Būrimas – Alisos nesugebėjimas jausti džiaugsmą

Sveiki, esu labai pasimetusi. Lyg palaidota gyva. Būna akimirkų kai IŠORIŠKAI turiu viską – draugų, veiklą, mokslus, meilę. Bet negaliu pajausti džiaugsmo. Jokio. Tik pasiekiu kažkokį tikslą jaučiuosi išsekusi ir net nepastebiu kaip viskas subyra. Lyg ir nieko tokio nedarau ir viską prarandu. Atrodo tarsi būčiau prakeikta. Dabar esu labai vieniša ir dar liūdniau darosi nuo to, kad visiems aplinkui gerai sekasi – kas dirba, kad keliauja, susiranda meilę, draugų, aktyviai dalyvauja visose srityse, o aš lyg už stiklo kur manęs niekas negirdi, nepastebi lyg būčiau mirusi. Mane nuolatos kamuoja baimė, kad visi manęs nemėgsta, kad nesu pakankamai gera tam ką darau. Sėdžiu kamputį užsispaudus, geriu vaistus, bet viskas taip slegia kad net neprakvėpuoju. Aplinkiniai, net psichologai sako, kad viskas gerai, bet negerai. Gal tai prakeiksmas? Mano šeimoje mažai sėkmingų žmonių, daug konfliktų ir mažai meilės. Gal galite patarti kaip išsivaduoti iš baimių ir nesėkmių?

Taro korta - Taurių TūzasTaro kortos - Skeptrų 7Taro korta - Skeptrų 6

Sveika Alisa, nesu tikra ar teisingai jus supratau. Ką gi jūs prarandate jei turite viską – draugų, veiklą, mokslus ir meilę? Tikriausiai turite dar ir šeimą, sveikatą, jaunystę, ateities galimybes. Dėl ko jums jaustis neadekvačiai, bijoti, gūžtis? Ir kodėl išoriškai turėdama viską liūdnai jaučiatės dėl to, kad taip pat išoriškai kiti taip pat daug ką turi. Ko būtent jūs pavydite? Ar tų išorinių dalykų, kuriuos visi mato, kad ir jūs turite?

Gal iš karto susitarkime, kad problema ne išorinė, išorėje viskas gerai ir nieko jums netrūksta. Ir jokio prakeikimo ant jūsų tikrai nėra ir neieškokite ką čia kuo apkaltinus, kad nemokate džiaugtis gyvenimu. Aš problemą matau nebent kaip psichologinę/dvasinę. Tik jūs pati atsitveriate ta stiklo siena nuo emocijų ir gyvenimo, tai jūsų subjektyvi savijauta ir pačios kūrinys. Nevertinate to ką turite, menkinate pati save ir kažkokiu būdu iššvaistote turimą labai didelį kiekį energijos. O realiai turėtumėte pati siekti sėkmės, aktyviai veikti su ugnele, entuziazmu, kovoti už sėkmę, pripažinimą. Iš aplinkos ir aplinkinių matau tik draugiškumą ir palaikymą, niekas nelaiko jūsų per prasta. Bet jei pati save tokia laikysite ilgainiui ir aplinkinius tuo įtikinsite. Ir visą sėkmę ir potencialą ne taip sunku iššvaistyti ir prarasti.

Gyvenimas labai įdomiai auklėja žmones. Tuos, kurie džiaugiasi ir jaučia dėkingumą už bent mažyti, bent vienintelį teigiamą dalyką savo gyvenime gyvenimas/likimas/Dievas palaiko ir duoda daugiau kuo džiaugtis ir daugiau už ką dėkoti. Tiems, kurie nepatenkinti, kurie mano, kad jiems kažko trūksta, kad yra blogai likimas taip pat palaiko ir įgyvendina jų įsivaizdavimą apie gyvenimą ir padaro, kad dar labiau trūktų, kad būtų vis blogiau. Suprantu, kad negavus teisingo pasaulėvaizdžio ir mąstymo įpročių ir šeimos, jei niekas nemokė mylėti, džiaugtis, jausti pilnatvę ir laimę be jokių sąlygų ir išorinės priežasties pačiai tai atrasti ir suprasti nėra lengva. Bet būtina, jei nenorite pati sugriauti savo likimo ir gyventi be džiaugsmo ir meilės, o tai praktiškai reiškia negyventi, tik egzistuoti.

