Būrimas – Egidijaus karjeros kryžkelė

Noriu sužinoti kaip pasielgti gana įdomioje situacijoje, nes labai dėl to save graužiu.
Situacija: Šiuo metu dirbu Anglijoje ir galvoju apie darbo keitimą į labiau apmokamą. Buvo sunkus metas, kai atsivežiau ir draugę čia, teko išlaikyti mus abu, nes ji ilgą laiką negalėjo rasti darbo. Dabar ji darbą jau turi, bet atsigauti finansine prasme dar negalime ir tai jau trunka gana ilgai. Dėl finansinių sunkumų pradėjome dažnai pyktis ir tas mane taip pat neramina. Taip pat turiu kontraktą su didele tarptautine kompanija, bet niekaip negaliu pradėti vykdyti projektų kurie atneštų pelną.
Klausimas: Kaip man pasielgti?
Keisti darbą ir tikėtis, kad bus geriau? O gal nekeisti? O gal pabandyti visas savo jėgas ir laiką skirti verslo plėtrai? O gal atsitiks kažkas labai netikėto, kad viskas susitvarkys savaime ir kol kas tiesiog plaukti pasroviui?

Taro korta - MylimiejiTaro korta - ImperatoriusTaro korta - Žynė

Sveiki Egidijau, kiekviena gyvenimo kryžkelė, kiekvienas sprendimas turi savo vis kitokią ateitį, pasekmes. Jums iškritusios kortos Mylimieji, Imperatorius ir Žynė yra labai stiprios ir kaip tik pasakoja apie dabartinę kryžkelę. Esamą jūsų darbo situaciją vaizduojanti Mylimųjų korta kaip tik ir simbolizuoja kelio pasirinkimą, sprendimą, įsipareigojimą. Matome užuominą ir apie tai, kad turite mąstyti ne tik apie save, bet ir savo antrąją pusę, jūsų bendrą ateitį. Bet dabartinį sprendimą priimate ir atsakomybė už jį tenka jums. Ši korta moko įsiklausyti į savo širdį, užsibrėžti aiškius tikslus, nusistatyti kryptį ir įsipareigoti jai.

Jūsų dabartinę judėjimo kryptį vaizduojanti Imperatoriaus korta rodo didelę energiją, valdžią, savikontrolę ir discipliną. Ar galite nuoširdžiai pasakyti, kad jau padarėte absoliučiai viską, kad pasiektumėte sėkmės esamame darbe? Man atrodo, jog galite kur kas daugiau, jūsų padėtis pakankamai tvirta ir suteikianti jums galimybių augti, vystyti savo potencialą, siekti rezultatų pasitelkiant savidiscipliną, organizuotumą, ryžtą ir energiją.

Patarimo korta Žynė yra pasyvi, ji tikrai neragina skubėti keisti darbo ir karjeros krypties. Tačiau ji sėdi tarp juodos ir baltos kolonos, tarp priešingybių. Taigi ji ragina apsvarstyti net prieštaringiausias idėjas, galimybes, atrasti kol kas nuo jūsų paslapties šydu pridengtą informaciją, galimybes, rinkas. Gal reikia labiau įsigilinti ir geriau suprasti savo veiklą prieš atsirandant galimybei imtis veiksmų ir pasiekti rezultatų. Tačiau kortos jums nerekomenduoja mesti dabartinių įsipareigojimų, mokykitės kol turite laiko, ieškokite, pasitelkite ir logiką ir nuojautą. Jūs turėsite šansą užimti svarbią vietą toje didelėje kompanijoje, tapti vadovu. Sėkmės.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

  1. Marijona

    Laba diena Lina,
    kurį laiką jau esu tokioje neaiškioje situacijoje, tiek emocine, karjeros ir finansine prasme. Nežinau kaip toliau gyventi. Sunki finansinė padėtis, ir tiesiog lyg kas nors tempų už virvės ir neleistu judėti pirmyn. Kaip elgtis ar parduoti savo nekilnojamą turtą ar laukti palankaus monento. Patarkite. Labai dėkoju.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.