Būrimas – Liną persekiojančios nesėkmės

Šiais ekonominių sunkumų laikais tikriausiai didelė dalis žmonių gali pasiskųsti finansiniais sunkumas, tačiau yra ir kas klesti nepaisant krizės. Kiekvieno žmogaus situacija, sunkumai ir galimybės juos įveikti unikalūs. Šiandien žvilgtelėsime į Lino kortas ir paieškosime jo sunkumų priežasčių ir patarimų. Štai ką papasakojo Linas:

Laba diena. Jau nesuprantu, kas vyksta mano gyvenime, labai pavargau nuo nesibaigiančių bėdų. Jau gal kokie 5 metai kai persekioja nesėkmės. Kuo daugiau darbų dirbu, tuo daugiau grimztu į skolas. Nežinau kas dėl to kaltas ir kaip toliau gyventi. Gal kažką ne taip darau, gal galit ką patart.

Sveiki Linai, paprašiau kortų parodytų jūsų situacijos priežastis, esamą padėtį ir duoti patarimą. Kaip tik tilpsime į Magiškajam Penktadieniui standartiškai naudojamą trijų kortų išdėstymą. Jums iškritusios kortos apversta Monetų 3, apversta Monetų 4 ir Pasaulis pasakoja įdomią istoriją.

Taro korta - apversta Monetų 3Taro korta - Apversta Monetų 4Taro korta - Pasaulis

Peržiūrėkime kortas kartu. Pradėkime nuo pirmosios – Monetų 3 ir jūsų situacijos priežasčių. Kortoje pavaizduotas darbininkas dailinantis šventyklą, tačiau kai korta apversta ji įgyja problematišką reikšmę. Labai daug ką lemią pats požiūris ar jūs statote šventyklą savo darbu ar tiesiog tašote akmenis. Korta rodo jog jums sunkiai sekasi nes dirbate tai, kam neturite gabumų, įgūdžių ar pašaukimo. Gal dirbate juodadarbiu vien dėl pinigų ir jūsų paties požiūris į darbą, atliekamo darbo kokybė ir aplinkinių žmonių atitinkamas požiūris į jus neleidžia pasiekti nieko daugiau.

Esamos situacijos korta Monetų 4 vaizduoja žmogų taip tvirtai įsikibusi į tai, ką jis turi, o turi jis visai nedaug, kad jis visiškai sustabdo gerovės tėkmę. Tai ir materialinio nesaugumo, nuostolių, trūkumo korta ir kartu godumo, materializmo, susitelkimo vien į pinigus ženklas. Iš vienos pusės gali atrodyti, jog būtina taupyti, negalite nieko sau leisti, pavyzdžiui tobulėti ar imtis kokių tai permainų nes turite per mažai lėšų ir per daug įsipareigojimų. Reikia laikytis iš paskutiniųjų. Tačiau tas pats požiūris, stagnacija, užsiciklinimas ant vargšo mentaliteto, trūkumo pojūčio neleidžia atsiverti gerovei ir visos jūsų pastangos duoda per menkus rezultatus.

Patarimo korta Pasaulis labai stipri ir pozityvi korta. Joje pavaizduota šokanti nuoga moteris. Tai atvirumas galimybėms ir judėjimas į ritmą su pasauliu, gyvenimas judesyje, o ne tvirtai įsikibus ir sustingus kaip matome Monetų 4 kortoje. Taigi didesnis lankstumas ir atvirumas aplinkos siūlomoms galimybėms tikrai išeitų į naudą. Galimybių pagerinti savo materialinę padėtį iš tiesų turite netgi labai didelių. Atstačius užblokuotą gerovės energijos tekėjimą (kam reikia paleisti, tai, ką laikote laisvai cirkuliuoti) prieš jus matau ne šiaip išbridimą iš skolų, bet klestėjimą.

Kaip konkrečiai tai padaryti? Pradėkite nuo vidinių permainų, išjudinkite tai, kas užsistovėjo jūsų gyvenime, „paleiskite” kažką laisvai judėti, keistis, galbūt turite daugiau atiduoti, kad daugiau gautumėte, bet aišku su protu ir prasmingai. Jaučiu poreikį atsiverti visatos gausai ir gerovei ir tiesiog pasitikėti, kad visi poreikiai bus patenkinti, kad viskas, ko jums reikia ateis natūraliai, be spaudimo darant tai, ką gerai sugebate. Galima būtų mėginti ir energetinę korekciją, bet tik jei ir pats esate pasirengęs dirbti su savo požiūrių į darbą ir pinigus. Iš praktinių veiksmų Pasaulis gali tiesiogine prasme reikšti pasaulį, tarptautinius ryšius ir rinką, užsienį. Taip pat nebaigtų darbų užbaigimą, studijų baigimą, diplomo įgijimą, tinkamos nišos ar rinkos pasirinkimą, gamtinių resursų ar turimo nekilnojamo turto, žemės panaudojimą. Tikiuosi šios idėjos užves jus ant kelio.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.