Teks pačiai dirbti su savimi. Galite paskaityti psichologinės ir dvasinės literatūros apie teigiamą mąstymą, pavyzdžiui Eckhart Tolle knygą Šios akimirkos jėga, gal skaitytojai dar ką tinkamo parekomenduos. Taip pat siūlyčiau imtis aktyvesnės fizinės veiklos, kelti savyje tonusą, motyvaciją, entuziazmą, imtis svarbių tikslų ir kovoti dėl jų su užsidegimu. Vietoje to, kad per emocijas dėl neteisingų minčių iššvaistyti savo energijos rezervus nukreipkite juos į aktyvią veiklą. Jei reikia, tiesiog nepalikite sau laiko neigiamoms mintims, užimkite galvą ir rankas. Kaip sakoma – dykoms rankoms Velnias ras užsiėmimą, manyčiau galvai taip pat. Taip pat galite pamėginti psichologinę treniruotę – sąmoningai būdama viena mintimis sukelkite sau vieną ar kitą emociją – užuojautą, susižavėjimą, linksmumą, dėkingumą, džiaugsmą, meilę. Ir neieškokite tam didelės dingsties, dramatiškos situacijos, naudingiau bus stengtis tas emocijas išgauti pasitelkiant tik nedideles smulkmenas ir susitelkti į tuos pojūčius, išgyventi juos visu 100 proc, visu kūnu, visa siela. Aišku praktikuokitės tik su teigiamomis emocijomis. Emocijos jus turi įkvėpti ir motyvuoti, nes turite didelės sėkmės, didelių karjeros pasiekimų, pripažinimo potencialą gyvenimui, o tam reikia ir didelės energijos, daug jėgų. Jei nuolat jas iššvaistysite ar nemokėsite „išsikviesti” tas potencialas gali likti nerealizuotas.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

 1. Tarologė Lina

  O aš jau apsidžiaugiau, tikėjausi 🙂 Aš taip pat mėgstu PayPal naudoti i interneto perkant, bet su amazon, mokant kortele, problemų nesu turėjusi.

 2. Pesimiste

  Vienokiu ar kitokiu budu dauguma zmoniu yra pabuvoje depresijos ar nerimo duobeje. Dabar yra daug ivairiu budu ir metodu kaip sau padeti . Salia Linos nurodytos E.Tolle knygos „Sios akimirkos jega”, as patarciau Alisai perskaityti dar viena tikrai gera knyga – Claire Weekes „Self help for your nerves”(„Pagalba savo nervams”) – tai tiesiog biblija zmonems, kenciantiems nuo depresijos, nerimo, panikos. Si knyga nera isversta i lietuviu kalba(gal yra rusu ar lenku kalbomis, as nezinau, pasidomekit), bet labai lengvai skaitosi, yra daug geru praktisku patarimu.Ja galima nusipirkti internetu, http://www.amazon.co.uk(saitas patikimas, nebijokit ir kainos prieinamos, tik patarciau moketi per Paypal).

 3. Jo tikrai kartais kai is musu gyvenimas kazka atima tada pradedamia vertinti ,nu gyvename ir mokomes ,tam cia ir gyvename neismoksime cia ismoksime kitame gyvenime ,laiko duota sociai be pabaigos.

 4. Tarologė Lina

  Eko, dėkui už puikią nuorodą, manau visi paklausysime 🙂

 5. Giedre

  Is tiesu daznai buna taip, kad tai, ka turi visiskai nevertini … Is salies visiems atrodo, kad esi pati sekmingiausia, zaviausia, protingiausia ir t.t., o viduje pati jauti tustuma, lyg gyvenimas begtu pro sali ir apima jausmas, kad gyveni ne taip, kaip nori, kazkas yra ne taip. Tai patarciau labaiu isigilinti i save, i savo poreikius, norus ir svajones. Atsikratyti nereikalingo baimiu ir nerimo, o tada isdristi buti savimi ir siekti to, kas svarbu. Viena zmogui svarbiausia seima, kitam, karjera, treciam – dvasinis tobulejimas. Visi mes skirtingi, nera geru ir blogu siekiu, tikslu. Visi turime teise gyventi taip, kaip norime ir buti laimingi. Tuo nusirdziai visiems ir linkiu !

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.