Būrimas – Agatos šeimos auklėjimas

Į šį klausimą atsakymą rašau antrą kartą, nes dėl sustreikavusio interneto ryšio kai parašiau jį pirmąsyk naršyklė „pakibo” ir viskas dingo. Ką padarysi, technika nėra 100 procentų patikima. Ar šiame gyvenime apskritai kas nors yra 100 procentų patikimas? Šis atsakymas bus skirtas Agatai, kuri atsiuntė štai tokį klausimą:

Laba diena, esu situacijoje, kuri tiesiogine prasme mane varo iš proto. Stengiuosi atlikti visas savo pareigas (darbas, namų ruoša – tvarkymas, skalbimas,maisto gaminimas, apsipirkinėjimas). Savo pavyzdžiu raginu šeimą daryti pastangas gyvenime. Tuo tarpu mano vaikai (16m. ir 19m.) nenori nei mokytis, nei dirbti, vyras į tai nekreipia dėmesio, pats nemėgsta dirbti, vis dažniau vartoja alkoholį. Bandau kalbėti, aiškintis, ieškoti tokios nenormalios padėties priežastį. Mano šeimynai viskas yra normalu ir gerai – džiaugiasi gyvenimu . Ar man pasitraukti iš jų gyvenimo tam, kad jų nuostatos pasikeistų?

Sveika Agata, nebuvau tikra kaip užduoti klausimą Taro kortoms, taip tiesiai patarimo pasitraukti ar ne aš jums duoti negaliu. Todėl paprašiau kortų tiesiog parodyti, ką jums svarbiausia žinoti apie esamą situaciją šeimoje ir ką galite dėl to padaryti. Iškrito Kardų 9, Kvailys ir Vežimas.

Taro korta - Kardų 9Taro korta - KvailysTaro korta - Vežimas

 

Esamos situacijos korta Kardų 9 rodo jog nebežinote ko griebtis, esate išsekusi, kupina nerimo, slogių minčių. Atrodo jums tiesiog baisu apsidairyti kas vyksta aplink ar mastyti kur tai veda, kokiais žmonėmis auginate savo vaikus. Galbūt jiems sulaukus tokio amžiaus šaukštai jau truputį po pietų, auklėti juos reikėjo dar vaikus, o ne praktiškai suaugusius. Tačiau jums pačiai tokiomis sąlygomis gyventi nėra prasmės, jei rodydama darbštumo pavyzdį nesulaukiate parodykite priešingą pavyzdį.

Iššūkio jums korta Kvailys simbolizuoja žaismingumą, atvirumą, laisvę. Šis veikėjas tikrai nesuks sau galvos dėl kažkieno neskalbtų kojinių, vakarienės kasdien tuo pačiu metu ar apskritai rytojaus. Jis gyvena šia akimirka ir ja mėgaujasi. Manau kortos pataria jums paimti pavyzdį iš namiškių ir susitelkti į savo poreikius ir norus. Taip jūsų gyvenimas bus mažiau įtemptas ir malonesnis, o jiems nori nenori teks išmokti kaip prie to prisitaikyti. Tas mažas šunelis lojantis, o gal net tuoj įkąsiantis į kulną turbūt jūsų namiškiai, kurie jums pakėlus akis ir nusprendus skirti laiko sau ims „loti” protestuodami, bet jei elgsitės kaip kortos veikėjas ir nekreipsite į jį dėmesio ir neleisite sugadinti sau nuotaikos nieko jie nepadarys. Matote baltą rožę Kvailio rankoje? Jis primena posakį „sustok ir pauostyk rožes”, mėgaukitės akimirka, būkite laisva ir gyvenkite spontaniškai, žaismingai, su smalsumu ir malonumu.

Žengus tokį netikėtą žingsnį rezultatą rodo Vežimo korta, akivaizdu, kad situacija išsijudins, vaikai išmoks šiokios tokios nepriklausomybės, o jūs gausite laisvės ir erdvės sau. Atrodo laikas paleisti juos nuo savo sijono į platųjį pasaulį ir pagyventi dėl savęs. Galbūt nedidelė išvyka ar kelionė jums būtų į naudą ir tai būtų pirmas žingsnis į savo naują gyvenimo būdą, kuomet jūs nebūsite visuomet šalia ir prieinama. Ar jums neatrodo patrauklesnė nerūpestinga Kvailio ir ryžtinga Vežimo nuotaika nei nerime paskendusi Kardų 9 kortos savijauta? Taigi pirmyn, jei vaikai nenori subręsti, tapti savarankiški ir nepriklausomi, parodykite jiems šį pavyzdį. Lauksime šio eksperimento, jei jam ryšitės, rezultatų 🙂

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.