Būrimas – Janinos lobio medžioklė

Temą pavadinau linksmiau nei iš tiesų šiuo metu jaučiasi Janina. Jos klausimas:

Laba diena, mano vyras žuvo. Jis žinau turėjo pinigų. Kaip galėčiau juos rasti?

Niekam nelinkėčiau tokios širdgėlos ir netekties. Tai tikrai ne ta situacija kai galima būtų pasidžiaugti „lobio” paieškomis. Tikiuosi kortų atsakymai jums padės, nors nelabai daug turiu patirties interpretuojant kortas būtent tokiems klausimams. Jums iškritusios kortos yra Skeptrų 7, Monetų Riteris ir Taurių 9.

Taro kortos - Skeptrų 7Taro korta - Monetų RiterisTaro korta - apversta Taurių 9

Man atrodo, jog pinigai paslėpti kažkur aukštai ir tarsi tarp erdvių. Ar jums tai ką nors sako? Mano močiutės bute buvo tokia spintutė palubėje atsirandanti iš dviejų pusių, viena jų buvo koridoriuje, o kita virtuvėje. Įsivaizduoju kokią nors tokią erdvę. Arba spintos, kurioje laikomi batai viršų. Gal jūsų namuose kada buvo „potvynis” ? Pasidairykite ten, kur tekėjo vanduo. Dar viena mintis yra dairytis tokioje vietoje, kuri susijusi su vyro aukščiausiais idealais ir vertybėmis. Galite ir pati pamąstyti su kokia vieta jums asocijuojasi pirmoji korta. Antra korta – Monetų Riteris, rodo kaip rasti pinigus. Tai kantrus, nuoseklus ir atkaklus žmogus, galbūt tvarkantis ar dirbant arba ilgai, kantriai ir metodiškai ieškant rasite tai, ką vyras paslėpė jei iš tiesų yra paslėptų pinigų.

Paskutinė korta apversta Taurių 9 kalba apie aukštesnes vertybes nei materialūs dalykai ir duoda atsakymas „ne” klausimams apie materialius dalykus ir „taip” klausimams apie aukštesnes vertybes nei greiti ir nuperkami dalykai. Imu mastyti, galbūt rasite anaiptol ne pinigus, o kažką giliai jums vertingo. Yra tikimybė, kad vyras nepaliko grynųjų ar bent ne tokią sumą, kaip įsivaizduojate. Gal jis išleido juos tam, kad mėgautis gyvenimu kol gyveno, o ne palikti po savęs? Būtų labai įdomu išgirsti apie paieškų rezultatus, sėkmės jums ir stiprybės.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.