Būrimas – Eglės gyvenimo kelias

Situacija yra tokia, kad nesu patenkinta savo gyvenimu, nors turiu darbą, gyvenu su tėvais (tėvas šiuo metu užsienyje). Esu apatiška ir nusiteikusi, kad man gyvenime nesiseks taip pat kaip tėvams (jiems teko daug patirti), tiesiog lyg nujausčiau tai, todėl ir mokytis nesistengiu ir pradedu mąstyti, kad pasirinkau ne sau skirta specialybę ir aplamai gyvenime viskuo abejoju, vis mąstau ar tai man skirtas kelias kuriuo dabar einu. Beje, nuolat save nuvertinu, net nežinau kodėl. Paklausti norėčiau: Kaip toliau klostysis mano gyvenimo situacija ir kaip man žinoti kokiu keliu man eiti, kad atrasčiau save, nes jau pradedu mąstyti, kad reikia viską mesti ir važiuoti laimes ieškoti svetur, ką patartumėte?

Taro korta - KvailysTaro kortos - Skeptrų 7Taro korta - Vežimas

Sveika Egle, jums iškritusios kortos yra Kvailys, Skeptrų 7 ir Vežimas. Pirmoji korta atskleidžia svarbiausią jūsų esamos situacijos aspektą. Korta atskleidžia, jog elgiatės nerūpestingai, neatsakingai ir tiesiog vaikiškai. Korta apskritai yra optimistiška, sakanti, kad tik pradedate savo gyvenimo kelionę ir nukeliausite ten, kur nuves jūs kojos. Jums virš galvos šviečia saulė, tolumoje matosi kalnai, taigi aplinkybės palankios siekti aukštumų. Tačiau jūs elgiatės tiesiog vaikiškai tikėdamasi, kad visuomet švies saulė, kad viskas bus lengva ir savaime nuostabu, einate be krypties ir tikslo, atsipalaidavusi, neįdėdama jokių pastangų.

Jei manote, kad jums niekas nesiseks ir dėl nieko nesistengiate tikrai einate link nesėkmių. Ir ko gi vertas žmogus, kuris viską daro tik paviršutiniškai, nesistengdamas, yra įsitikinęs, kad vis tiek nieko nepavyks ir nesiseks? Ar pati samdytumėte tokį žmogų geram atsakingam darbui? Ar kurtumėte santykius su tokiu žmogumi? Jei atsakei taip – aš šokiruota. Neturiu tikslo dar labiau sumenkinti jūsų požiūrį į save, jūs laisva bet kada pakeisti savo nuostatas ir elgesį ir būti išties perspektyviu ir sėkmingu žmogumi. Tikiuosi, kad kaip tik taip ir pasielgsite.

Antroji korta rodo su kokiomis problemomis susiduriate, kokia jūsų pagrindinė kliūtis. Čia matome jus jau susiduriant su pasipriešinimu ir jis atrodo dyksta iš visur, jaučiatės puolama, ginatės, bandote įrodyti savo įsitikinimus ar pasiekti savo tikslų. Bet kokie jie? Atkreipkite dėmesį į šios kortos veikėjo (jūsų) batus – jie skirtingi. Tarsi jūs nežinote kokiu keliu eisite, todėl bandote apimti visas galimybes bent iš dalies. Tik ar apsiavus vieną vasarinį ir vieną žieminį batą būtų patogu visus metus?

Ar jums skirtas kelias, kuriuo einate? O kokiu keliu einate ir kaip einate? Neparagavęs patiekalo, nežinosi ar jis tau patiks ir nepaėjusi pasirinktu keliu nežinosite ar jis jums tinka. Jei jau praeityje priėmėte kažkokius sprendimus atvedusius į esamą situaciją, vadinasi tam buvo priežasčių ir visiškai nesvarbu ar jos buvo svarios, ar pasirinkote teisingai. Svarbu eiti pasirinktu keliu visų 100 proc, o ne mėginti praslysti neįdedant pastangų,  kaskart koreguojant kryptį ne pagal nusistatytą tikslą, o tik kad nereikėtų stengtis ir įveikti pasitaikiusios kliūties.

