Būrimas – Astos sąstingis po didžiųjų permainų

Bandau pasivyti prabėgusį laiką ir artėjant vidurnakčiui rašau praėjusio penktadienio būrimą. Klausimą jam atsiuntė Asta.

Sveika. Tikiuosi, pasirinksi mano klausimą, nes man jis labai svarbus ir, tiesa pasakius, nelabai suprantu, ką turiu/galiu daryti. Itin įdomi situacija susiklostė mano gyvenime: po “didžiųjų permainų” vasarą (darbe, šeimoje, šalyje, kur gyvenau ), kad ir ką darau – niekas neduoda vaisių. Negaliu pajudėti iš mirties taško – rasti darbo, išvažiuoti iš šalies. Viskas tarsi užšaldyta. Nesuprantu, kas ne taip? Ačiū.

Taro korta - apversta ŽvaigždėTaro korta - TeisingumasTaro korta - apverstas Taurių Tūzas

 

Sveika Asta. Nesu tikra ar dėl neaiškiai užduoto, ar dėl užkabintos labai gilios temos kortų atsakymus šį kartą labai sunku suprasti. Iškritusios apversta Žvaigždės, Teisingumo ir apversto Taurių Tūzo kortos pasakoja apie svajonės išsižadėjimą ir kliūtis asmenybės augimui. Gali būti, kad dabartinė situacija ankstesnio pusiausvyros praradimo pasekmė ir gyvenimas ragina susimastyti kas esate ir ko siekiate, kokios jūsų svajonės, talentai. Šiuo metu matau jog tiesiog praeisite pro jums pasitaikysiančią galimybę ieškodama „kažko kito”, kažko materialesnio ir apčiuopiamesnio kai tikroji jūsų šviesa tarsi įkalinta giliai viduje. Ar jums tai ką nors sako? Galbūt atsakymą rasite savo svajonėse, jei norėsite plačiau aptarti šias keistas Taro kortų užuominas rekomenduosiu asmeninę konsultaciją per Skype.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.