Būrimas – Audronės skorpionė kaimynė

Šią savaitę į Taroskopų svetainę atėjo labai įdomus klausimas. Jį atsiuntė ponia Audronė. Pažiūrėkime ką Taro kortos patars tokioje nelabai malonioje, bet gan dažnai pasitaikančioje situacijoje.

Laba diena. Jei mano klausimas Jums pasirodys įdomus, noriu paklausti, štai ko. Turiu kaimynę, tipišką grynakrauję Skorpionę. Jau daugiau nei treji su puse metų, ji neduoda ramiai praeiti nei man, nei mano šeimos nariams: užgaulioja, įžeidinėja pačiais šlykščiausiais žodžiais, skleidžia protu nesuvokiamas paskalas, šmeižtus. Priežastis? Niekaip nesuprantu- pavydas, neišsipildę lūkesčiai, ar tiesiog toks žmogus? Klausimas- gal kortos pasakys-ar paliks ji mus ramybėje, ar atsibos jai kada nors toks elgesys (tokių kaip aš yra ir daugiau- buvę draugės, buvę darbdaviai, ir šiaip žmonės kažkuo nepatikę ar neįtikę)? Ir ką daryti? Toliau tylėti dantis sukandus, pačiai pradėti elgtis kaip ji, ar bandyti bylinėtis teisme (tai aklavietė-privatus kaltinimas, kaip įrodyti?). Gal kortos ką patars? Ačiū.

Miela Audrone, jums iškritusios kortos Taurių Riteris, apversta Monetų 5 ir apversta Kardų 9.

Žvelgiant į kortas matosi judėjimas nuo Taurių Riterio, kuris atrodo geranoriškas ir siekia draugiškų santykių per konfliktišką Kardų 5, kurioje įskaudinti žmonės nueina, tačiau pergalę besidžiaugiantis žmogus lieka vienas ir vienišas ir galiausiai prieinama Kardų 9 kurioje nuoskaudų, pykčio prisikaupė labai daug ir nežinoma ko imtis. Jūsų kaimynė atrodo tikrai vieniša ir pikta, pagiežinga moteris, bet ir ji turi širdį ir atrodo kažkada ji buvo užgauta. Kaip manote, kad prieš keletą metų prieš prasidedant nesantaikai jūs jos neįžeidėte, nepaniekinote jos gerų ketinimų? Gal ji norėdama gero netinkamai išsireiškė ir jūs įsižeidėte pati ir įžeidėte ją? Ši nesantaika galėjo prasidėti nuo įžeistų jausmų, neteisingai suprastų ketinimų ir įžeistos savigarbos. O ji kerštinga.

Vargu ar savaime kas nors pasikeis, nebent nuo viso streso, pykčio ir vienatvės pablogės sveikata. Kortos nerodo nei teismo, nei atviros kovos su ja, atrodo prasmingiausia būtų pasistengti suprasti, išsiaiškinti iš kur kyla šis pyktis ir pasitraukti iš šios situacijos. Jūs negalite pakeisti ar paveikti jos, bet galite atsiriboti ir nebeleisti, kad  nesantaika neštų destruktyvią energiją į jūsų šeimos gyvenimą. Jūs negalite išspręsti jos psichologinių problemų, galite tik apginti save ir savo šeimą jos neprisileisdama.

Matau sienas ar tvorą, kuria galite nuo jos atsiriboti ir apsisaugoti. Ar tai būtų nauji jūsų namai, išsikėlimas ar savo buto ir gyvenimo paskelbimas savo tvirtove, kur ji negali kojos įkelti jūs galite nubrėžti jai ribą ir neleisti jos peržengti. Ji negalės jūsų apkalbinėti jei su ja nebendrausite ir ji nieko apie jus nežinos, ji negalės jūsų paveikti, jei apsišarvuosite abejingumu.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos/atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią mano konsultaciją.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.