Laimė jūsų nelaukia kitoje šalyje, kitose studijose, kitose aplinkybėse ar santykiuose. Jei laimės nerasite/nesusikursite savyje, čia ir dabar, jos nerasite niekur kitur. Patarimo korta Vežimas pažymėta skaičiumi 7 kaip ir kliūties korta. Taigi ji pataria įveikti dabartines kliūtis, paimti savo gyvenimo vadeles į rankas, nusistatyti tikslą ir kryptį ir įdėti visas pastangas, įveikti visas kliūtis ir neskrajoti tarsi plaštakei, o eiti savo gyvenimo keliu.

Tik iliuzija, kad galima susirasti kitą gyvenimo kelią, yra tik vienas kelias – tas kuriuo einame. Visa paslaptis yra tiesiog juo eiti iš ten iš kur atėjai, per ten, kur esi, link ten, kur nori būti. Jei šitaip pradėsite žiūrėti į savo gyvenimą galėsite toliau mokytis ar keisti studijas, likti kur esate ar vykti į užsienį, galėsite daryti ką tik nuspręsite, jei tai atitiks jūsų užsibrėžtus tikslus. Bet kuria kryptimi savo pastangų ir valios dėka galite pasiekti sėkmės. O jei apleisite tai, ką darote trokšdama lengvesnio gyvenimo, išvyksite bėgdama nuo esamos situacijos sunkumų – nieko geresnio nerasite. Greičiau jau pakliūsite į dar sunkesnes aplinkybes.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

 1. Domile

  Vilma,
  pati pasakėte- nuolat kirba vidinis nerimas.. Gal nuo to reiktų pradėti? Siekti vidinės ramybės:)
  O jeigu galvosite, kad kažkas nutiks baisaus, bijosite, tikesitės bėdų-tikrai išsipildys. Lygiai taip pat sėkmingai pildosi ir šviesios mintys! Tad linkiu ramybės ir pozityvumo:-)
  Ir meilės sau.

 2. Vilma

  Šiuo metu mano gyvenimas tarsi šokinėjantis kamuolys. Kai atrodo, kad jame kažkas susitvarkė ir pagerėjo likimas meta naują išbandymą. Gyvenime patyriau labai daug. Palaidojau sūnų, patyriau vyro išdavystę.
  Po vyro išdavystes aš niekaip negaliu atsigauti. Atrodo jis grįžo į šeimą ir santykiai nėra blogi. Tik aš nerandu sielos ramybės. Dabar išteka dukra. Turėčiau džiaugtis, bet negaliu. mane visa laiką persekioja nerimas. Man atrodo kad kažkas turi įvykti. Aš negaliu ramiai miegoti.Kiekviena diena aš keliuosi pavargusi. Tai atsiliepia mano bendravime ir su vyru, ir su vaikais, kuriu turiu net keturis. Labai norėčiau sužinoti ar dar ilgai taip tesis ir ką turėčiau keisti savo gyvenime, kad vėl pajausčiau gyvenimo džiaugsmą ir pilnatvę. Patarkite.

 3. Domile

  labai išmintingas atsakymas..

  „Svarbu eiti pasirinktu keliu visų 100 proc, o ne mėginti praslysti neįdedant pastangų, kaskart koreguojant kryptį ne pagal nusistatytą tikslą, o tik kad nereikėtų stengtis ir įveikti pasitaikiusios kliūties.”
  Kažkaip daugelis įsivaizduoja, kad kažkur yra, kažkur jo lauka sėkmė- bet tai tik iliuzija..o jeigu ji ir slypi kažkur, tai be pastangų, be idėtos širdies ir darbo taps labai trumpalaike.. Laimė yra kasdien daryti mažus dalykus su meile ir džiaugsmu.
  Viską darykim su begaline MEILE ir jausim, kad esame savo vietoje, savajam kelyje..
  Meilės ir ramybės visiems;)

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.