Būrimas – Bronės pašaukimas

Tikėjimas, kad visi turime šiame gyvenime kažkokią paskirtį, pašaukimą vieniems padeda atrasti jiems tinkamiausią veiklą, o kitus kankina nepasitenkinimu ir neleidžia apsistoti ties viena kryptimi. Aš imu manyti, kad vienų žmonių pašaukimas aiškiai išreikštas ir gali būti pritaikytas profesijos pasirinkimui, kitiems pašaukimas gali reikšti visai ne profesiją, o gyvenimo būdą, bendravimą su aplinkiniais, netgi ypatingas gyvenimo patirtis ir pamokas, kurias reikia išmokti. Šiandienos klausimas, kurį nagrinėsime susijęs su polinkiu, kuris nebuvo realizuotas. Ar geriau vėliau nei niekada? Bent jau aš tikiuosi 🙂 Štai kokį klausimą atsiuntė Bronė:

Mano problema tokia…Mokykloje buvau gera literatė, net laimėdavau padėkos raštus, bet studijuoti norėjau visai kitus – praktiškesnius dalykus. Visą gyvenimą gana dažnai mane užplūsta trumpam tokios mintys-  , vaje, kokia istorija, nutikimas, parašyčiau apie tai knygą, jos pavadinimas turėtų būt …,,, – ir ypač bemiegėmis naktimis sugalvodavau ištisas istorijas. Bet bariau visad save už veltui švaistomą laiką. Ir taip visą gyvenimą… Man jau 60 metų, gaunu pensiją, esu pikta ir viskuo nusivylusi… Bet ta pati rašymo manija užeina – nors tu ką… Gal kartais kortos pasakytų, ką tai galėtų reikšti? Jei sudomintų mano klausimas, tai su įdomumu ir aš pati pasiskaityčiau… Dėkoju iš anksto ir linkiu sėkmės būrimuose.

Sveika Brone, kadangi pati atsidaviau savo nepraktiškai ir nestandartinei aistrai ir radau joje pašaukimą ir savirealizaciją, labai tikiuosi jog ir jūs duosite savo literatūriniam pašaukimui šansą. Jums iškritusios kortos – apversta Imperatorė, Taurių Karalius ir apversta Taurių 4.

Taro korta - apversta ImperatorėTaro korta - Taurių KaraliusTaro korta - Taurių 4

Jos pasakoja, kad šis polinkis ir talentas, kurį turėjote buvo jūsų prigimties dalis, o ją atstūmus atstūmėte dalelę savęs ir galbūt savo laimės. Nepuoselėjami sugebėjimai nyksta, tad dabar apleistas talentas nebėra toks, koks buvo anksčiau, nors įkvėpimas jus tebelanko. Bet jis nenuvyto, tik labai suvargo ir ėmus jį puoselėti gali vėl suklestėti.

Vargu ar pradėjusi dabar pasieksite to, ką galėjote pasiekti jei šiam polinkiui būtumėte atsidavusi dar studijų laikais ir ar tai turės praktinės naudos. Tačiau emocinis ir dvasinis rašymo poveikis jums pačiai būtų labai stiprus ir pozityvus. Rašote, kad esate pikta ir viskuo nusivylusi, o centrinė korta rodanti pripažinti ir išreikšto polinkio kurti poveikį jums jus vaizduoja visai kitokią. Galimybė išreikšti savo mintis ir jausmus leistų atgauti emocinę pusiausvyrą, širdžiai miela veikla padėtų pasijusti prasmingai leidžiant laiką. Jūsų sukaupta gyvenimiška patirtis, išgyventos emocijos viskas rastų savo vietą jūsų istorijose.

Ateities perspektyvų korta vaizduojanti jūsų gyvenimą jei pasiryšite pradėti rašyti, bent dėl savęs rodo jus išeinant iš emocinio sąstingio ir nepasitenkinimo. Matote kortoje žmogų sukryžiavusi rankas ir kojas? Jis neįsileidžia naujų minčių, jausmų ir patirčių, jis nustojo augti, įstrigo, jam likimas tiesia naują taurę, bet jis jos atsisako. Man atrodo, kad būtent tai yra senatvė… Kadangi korta apversta situacija pasikeičia, jūs priimtumėte dovaną ir atsivertumėte fiziškai ir emociškai naujoms galimybėms ir patirtims. Jaučiu pabundant kūrybingumą, įkvėpimą, entuziazmą. Be to per šią veiklą rastumėte bendraminčių ir draugų, kurie nuspalvintų jūsų gyvenimą. Spėju, kad neilgai rašytumėte tik pati sau, didesniu ar mažesniu mastu išeisite į žmones.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.