Būrimas – Audriaus lemtis

Sveiki,
Nesuprantu kas darosi, man jau 35 metai ir dar nežinau kuom noriu būti, ką iš vis šiame gyvenime turiu veikti. Esu pakeitęs kokia 14 -15 darboviečių, dirbęs nuo darbininko iki vadovo pareigų. Jokio stabilumo finansine prasme. Šeimoje įtampa ,pykčiai , ir panašiai. Jei galite paaiškinkite ką aš turiu daryti ir ko siekti ateityje.

Sveiki Audriau, matau, kad darote tą pačią klaidą, kaip ir labai daug žmonių ieškančių savo kelio. Nejau tikrai manote, kad kažkokios aukštesnės jėgos yra paskyrusios kokioje darbovietėje, kokias pareigas turite dirbti, kad įvykdytumėte savo misiją žemėje? Ar sielos užduotis gali būti nuo 8 iki 5 dirbti vieną ar kitą konkretų darbą? Ieškant savo kelio reikėtų savęs klausti ne ką turėtumėte daryti, o kas esate, kaip susitvarkote su tuo, ką gyvenimas jums duoda, ar tobulėjate, kokį pėdsaką paliekate kitų žmonių gyvenime. Svarbu ne kuo dirbate, o kaip atliekate prisiimtą vaidmenį ir pareigas, koks esate vadovas, darbuotojas, kolega, draugas, vyras, tėvas.

Taro korta - PasaulisTaro korta - Fortūnos RatasTaro korta - Mylimieji

Jums iškritusios kortos Pasaulis, Fortūnos Ratas ir Mylimieji yra labai stiprios ir kalba apie svarbiausias gyvenimo pamokas ir patirtis. Pasaulis atskleidžia, kad esate smalsus, optimistiškas, truputį avantiūristiškas ir gan visapusiškas žmogus galintis save pritaikyti įvairiausiose gyvenimo situacijose ar karjeros kryptyse. Jums gali būti tinkami įvairiausi darbai, svarbu tik kaip gerai save išreiškiate pasirinktoje veikloje.

Fortūnos Ratas simbolizuoja nepastovumą, nuolatinį judėjimą, permainas. Tai jūsų įprotis suktis tuo pačiu ratu vis keičiant veikla. Turite polinkį domėtis daug kuo, bet paviršutiniškai, imtis daugelio dalykų, bet greitai prarasti susidomėjimą, nes neskiriate pakankamai pastangų įsigilinti, praslystate paviršiumi. Galite taip ir suktis šiuo ratu nieko daugiau nepasiekdamas, parodydamas pasauliui, kad esate nepatikimas, paviršutiniškas, nesugebantis įsipareigoti, avantiūristas.

Situacijos ir problemos kortose ryškiai figūruoja ratas, kuriuo sukatės, o sprendimo kortos simbolių išsidėstymas primena atvirus vartus, išėjimą iš to rato ir tolumoje matomas kalnas rodo aukštumas, kurias galėtumėte pasiekti pasirinkęs vieną kelią ir jam įsipareigojęs. Ne taip svarbu kurį darbą, karjerą rinktis, svarbiausia tiesiog pasirinkti ir įsipareigoti tam keliui. Pasirinkite kas jums įdomu, malonu, kur matote perspektyvų augti ar tiesiog kas yra šiuo metu prieinama ir kadangi kortoje vaizduojami vyras ir moteris laiminami aukštesnės jėgos siūlyčiau mąstyti ne vien apie save, o apie jūsų su žmona bendrus poreikius ir tikslus. Gyvenimo prasmės ieškokite ne tame ką būtent dirbate gyvenime, o kaip darote viską, ką apsiimate daryti, kiek įdedate širdies, pastangų ir atsakomybės.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

  1. Kristi

    Dėkui už šį atsakymą, nors ir ne aš klausiau, bet kai ką svarbaus supratau:-)

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.