Būrimas – Bertos ateities „programa”

Šį penktadienio vakarą užsisėdėsiu su jumis iki vėlumos, nes, kaip pasižadėjau išvykdama atostogauti, parašysiu ir praleistų penktadienių būrimus. Pradėsime nuo prieš porą savaičių Bertos atsiųsto klausimo:

Sveika, Paskutiniu metu jaučiuosi gana depresuota, nėra motyvacijos daryti nieko, kas yra privaloma, noriu užsiimti savo mėgiama veikla,tačiau tam kliudo mokykla (paskutiniai metai). Greitai artėja atostogos ir išvykstu darbui į savo svajonių šalį – Prancūziją. Dirbsiu jau ne pirmą kartą, gavau nuostabios patirties, todėl vykstu dar kartą, nors ir mažam laikotarpiui. Širdyje jaučiu, kad Lietuvoje negyvensiu ir jaučiu, kad niekada neturėsiu jokių problemų dėl savo materialinės padėties, nes ir dabar, pagal savo amžių, turiu daugiau nei kuris nors kitas mano bendraamžis. Tačiau kartais jaučiu, kad nors gyvensiu pakankamai gerą ir pasiturintį gyvenimą, manęs taip ir neaplankys meilė. Jaučiu, kad ateityje turėsiu pasiturintį vyrą, tačiau iš mano pusės nebus romantiškų jausmų, o šeima man gana svarbi gyvenime. Beje, širdis sako, kad ištekėsiu jauna ir gana greitai, tad nemanau, kad visa tai tolima ateitis. Norėjau paklausti, ar mano spėjimai teisingi?

Iškritusios kortos yra apversta Skeptrų 2, Skeptrų Pažas ir Taurių 10.

Taro korta - apversta Skeptrų 2Taro korta - Skeptrų PažasTaro korta - Taurių 10

Sveika Berta, įdomią ateities viziją susikūrėte, tik truputį vienišą. Iš kur toks noras atsiriboti nuo jausmų? Tarsi mėgintumėte pasislėpti už sienos ir siekti savo tikslų iš saugios vietos. Gal giliai širdyje jaučiate, kad kai pamilsite atsiduosite tam jausmui visa siela ir to bijote? Mes esame savo gyvenimo kalviai ir ateities formavimas prasideda būtent mintyse. Jei laikysitės tokio „plano”, tikrai judėsite link tokios ateities. Tačiau ir gyvenimas įneš savų korekcijų. Jūsų ateityje matau smalsumą, entuziazmą žengiant nauju keliu į tolimą tikslą, bet to kelio gale lauks didelė laimė, galbūt susijusi su meile ir laiminga šeima. Manau jausmams atsiversite kai būsite tam pasirengusi, jei tik pati neuždarysite sau šitų durų. Būkite atsargi, kad pernelyg nesusitapatintumėte su materialiais dalykais, neprisirištumėte prie pinigų, jums tai atneštų daug nelaimių ir praradimų. O savo planus dėl kelionės į mylimą šalį sėkmingai įgyvendinsite.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

 1. Austeja

  Laba diena, reikia patarimo,nuo pat rugsejo viskas nesiseka: mokslai,meile,draugai,seima,nesidiziaugiu savimi. Atrodo, kad kas nors koki prakeiksma ant manes butu „uzmetes”. Ka daryt? Kaip galima nutraukti sita nesisekimu virtine?
  Is anksto labai aciu

 2. Berta Juozauskaite

  Labai dekoju uz atsakyma,pozityviai nuteike!! 🙂

 3. zinau jog jums sunku bus patiketi ka papasakosiu -nes ir man buvo ir tebera sunku patiketi kas vyksta ir butu malonu isgirsti is jusu nuomone kas darosi aplink mane,
  kai buvau paauglys nakty is miegu pabudino kaskoks kamuolio dydzio sviesulys iskaskur nusileidziantis ant virtuveje esancio stalo pro atvertas miegamojo duris tai puikiai maciau ir velniskai ysigandau bet jis staiga pakilo y virsu ir dingo -praejus kiek laiko susapnavau kaimyno mirty tiksliai taip kaip maciau sapne taip jis ir buvo nuzudytas dar niekam nezinant apie jo nuzudyma ryte spejau mamai papasakot ka sapnavau , dar pamenu kaip ji mane kvaileliu palaike bet neilgam. dar veliau kita ryta prabudus labai nekokia nuojauta kamavo pasakiau zmonai jog siandien kaskas mirs ir po poros valandu paskambino giminaitis pasake jog mire pusesere, pries pora savaiciu persikrauscius y naujus namus netiketai pamaciau miegamajeme ant spintos duru 2 kryzius su kaskuo nupiestus labai ysigandau bandziau nuvalyt bet nesivalo o dar graziau jog kai keitem virtuvei dienines uzuolaidas ant visu penkiu langu po toky paty kryziu ir ant laukiniu duru jos su stiklu ant stiklo patc didziausias kryzius ,nezinau kas darosi ,-ezoterika jau domiuosi beveik pora metu pazystu kortas ir ju eiga man tai labai patinka ar tai nesusije zenklai ar tai isvis zenklai o gal kaskas blogiau ,-daug kur jieskojau atsakymo radau daug panasiu dalyku bet tai kas man darosi nesuprantu nieko ,galbut kas zinote panasiu dalyku galite man papasakoti ar patarti ar panasiai,-labai prasau .

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.