Asmeninis Taroskopas

Kiekvieni metai, kiekvienas mėnuo ir kiekviena diena turi savo pamokas, iššūkius ir galimybes. Apskaičiuokite savo asmeninių ciklų Taro kortas ir sužinokite tik jums skirtą Taro kortų prognozę bet kuriai dienai.

Šiandien išmoksime kaip apsiskaičiuoti savo asmeninį metų, mėnesio ir dienos skaičius. Kai universalieji ciklai veikia visus, tarsi bendra to laikotarpio energetika, asmeninis ciklai veikia tik jus. Taigi apskaičiavę tiek universaliųjų, tiek asmeninių ciklų skaičius sudėkite jų reikšmes (ne pačius skaičius, o tik interpretacijas).

Stipriausiai veikia metų skaičius, jo energija lėtai vystosi visus metus, atneša tam tikras pamokas, patirtis ir išbandymus. Sekantis pagal stiprumą yra mėnesio skaičius, o dienos skaičius kaip trumpiausiai veikiantis yra mažiausiai įtakingas. Tačiau būna tokių dienų, kai sprendžiasi visas mūsų gyvenimas, tad jei nusimato tokios svarbos įvykis ar patys renkatės jam laiką (vestuvėms, pokalbiui dėl darbo, kelionei, naujo verslo pradžiai) apskaičiuokite tos datos skaičius ir įvertinkite kiek ta diena palanki jūsų tikslams.

Asmeninis metų skaičius apskaičiuojamas susumuojant pasirinktų metų ir savo gimimo mėnesio ir gimimo dienos skaitmenis. Pavyzdys, apskaičiuokime mano asmeninį metų skaičių. Šie metai yra 2010, o aš gimiau 5 mėnesio 3 dieną. Sudedame 2 + 1 + 5 + 3 = 11.  1+1 = 2.

Numerologiškai visus dviženklius skaičius susumuotume iki vienaženklio išskyrus 11 ir 22, kurie yra aukštesnės vibracijos 2 ir 4, tai vadinamieji skaičiai mokytojai. Bet kadangi mes norėsime priskirti Taro kortą savo metų skaičiui tai mus domina skaičiai nuo 1 iki 22. Jei sudėjus metų, mėnesio ir dienos skaitmenis gausite skaičių iš šio intervalo skaitykite jam priskiriamą kortą toliau nesumuodami. Pagal mūsų apskaičiavimą, mano šių metų skaičius yra 2, o Taro korta Teisingumas, kurią žymi skaičius 11.

Asmeninį mėnesio skaičių ir kortą apskaičiuosime prie asmeninio metų skaitmens pridėję mus dominančio mėnesio skaitmenį. Vėlgi pabūsiu bandomuoju triušeliu ir apskaičiuosiu savo kovo mėnesio skaičių. Mano metų skaitmuo 1 – 22 intervale yra 11, o kovas yra 3 metų mėnuo. Sudedame 11 + 3 = 14. 1+4 = 5. Mano kovo mėnesio skaičius yra 5, o Taro korta Nuosaikumas, kurią žymi 14 numeris.

Asmeninis dienos skaičius apskaičiuojamas prie asmeninio mėnesio skaitmens pridedant pasirinktos dienos skaičių. Mano šios dienos skaičių ir Taro kortą apskaičiuosime prie mėnesio skaitmens 1 – 22 intervale pridėję šiandienos (kovo 4 d.) skaičių. 14 + 4 = 18. 1 + 8 = 9. Mano šios dienos skaičius yra 9, o Taro korta Mėnulis, kurią žymi skaičius 18.

[asg-content-box boxcolor=”green” boxtitle=”” boldtitle=”false” boxexpand=”false” showcontent=”false”]

Atėjo laikas patikslinti vieną nepaminėtą niuansą, dėl kurio pati ilgą laiką svarsčiau, eksperimentavau ir tikrinau. Yra du metodai skaičiuoti. Pavyzdžiui ateinančių (2017) metų kortą aš galiu apskaičiuoti taip:

