška nėra jiems būdinga. Nors šis skaičius svyruoja aukštyn-žemyn. Prastas emocinis stabilumas.

Gyvenimo kelio skaičius 8

(8, 17/8, 26/8, 35/8)

Aštuonetukai  gimė tam, kad  vadovauti, organizuoti ir valdyti. Jie yra labai ambicingi  ir orientuoti į tikslą. Jiems norisi panaudoti savo ambicijas, organizacinius gebėjimus ir savo efektyvų požiūrį tam, kad sukurti norimą gyvenimą. Atviri Aštuonetukai turi didžiulį potencialą sukurti toli siekiančius planus ir idėjas ir siekia jų iki galo. Trumpai tariant, Aštuonetukai gimė tam, kad būti vadovais.

Aštuonetukai žino, kaip valdyti save ir savo aplinką. Jų gebėjimas vertinti aplinkinių žmonių charakterį ir potencialą yra jų turtas. Didžioji jų gyvenimo sėkmės dalis priklauso nuo to, kaip jie stengiasi.

Šis Gyvenimo kelias kuria darboholikus. Ypatingas Aštuonetukų bruožas – jie turi gebėjimus atpažinti gerus žmones ir įtraukti juos į savo komandą. Apart to, jų dvasingumas leidžia jiems tapti puikiu lyderiu. Jie yra praktiški ir pastovūs, siekdami savo tikslo, ir turi daug drąsos  einant į priekį, nepraleidžiant gyvenimo šansų.

Gyvenimo kelio skaičius 8 parodo, kad esate tam, kad išmokti gauti iš gyvenimo malonumą materialiame pasaulyje. Gyvenimo kelio skaičius 8 – tai daugybę galingų, patikimų ir iš esmės sėkmingų žmonių. Dauguma jų gyvenimo klausymų yra susiję su pinigais ir savo galingumu.

Aštuonetukų gyvenimo kelias, galbūt, yra labiausiai susijęs su sėkme. Jiems svarbu gauti pripažinimą  už savo sunkų darbą ir pasiekimus,Ryšium su tuo, jie jaučia, kad jiems gali pasisekti verslo pasaulyje ar politinėje arenoje.

Santykiuose Aštuonetukai yra atviri, nuoširdūs ir ištvermingi. Jie gali būti labai įsimylėję, bet reikia stebėti, kad jie nebūtų per daug užsiėmę kad tai parodyti. Būti išlaidžiam ne visada yra tinkamas būdas parodyti savo atsidavimą ir meilę. Iš tiesų, jiems labai reikia artimų asmeninių santykių, tam kad sušvelninti savo charakterį. Todėl, Aštuonetukams reikia rasti laiko meilės santykiams ir priimti tai kaip svarbų savo gyvenimo projektą.

Neigiama Aštuonetukų pusė – jie gali būti diktatoriški ir dažnai slopinantys kolegų entuziazmą ir pastangas. Dažnai jų pačių asmenybės didybė neleidžia sukurti artimą ryšį su žmonėmis. Materialūs laimėjimai ir apdovanojimai dažnai tampa itin svarbiais klausimais, netgi atsisakant šeimos, namų ir vidinės ramybės. Sėkmės troškimas gali virsti manija. Negatyvios būklės Aštuonetukai dažnai slopina emocijas, dėl ko atsiranda izoliacijos ir vienatvės jausmas. Jiems reikia vengti nepagarbos kitų žmonių nuomonei.

Gyvenimo kelio skaičius 9

 (9, 18/9, 27/9, 36/9)

Devynetukai tai- dramatiški jausmai, užuojauta ir dosnumas.  Gyvenimo kelio skaičiaus 9 raktas yra jų humanitarinis požiūris. Praktiškai visi Devynetukai tai humaniškumo pavyzdys.

Paprastai Devynetukai yra labai patikimi ir garbingi, dažniausiai be jokių išankstinių nusistatymų. Akivaizdu, kad Devynetukai yra labai empatiški ir užjaučiantys kitą žmogų, kuriam sekasi prasčiau nei jiems, todėl Devynetukai, jei turi galimybių, jaučia kad būtinai turi jam padėti. 9, kaip pats didžiausias iš visų vienaženklių skaičių, turi didesnę atsakomybę prieš žmoniją.

Devynetukus netraukia materialinė gerovė, nepaisant to, kad kai kurie Devynetukai yra dosniai apdovanojami likimu materialiniais turtais. Vis dėlto, Devynetukai nėra linkę būti turtingais, nes, jie yra labai dosnūs, net iki trūkumo. Jie puikiai tvarkosi su pinigais, jaučiasi laisvai ir lengvai gaunant ar išleidžiant pinigus. Tačiau, retas Devynetukas yra visiškai pasiaukojantis, atsisakantis materialaus turto bendram labui.

Devynetukų gyvenimo kelias rodo, kad jie turi vadovavimo talentą. Jie lengvai randa naujų draugų, nes žmones traukia prie jūsų charizmatiškos asmenybės. Sąvoka „draugiškas” puikiai apibūdina 9 gyvenimo kelią, nes jie  iš tikrųjų gali būti vieni iš tų, kurie yra optimistiški, nuoširdūs ir draugiški. Savo atvirumo ir malonaus elgesio dėka Devynetukai lengvai ir greitai susipažįsta su žmonėmis, užkariauja jų pasitikėjimą. Jų genialumas suteikia jiems vadovavimo poziciją bet kokioje srityje.

Santykiai gali būti sudėtingi, nes Devynetukams sunku rasti pusiausvyrą. Jei jų partneriui priimtina Devynetukų atiduodanti gyvenimo pozicija, jų santykiai bus laimingi ir ilgalaikiai. Kita vertus, jei Devynetukai pasirenka partnerį, kuriuo dėmesys bus skiriamas esminiams materialiniams klausimams, problemos iškils greitai.

Devynetukai  yra gana jautrus, jaučia pasaulį širdimi. Labai gilus gyvenimo suvokimas kartais pasireiškia meno ir literatūros srityse. Jei dramaturgija ir vaidinimas nėra Devynetukų stiprioji pusė, vis tiek tai bus didelio susidomėjimo ir didelio potencialo sritys. Panašiai, Devynetukai gali išreikšti savo gilias emocijas per tapybą, rašymą, muziką ar kitas meno rūšys, nes turi polinkį į menus.

Devynetukų gyvenimo kelio tikslas dažnai filosofinio pobūdžio. Teisėjai, dvasiniai vadovai, gydytojai ir pedagogai neretai pasižymi Devynetukų energija. Šis Gyvenimo kelio skaičius retai atsiduria konkurencingoje verslo aplinkoje.

Kaip ir visi gyvenimo kelio skaičiai Devynetukai turi neigiamą pusę. Būdami itin reiklūs, dauguma Devynetukų yra linkę pralaimėti dėl savo pozityvaus mąstymo. Jiems sunku priimti realybę ir gyvenimo tikslo iššūkiais, nes nesavanaudiškumas yra nelengvas bruožas. Devynetukams sunku patikėti, kad atsidavimas ir asmeninių ambicijų stoka gali suteikti pasitenkinimą. Reikia suprasti ir pripažinti, kad ilgalaikis pasitenkinimas ir laimė ateina išreiškiant įgimtus humanitarinius polinkius.

Comments

  1. Agne

    Sveiki, tekste yra klaida, Bill Gates gimimo data klaidinga, arba noreta parasyti kito zmogaus varda. Jo gimimo data yra 1955 10 28

  2. Sigita

    Aš ,, trejetukas, ir man tiesiai į 10. Viskas atitinka ir man tai patinka

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.