Būrimas – Rimos darbas užsienyje

Truputį pavėluotas, bet nepamirštas penktadienio būrimas šį kartą vyksta šeštadienį 🙂 Klausimą atsiuntė Rima:

Labai noriu rugpjūčio mėnesį išvažiuoti uždarbiauti į UK, man ir mano šeimai tai butu pelningas darbas. Noriu sužinoti ar mes sulauksime darbdavio skambučio, ar be reikalo tiek vilčių teikiame šiai kelionei. O gal geriau į ją nevažiuoti, nes iliuzijos užsidirbti yra tuščios?

Sveika Rima, oi kaip nelengva ryžtis taip iškeliauti palikus viską, kas pažįstama ir artima. Jums iškritusios kortos yra Monetų 10, apversta Taurių 3 ir apversta Skeptrų Karalienė. Žiūrėdama į šias kortas rugpjūčio mėnesį aš jus matau namuose, taip ir nesulaukusią pagalbos įsidarbinant. Tai ateitis kurį labiausiai tikėtina šiuo metu jei nieko nekeisi savo elgesyje.

Tačiau man neatrodo viskas taip beviltiškai, jei kortos nebūtų apverstos jos rodytų palaikymą ir darbą didelėje firmoje. Taigi galime sakyti, kad tai nėra neįmanoma, tiesiog reikia įdėti daugiau pastangų. Kortos ragina ne vien laukti ir tikėtis, o imtis kad ir nedidelių, bet praktiškų ir konstruktyvių veiksmų, ieškoti kontaktų, išmėginti kažką neplanuoto.

Jei būsite tikrai pasiryžusi įsidarbinti užsienyje galbūt išvyksite dar neturėdama jokių garantijų, tik tikslą ten susirasti darbą. Ir jums tai greičiausiai pavyks – gausite gan sunkų, varginantį darbą. Klausimas tik kiek labai jums to reikia ir kiek esate pasirengusi įdėti pastangų ir ryžto. Likti namuose su šeima, aišku, būtų lengviau ir fiziškai ir psichologiškai lyginant su tuo kiek jėgų prireiks gauti darbą UK.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos/atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią mano konsultaciją.

Comments

  1. Rima

    Buvau be seimos puse metu.Ir galop,praejus porai menesiu nuo jo atvaziavimo keliai issiskyre,jis gryzo i LT,o as su vaikuciu UK…

  2. admin

    Labai džiaugiuosi girdėdama, kad jums puikiai sekasi įgyvendinti savo tikslus. Tikiuosi darbas dėl pinigų, kad padėtumėte šeimai nereiškia, jog labai ilgai būsite nuo jos atskirta.

  3. rima

    Sveiki.Na va,as esu UK,sprendziasi klausimas del darbo-kad ji turesiu,neabejoju ir jis is tiesu bus sunkus,bet,svarbiausia,nesu namuose,o tai jau gerai,nes reikalingi pinigeliai bent kazkiek geresnio gyvenimo pamatams…

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.