(2+0+1+7) + (8) + (17) = 1+8+8 = 17 ir gauti Žvaigždės kortą

2+0+1+7+8+1+7 = 26 = 2+6 = 8 ir gauti Stiprybės kortą

Kuri teisinga? Iš esmės abi, tačiau aukštesnių skaičių kortos, kurių numeriai susisumuoja į tą patį skaičių kaip kita korta kažkuria prasme yra tarytum tos pačios natos aukštesnėje oktavoje, sekanti pamoka tame pačiame dalyke, kuri studijuojama jau įsisavinus žemesnės oktavos pamoką ar remiasi žemesnės oktavos kortos savybėmis. Reikia Stiprybės tam, kad parodyti Žvaigždės simbolizuojamą nuolankumą, būtina pažinoti savo emocijas ir mokėti jas valdyti kad realizuotum jas per kūrybą, reikia atkaklumo ir kantrybės išlavinti talentą iki jis sužibės lyg nupoliruotas auksas. Todėl rašydama mėnesio Taroskopus nusprendžiau visuomet aprašinėti aukštesnės oktavos kortą, tačiau susumavę jos skaičių visuomet galite paieškoti tarp kitų mėnesių Taroskopų žemesnės oktavos kortų aprašymų ir sužinoti kokių savybių jums prireiks ateinančio mėnesio pamokoms įsisavinti ir užduotims atlikti bei kada aktyviausiai jų mokėtės.

[/asg-content-box]

Taigi čiupkite pieštuką ir popieriaus skaitę ir apskaičiuokite savo asmeninį metų, mėnesio ir dienos skaičių. Toliau rasite visų Didžiųjų Arkanų kortų reikšmes laikotarpiui. Atminkite, kad esate veikiami ir universaliųjų metų ir mėnesio skaičių ir asmeninių, didžiausią įtaką turi metų skaičius (ir korta), kiek mažesniu mastu pasireiškia mėnesio skaičius ir mažiausio poveikio yra dienos skaičius ir korta. Apjunkite į vieną metų, mėnesio ir dienos reikšmes.

Pavyzdžiui mane šiandien veikia Teisingumo, Nuosaikumo ir Mėnulio korta, taigi tai puikus metas subalansuoti racionalų protą su pasąmone ir emocijomis, geriau suprasti savo jausmus ir galbūt kūrybingai juos išreikšti. Kadangi nei piešti, nei muzikuoti nemoku aš rašau šią pamokėlę. Tai taip pat saviraiška. Tikiuosi Teisingumas padėjo man savo Mėnulio įkvėptą kūrybingumą išreikšti gramatiškai taisyklingai 🙂

1. Magas. Šios kortos lydimu periodu sutelkite savo dėmesį, išmokite ar išmėginkite ką nors naujo. Puikus metas bendravimui, rašymui, magijai. Materija pavaldi įgudusiam protui, išnaudokite visus savo sugebėjimus tikslui pasiekti.

2. Žynė. Intuicijos paaštrėjimo metas, įsiklausykite į savo vidinį balsą. Puikus metas psichinių sugebėjimų lavinimui, taip pat tampa lengviau suprasti moteris.

3. Imperatorė. Kūrybingumo, nėštumo ar vaisingumo plačiąja prasme laikas. Rūpinkitės puoselėkite save ir kitus, savo aplinką. Tai meilės, grožio ir patrauklumo metas kai atsiskleidžia moteriškumas. Bendravimas su moterimis.

4. Imperatorius. Autoriteto, valdžios, lyderystės metas, praminkite naujus kelius, pradėkite kažką naujo, kurkite patikimą ir stabilų pagrindą, palaikykite tvarką. Bendravimas su vyrais, valdžia.

5. Šventikas. Mokymasis ir mokymas, klausymasis ir kalbėjimas, darbas su socialinėmis struktūromis ir hierarchijomis, „sistema”.

6. Mylimieji. Žmonių tarpusavio ryšiai, svarbūs sprendimai dėl santykių. Laikas priimti sprendimus ir prisiimti už juos atsakomybę.

7. Vežimas. Laikas nusistatyti tikslus ir juos įgyvendinti, išsikovoti savo vietą pasaulyje. Puikus metas judėjimui, kelionėms, viskam kas susiję su transporto priemonėmis. Išmokite pasirūpinti savimi ar kitais, apginti tai, kas svarbu.

8. Stiprybė. Didelių aistrų ir troškimų metas, laikas sutelkti visas jėgas ir įveikti sunkumus. Išreikškite save per kūrybą ir išmokite suvaldyti pyktį.

9. Atsiskyrėlis. Vienuma, įsigilinimas į save, atidumas detalėms, darbų užbaigimas. Mokykitės savarankiškai iš savo patirties ar sekdamas kažkieno pavyzdžiu.

10. Likimo Ratas. Esminės permainos – darbo, gyvenamosios vietos ar gyvenimo būdo. Vieno ciklo pabaiga ir kito pradžia. Sėkmė ir pripažinimas, viskas vyksta dideliu mastu. viskam aplink besikeičiant raskite vidinį stabilų centrą ir išnaudokite likimo suteikiamas galimybes.

