Būrimas – Irenos paklydėlė dukra

Nesitikiu kad, atsakysite i mano klausima bet, vis tiek rašau… Dukra jau 3 metai nebendrauja su savais – pyksta be pagrindo, nerodo anūkų. Ar kada ji praregės, kad artimieji ją myli nors visus labai įskaudino, o skaudžiausiai įkando man (savo mamai)?

Sveika Irena, kam rašyti jei netikite? Tikėti būtinai reikia, kitaip kokia prasme ką nors daryti 🙂

Neparašėte kodėl, už ką jūsų dukra ant jūsų pyksta. Tiksliau parašėte, kad be pagrindo, bet neabejoju, kad dukra, būdama individualybė, o ne identiška jūsų kopiją ir gyvenimą vertindama savaip turi rimtą priežastį elgtis taip kaip elgiasi. Jai yra pagrindas ir pakankamai svarbus jei dėl jo nutraukė ryšius su šeima. Ir tikrai nerasite būdo ją susigrąžinti jei atmesite jos priežastis. Tik supratus ką ir kodėl ji jaučia, kokios jos nutolimo priežastys jos sąmonėje ir pasąmonėje galėsite rasti sprendimą kaip suartėti su dukra. Aišku lengviau manyti, kad ji elgiasi nelogiškai, yra kalta ir neteisi ir turi pati susiprasti ir atgailaudama grįžti, o jūs teisi ir gera ir jums nereikia nieko daryti ar keistis. Jei mylite dukrą teks pasistengti ją suprasti ir priimti nevertinant iš savo pasaulėžiūros pozicijų. Juk jūs skirtingi žmonės su skirtingu pasaulėvaizdžiu ir tuos pačius dalykus galite matyti ir vertinti skirtingai. Būdama vyresnė ir brandesnė, parodykite išmintį ir pamėginkite susimąstyti kas taip įskaudino jūsų dukrą, kas privertė ją jausti jog šeima jai kelia grėsmę ir reikia jūsų vengti.

Taro korta - StiprybėTaro korta - Taurių RiterisTaro korta - Kardų Tūzas

Jums iškritusios Taro kortos Stiprybė, Taurių Riteris ir Kardų Tūzas. Pirmoji korta atspindi jus. Panašu, kad bandote laimėti spaudimu, atkaklumu ir jėga, nors švelnumas ir meilė duotų geresnių rezultatų. Judvi su dukra tarsi ugnis ir oras, derinyje galite sukelti gaisrą 🙂 Bet jei esate pakankamai subrendusi ir išmintinga kontrolę ir savo vidinę jėgą galite nukreipti ne tam, kad paveikti dukrą elgtis pagal jūsų valią ir logiką, o savikontrolei. Motiniška meilė turėtų sugebėti susilaikyti nuo konfrontacijos ir tiesiog besąlygiškai dovanoti šilumą ir palaikymą.

Jūsų dukters vaidmens korta Kardų Tūzas rodo jog ji jaučiasi teisi ir pagal savo supratimą ir pasaulėvaizdį elgiasi teisingai. Bent jau jai, jos atžvilgiu sprendimas nutraukti ryšius su gimine yra logiškiausias ir teisingiausias. Atgal ji nesižvalgo, grįžti į šeimą neketina, jos sprendimas nutraukti ryšius yra galutinis. Taigi vien laukdama, kol ji praregės nieko nesulauksite, tik prarasite ją visiems laikams. Ji ir taip aiškiai mato kas jai geriausia ir gal ji nemato/nejaučia tos jūsų meilės, tik spaudimą, išorinę ar pasąmoninę agresiją, įtampą.

Taurių Riterio korta rodo, jog jei norite atkurti ryšius su dukra teks pačiai iškelti baltą taikos vėliavą ir pasiūlyti savo draugystę ir meilę, suvaldžius savo išdidumą ir pretenzijas pasistengti išsklaidyti tarp jūsų esantį šaltuką ir įtampą draugiškumu, humoru, geranoriškumu be jokio spaudimo, prieiti prie jos labai švelniai ir tarsi linksmai, lyg niekur nieko ir nebekelti abiems sunkių temų, kad vėl neplykstelėtų gaisras ir ji nenukirstų jūsų ryšio galutinai.

Belieka laukti kas laimės – ambicijos ir kiekvienos sava logika ar meilė 🙂

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

  1. Negaliu buti kartu su vyru nors esam vede pries 41 metus.Daug metu gyvenam atskirai .susitinkam kas savaite ar dazniau.Visi reikalai sprendziami kartu bet su dideliais gincais.Butu viskas gerai jei nekamuotu praeities kosmarai ,uztenka bet kokios akimirkos ,vaizdo ir viskas stojasi pries akis.Nes tai buvo smurtautojas ,agresyvus ir psichopatine asmenybe.Neturejimas kur iseiti ,negalejimas pasisakyti artimiesiems priverte gyventi eile metu kartu.Dabar daug kas pasikeite,vaikai uzauge galetume normaliai gyventi.Ar dar galesiu issivaduoti nuo to skausmo kuris uzeina ir tada nieko nebegaliu su savim padaryti,dedu daiktus ir isvaziuoju.Ar jau nebera vilties kad galeciau kartu gyventi.Vyras labai pasikeites,ir sako kad jis praeities pakeisti negali.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.