11. Teisingumas. Teisiniai ir finansiniai reikalai ir sprendimai, partnerystės ir susitarimai, pusiausvyra ir harmonija. Išmokite sutarti su kitais išlikdami ištikimi sau.

12. Pakabintasis. Laikas naujai pažvelgti į savo sustabarėjusius įsitikinimus ir „užsiciklinimus”, keisti požiūrį, rasti naują, netikėtą perspektyvą. Pasiaukojimas, aukos vaidmuo, alkoholizmas ir kitos priklausomybės.

13. Mirtis. Laikas paleisti, užbaigti, palikti tai ką išaugome tarsi gyvatė savo odą ir taip padaryti vietos augimus ir naujiems dalykams. Atgimimas, regeneracija, skausmas, įsigilinimas iki pačios esmės. Kas vikšrui mirtis, tas drugelis gimimas.

14. Nuosaikumas. Metas kurti sveikatos ir gydymo įpročius ir praktikas, praktiškai išmėginti savo įsitikinimus ir gyvenimo filosofiją. Kūrybingos skirtingų ar net priešingų dalykų kombinacijos, auksinis vidurio kelias.

15. Velnias. Valdžios kovos, manipuliacija, žalingi įpročiai, apribojimai ir įsipareigojimai (alimentai, paskolos, narkomanija ir pan.) bei sustiprėję instinktai – saugumo poreikis, godumas, seksualumas. Jei pažvelgsite į save su humoru šiuo periodu galite rasti būdų kaip integruoti savo šešėlinę pusę į vientisą asmenybę ir atskleisti didelę jėga ir talentus.

16. Bokštas. Apsivalymas – dieta, namų renovaciją ir pan. Pyktis ir skausmas, išsiveržimas iš ribojančių struktūrų, situacijų ar įsitikinimu arba savaiminis jų griuvimas. Staigus praregėjimas, šokas, įkvėpimas, dievo pirštas.

17. Žvaigždė. Pasiekimų pripažinimas, idealizmas ir tikėjimas, vizija, pasveikimas ir paguoda. Labai palankus metas kūrybai, išdrįskite svajoti ir tikėti.

18. Mėnulis. Vaizduotės polėkis, pasąmonės programų, baimių, troškimų iškilimas į paviršių, įkvėpimas ir baimė, praėjusių gyvenimų prisiminimai ir karminiai santykiai.

19 Saulė. Pripažinimas, svarbaus tikslo pasiekimas, partnerystė, santuoka, gimimas, savo vertės pojūtis. Palankių aplinkybių ir saugumo metas. Geras poveikis karjerai, šeimai, namams, sveikatai.

20. Nuosprendis. Susidūrimas su įvertinimu, kritika, tiek iš savo pusės, tiek ir aplinkinių. Nauji įsitikinimai ir požiūris, supratimas. Prisikėlimas naujam gyvenimui, susidūrimas su mirtimi ir transformacija.

21. Pasaulis. Begalinis potencialas veikti esamuose apribojimuose ar struktūroje, išmokite šokti ties galimybių riba.

22/0. Kvailys. Nuotykis, spontaniškumas, atvirumas naujai patirčiai, „šuolis nuo bedugnės krašto”, kelionė. Žvelkite į pasaulį nekalto vaiko akimis, be vertinimų ir lūkesčių.

Ar norėtumėte gauti asmeninį Taroskopą su detaliu metų skaičiaus ir kortos paaiškinimu bei 12 kortų būrimu 12 mėnesių?

Asmeninius Taroskopus savo naujienlaiškio prenumeratoriams darau už beveik simbolinę kainą gimtadienio proga.

 • Sužinosite dominuojančią ateinančių metų temą ir pamoką
 • Žinosite kurie metų mėnesiai bus sėkmingiausi, o kada saugotis pavojų
 • Matysite kokie įvykiai veda linko kokių tolimesnių rezultatų, tad galėsite iš anksto įnešti korekcijų ir pakeisti ateitį
 • Asmeninis Taroskopas padės maksimaliai išnaudoti sėkmės galimybes
 • Taip pat gavę išankstinį perspėjimą pasiruošite, apsisaugosite ar lengviau pereisite sunkius periodus
 • Galėsiše susidėlioti savo planus taip, kad jie turėtų didžiausią sėkmės tikimybę

Užsiprenumeruokite Taroskopų svetainės naujienlaiškį, atidžiai įveskite savo gimimo datą, skaitykite kas mėnesį siunčiamą laikelį su naujienomis ir nuoroda į bendrą Mėnesio Taroskopą, o artėjant gimtadieniui gausite laiškelį su sveikinimu ir išskirtinai tik prenumeratoriams skirtu pasiūlymu už simbolinę kainą gauti Asmeninį 12 mėnesių Taroskopą gimtadienio proga.

Comments

 1. Tarologė Lina

  Lina, visus skaičius didesnius nei 22 reikia susumuoti, pavyzdžiui 23 reikia skaičiuoti kaip 2 + 3

 2. Lina

  Laba diena, o kaip, kai dienos Taro korta gaunasi didesnis nei 22? ( man isejo 23). (menesio 19 pridedu 4 diena ir =23)

  Aciu

 3. Brigita

  Labas, norejau paklausti.
  Mano metu skaicius yra 7, tai kokia bus taro korta man?:)

 4. Tarologė Lina

  Šie skaičiavimai leidžia jums APSKAIČIUOTI jūsų asmeninę metų, mėnesio ir net dienos kortą ir sužinoti jos reikšmę ir pamoką. Mėnesio Taroskopai svetainėje remiasi ne konkrečiam žmogui, o pagal bendrą to mėnesio datą apskaičiuota korta ir pamokomis liečiančiomis mus visus. O naujienlaiškyje siunčiami Taroskopai yra parengti apibendrintoms žmonių grupėms pagal gyvenimo kelio skaičių ir trys kortos traukiamos atsitiktinai nusakyti mėnesio įvykiams ir pamokoms. Gaunasi kažkas analogiško horoskopui pagal zodiako ženklą, nors turėtų būti kiek tiksliau. Pagal šio straipsnio instrukciją apskaičiuotą mėnesio kortą galima kartu su naujienlaiškyje pateiktu mėnesio Taroskopu.

 5. Aušra

  Sveiki, norėčiau paklausti, kaip vertėtų interpretuoti asmeninį mėnesio taroskopą su Jūsų siunčiamu taroskopu pagal gyvenimo kelio skaičių? Ačiū 🙂

 6. Būrėja Lina

  25 korta būtų 7, visus skaičius virš 24 mes sumuojame.

  O kai sutampa mėnesio ir dienos skaičius/korta ta energija turėtų pasireikšti itin ryškiai.

 7. labas vakaras,

  jeigu ir mėnesio ir dienos korta sutampa? tarkim mano šio mėnesio korta yra13, ir rytojaus korta taip pat gaunasi 13. Kaip tokiu atveju?
  Ačiū 🙂

 8. Būrėja Lina

  Pagal tekste parodytą pavyzdį susumuokite visus gimimo datos skaitmenis.

 9. laima

  sveiki norejau paklausti kaip man apsiskaiciuoti jei esu as gimimo 1985 10 02 ir cia esu naujoke niekaip man neiseina lauksiu atsakymo

 10. Laura

  Norėjau pasitikslinti jeigu mano gimimo diena yra 15 ar apskaičiuojant asmeninį metų skaičių reikia prie metų ir mėnesio pridėti 15 ar išskaidyti 1+5 ?

 11. Būrėja Lina

  Geras klausimas… Manau aiškumo ir paprastumo dėlei galima būtų pataisyti formules, kad kiekvieną kartą tolimesniems skaičiavimams imtume suprastintą skaičių ir pridėtume taip pat suprastintą mėnesio ar dienos skaičių. Pavyzdžiui jūsų atveju suprastintumėte mėnesio skaičių iki 1 ir pridėtumėte taip pat suprastintą iki vienaženklio dienos skaičių. Tačiau iš tiesų galima skaičiuoti abiem būdais ir skaityti abiejų Taro kortų reikšmes, nes jos abi bus aktualios tam laikotarpiui.

 12. Svaja

  Noriu paklausti. Jei mano mėnesio skaičius yra 10, tai kai noriu sužinoti dienos taro kortą, pvz. 1-os, tai sudėti reikia 10+1= 11 ar 1+0+1=2 ? Nes jūsų pavyzdyje parodyta, kad mėsio skaičiaus neprastinote: 14+4=18. Lauksiu atsakymo. 🙂

 13. Būrėja Lina

  Šiuo atveju, net ir mokytojo skaičius gimimo datoje reikėtų sudėti, atsižvelgti į juos reikia tik kai gaunami sumoje, o ne pradiniuose skaičiuose.

 14. ragana Uga

  jei gimiau 11.11 tai sudėti 1+1+1+1 taip? ar jie aukštesnės vibracijos ir jų sudėti nereikia? 🙂

 15. Būrėja Lina

  Pridėti turėtumėte +1+0, t.y. po vieną skaitmenį visus skaičius ir rezultate nuliai neturės jokios įtakos.

 16. Ginta

  Apskaičiuojant asmeninį mėnesio skaičių pvz spalio mėn. reikia pridėti 10 ar 1?

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.